- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS 801CS/B – Wymienny kabel połączeniowy
66,37 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS 801CS/B
Wymienny kabel połączeniowy
- Nakręcany wtyk 3.5mm
- Długość: 150cm
- Odpowiedni do mikrofonów nagłownych CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF oraz CM-235IF, CM-235IB
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS 801CS/B – Wymienny kabel połączeniowy, 1.5m ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS 801CS/B – Wymienny kabel połączeniowy, 1.5m?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wymienny kabel połączeniowy, 1.5m 801CS/B to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS 801CS/B – Wymienny kabel połączeniowy, 1.5m ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | connection cable |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | |
| Kolor | czarny |
| MateriaÅ‚ | – |
| Przeznaczenie | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CM-235IB |
| Zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | – |
| Długość | 1.5 m |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 16 g |
| Połączenia | 3.5 mm plug, screwable |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.085 x 0.01 x 0.11Â m |
| Waga brutto | 0.022 kg |
| Waga netto | 0.016 kg |
EAN: 4007754270235
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS 801CS/B – Wymienny kabel połączeniowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR WAP-8 – PrzenoÅ›ny wzmacniacz gÅ‚osu
1 577,43 zł
Rduch PAZ-NP – Podstawka do mikrofonów na gÄ™siej szyi
Bose Professional ShowMatch DeltaQ-SM20 Głośnik Matrycowy
Bose ShowMatch DeltaQ-SM20 – profesjonalny głośnik matrycowy o pasmie 59–18 000 Hz, mocy 450 W (LF) i 100 W (HF), SPL do 145 dB. Oferuje wertykalne pokrycie 20°, wymienne przewodniki (70°, 100°, 120°) i możliwość asymetrycznego rozproszenia. Idealny do dużych wydarzeń koncertowych i plenerowych.
Ecler eMHH1 – mikrofon dynamiczny XLR
Zapytaj o cenÄ™
MONACOR RACK-42NV – Szafa rack 482mm (19″), 42U
4 953,78 zł
Dexon – JGM 10 – ModuÅ‚ telefoniczny
2 790,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.