- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR 11-612C8/50RP – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω
1 229,00 zł
Brak w magazynie

Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
SKU:
11-612C8/50RP
Kategorie: Głośniki do kolumn, Głośniki do kolumn domowych, Głośniki Niskotonowe, Monacor
Tag: Monacor
Opis
MONACOR 11-612C8/50RP
Nowa seria głośników ze standardowym papierowym stożkiem została zaprojektowana z wykorzystaniem know-how firmy ETON. Specjalne promieniowe żebra wzmacniające i masa papierowa z długimi włóknami o wysokim współczynniku tłumienia, nie tylko gwarantuje niepowtarzalny wygląd, ale także niezakłóconą i wyraźną reprodukcję impulsową, nawet przy wysokich poziomach głośności. Specjalna mieszanka papierowa zapobiega powstawaniu modów i tym samym zapewnia homogeniczną reprodukcję w całym zakresie częstotliwości. Głośniki średniotonowe i basowe tej serii charakteryzują się ciepłym i naturalnym dźwiękiem oraz dobrze zdefiniowanym i zbalansowanym zakresem średnich tonów. Dzięki pełnemu i żywemu basowi doskonale sprawdzają się również w zakresie niskich częstotliwości. Wielokrotna wentylacja napędu ferrytowego oraz aerodynamicznie efektywna konstrukcja odlewanego ciśnieniowo kosza zapewniają redukcję efektów kompresji do minimum.
Made in Germany.
Made in Germany.
Głośnik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω
- 28cm (11″) gÅ‚oÅ›nik do systemów 3-drożnych
- Papierowa membrana, prążkowany kształt
- Precyzyjne odtwarzanie basu aż do najniższych częstotliwości
Dynamiczny, żywy dźwięk
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR 11-612C8/50RP – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR 11-612C8/50RP – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Głośnik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω 11-612C8/50RP to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR 11-612C8/50RP – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Technika | – |
| Pasmo przenoszenia | f3-1 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 23 Hz |
| Zal. czÄ™st. zwrotnicy (fmax) (12dB/okt.) | – |
| Moc znamionowa RMS | 120 W |
| Moc muzyczna MAX | 240 W |
| Skuteczność | 91 dB/W/m |
| Max SPL | – |
| Max napiÄ™cie | – |
| KÄ…t promieniowania | – |
| KÄ…t promieniowania w poziomie | – |
| KÄ…t promieniowania w pionie | – |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 0.81 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 54 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 7.87 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.30 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.29 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 152 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 5.3 Ω |
| Współczynnik BxL | 11.40 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 1.03 mH |
| Średnica cewki | Ø 50 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (X<SUB>MAX</SUB>) | ± 5.0 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 366 cm2 |
| Waga magnesu | – |
| Średnica magnesu | Ø 134 mm |
| Otwór montażowy | Ø 242 mm |
| Głębokość montażowa | 102.5 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 265 mm |
| Rozstaw otworów X | – |
| Rozstaw otworów Y | – |
| Wymiary | Ø 280 mm x 110.5 mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 280 mm |
| Szerokość | Ø 280 mm |
| Wysokość | – |
| Głębokość | 110.5 mm |
| Kolor | czarny |
| Klasa szczelnoÅ›ci | – |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 3.25 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 11" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.305 x 0.18 x 0.305Â m |
| Waga brutto | 3.82 kg |
| Waga netto | 3.25 kg |
EAN: 4039449003286
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „MONACOR 11-612C8/50RP – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy HiFi i High-End, 120W, 8Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR GD-04K – UrzÄ…dzenie sterujÄ…ce i połączeniowe GSM
1 715,80 zł
IMG STAGELINE SKYROCK/POWER – PrzenoÅ›ny system wzmacniajÄ…cy
4 832,67 zł
MONACOR DPVEN-04 – Panel wentylacyjny rack 482mm (19″), 1U, z 4 wentylatorami
2 213,95 zł
MONACOR PA-948 – Wzmacniacz miksujÄ…cy PA mono
4 538,65 zł
MONACOR PA-24FMM – ModuÅ‚ komunikatów alarmowych
1 046,12 zł
2x MONACOR WALL-06T + JBL VMA 160 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 30m2
3 615,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.