- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR AIRMT-130 – Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω
1 273,00 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR AIRMT-130
Głośniki Air Motion Transformer
Specjalny typ głośników wysokotonowych, opracowany przez niemieckiego fizyka Oskara Heila specjalizującego się w badaniu charakterystyki słyszenia ludzkiego ucha. Cechą charakterystyczną tych głośników jest pokryta folią, pofalowana membrana pracująca niczym akordeon. Dzięki temu, mimo dużej powierzchni membrana zajmuje mało miejsca. Zaletą głośników AMT jest duża dynamika dźwięku, doskonała odpowiedź impulsowa, wysoka efektywność oraz niskie zniekształcenia harmoniczne.
Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω
- Głośnik wysokotonowy zgodny z zasadami Air Motion Transformer
- Wysokiej jakości neodymowy system magnetyczny
- Czyste, dynamiczne i przejrzyste przetwarzanie wysokich tonów
- Pofałdowana membrana z Kaptonu i aluminium
- Wysoka moc i efektywność
- Do pracy od 3000Hz
- Solidny aluminiowy panel przedni
Klang+Ton 08,09/2016
„AMT of high efficiency for experienced developers.”
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR AIRMT-130 – Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR AIRMT-130 – Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω AIRMT-130 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR AIRMT-130 – Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | 2 500-30 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | – |
| Zal. częst. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | > 3 000 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 60 W |
| Moc muzyczna MAX | 120 W |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napięcie | – |
| Kąt promieniowania | – |
| Kąt promieniowania w poziomie | – |
| Kąt promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | – |
| Masa ruchoma (Mms) | – |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | – |
| Dobroć elektryczna (Qes) | – |
| Dobroć całkowita (Qts) | – |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | – |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.2 Ω |
| Współczynnik BxL | – |
| Indukcyjność cewki (Le) | – |
| Średnica cewki | – |
| Materiał korpusu cewki | – |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | – |
| Pow. czynna mem. (Sd) | – |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | neodymowe nabiegunniki |
| Otwór montażowy | 71 x 111 mm |
| Głębokość montażowa | 40 mm |
| Średnica otworu montażowego | – |
| Rozstaw otworów X | 76 mm |
| Rozstaw otworów Y | 116 mm |
| Wymiary | 90 x 130 x 43 mm |
| Średnica zewnętrzna | not applicable |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Głębokość | 43 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelności | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 0.585 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | AMT |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.105 x 0.05 x 0.155 m |
| Waga brutto | 0.635 kg |
| Waga netto | 0.585 kg |
Pliki do pobrania:
EAN: 4007754250268
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR AIRMT-130 – Głośnik wysokotonowy Air Motion Transformer, 60WRMS, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SP-202E – Głośnik nisko-średniotonowy HiFi, 100WMAX, 50WRMS, 4Ω
177,07 zł
MONACOR PA-1450D – 4-strefowy cyfrowy (klasa D) wzmacniacz PA
2 739,78 zł
MONACOR DRM-884VAP – Panel ścienny do regulator głośności, z wyjściem audio
1 051,60 zł
MONACOR SP-15A/402PA – Głośnik niskotonowy PA, 400W, 8Ω
1 212,17 zł
MONACOR MSC-120/SW – Kabel głośnikowy, 20m, 2-pinowe wtyki NEUTRIK SPEAKON
553,45 zł
4x MONACOR WALL-06T + JBL VMA 260 – nagłośnienie naścienne do 60m2
5 816,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.