- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS 801C4/B – Wymienny kabel połączeniowy
55,30 zł
Brak w magazynie
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS 801C4/B
Wymienny kabel połączeniowy
-
- 4-pinowe złącze mini XLR
- Długość: 150cm
- Odpowiedni do mikrofonów nagłownych CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF oraz CM-235IF, CM-235IB
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS 801C4/B – Wymienny kabel połączeniowy ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS 801C4/B – Wymienny kabel połączeniowy?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Wymienny kabel połączeniowy 801C4/B to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS 801C4/B – Wymienny kabel połączeniowy ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urządzenia | kabel połączeniowy |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | black |
| MateriaÅ‚ | – |
| Przeznaczenie | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CM-235IB |
| Zasilanie | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | – |
| Długość | 1.5 m |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 12 g |
| Połączenia | 4-pole mini XLR connector |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | |
| Waga brutto | 0.018 kg |
| Waga netto | 0.012 kg |
EAN: 4007754270211
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS 801C4/B – Wymienny kabel połączeniowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Rduch – PA Podstawka mikrofonowa, podstawa 46,5mm
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
JTS UF-20TB/5 – WieloczÄ™stotliwoÅ›ciowy nadajnik kieszonkowy w technologii UHF PLL
2 103,25 zł
JTS CM-502G12W – Elektretowe mikrofony odsÅ‚uchowe
636,53 zł
JTS SIEM-2/R5 – Dodatkowy odbiornik mono UHF PLL
1 023,93 zł
MONACOR RACK-42NV – Szafa rack 482mm (19″), 42U
4 953,78 zł
MONACOR KM-26735 – Statyw gÅ‚oÅ›nikowy
826,55 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.