- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
Magnat IWQ 62 – Å›cienny gÅ‚oÅ›nik instalacyjny
445,00 zł
Brak w magazynie
Głośnik Magnat IWQ 62 został stworzony z myślą o instalacji podtynkowej. Doskonale poradzi sobie jako uzupełnienie wszechstronnych systemów nagłośnieniowych stereo czy kina domowego.
Produkt jest w tym momencie niedostępny.
Zostaw nam swój adres email, powiadomimy Cię kiedy produkt będzie dostępny do zakupu.
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
Magnat IWQ 62
Głośnik Magnat IWQ 62 został stworzony z myślą o instalacji podtynkowej. Doskonale poradzi sobie jako uzupełnienie wszechstronnych systemów nagłośnieniowych stereo czy kina domowego. Posiada prostokątny kształt o wymiarach zewnętrznych równych 185 x 297 mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w wilgotnych pomieszczeniach, dlatego z powodzeniem można je stosować w łazience czy na basenie.


Najwyższej klasy komponenty dla doskonałego brzmienia
Dwudrożny Magnat IWQ 62 posiada doskonałej jakości komponenty i wykończenie, które zgodne są pod względem kluczowych parametrów z technologią Magnat Quantum.
Woofer wykonany jest z kompozytu, będącym połączeniem ceramiki i aluminium. Ten sztywny i odporny na skręcanie materiał pozwala na wydobycie ogromnej ilości detali w basie i wysoce precyzyjną reprodukcję sygnału. Z kolei tweeter emituje wysokie częstotliwości z bardzo wysokim realizmem i eliminuje powstające zniekształcenia. Misternie zaprojektowana zwrotnica precyzyjnie oddziela w paśmie tony wysokie od niskich. Masa urządzenia równa jest 1,3 kg. Jego impedancja wynosi 4 ohm, a wydajność – 90 dB. Głośnik przenosi pasmo w zakresie 34 Hz – 26 kHz.
Dyskrecja idąca w parze z klarownym i mocnym dźwiękiem
IWQ 62 posiada białą, subtelną maskownicę, która nadaje się do samodzielnego przemalowania na dowolny kolor. Decydując się na zakup tego głośnika, Konsument nie musi rezygnować z najlepszego gatunkowo brzmienia na rzecz kompaktowego, niewidocznego nagłośnienia. IWQ 62 bezproblemowo łączy obie te cechy. Ponadto, proces montażu jest maksymalnie ułatwiony dzięki wbudowanemu mechanizmowi zaciskowemu.
Cena za sztukÄ™.

Dane techniczne
| Konstrukcja | głośnik High-End do zabudowy w ścianie |
| Wyposażenie | prz. niskotonowy 1 x 200 mm prz. wysokotonowy 1 x 25 mm |
| Obciążalność (RMS/max.) | 100/180 W |
| Impedancja | 4 – 8 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 34 – 26.000 Hz |
| Częstotliwość zwrotnicy | 3.800 Hz |
| Rekomendowana moc wzmacniacza | 20 –Â 200 W |
| Sprawność (1 W/1 m) | 90 dB |
| Wykończenie | biały |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x wys.) | 211 x 297 mm |
| Wycięcie (szer. x wys.) | 185 x 272 mm |
| Głębokość montażu | 76 mm |
Informacje dodatkowe
| Głębokość Montażowa [mm] | 90 |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt maskownicy | prostokątny |
| Marka | Magnat |
| Rodzaj głośnika | pasywny |
| Sposób montażu | ścienne |
| System instalacji | Niskoimpedancyjne 4-16ohm |
| Impedancja [Ω] | 4 |
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „Magnat IWQ 62 – Å›cienny gÅ‚oÅ›nik instalacyjny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
Melodika – GÅ‚oÅ›niki Instalacyjne BLI6W para
1 599,00 zł
Melodika BLI6W – głośniki instalacyjne ścienne 8 Ω to para do zabudowy, która pozwala ukryć kolumny w ścianie, suficie GK lub meblach, zostawiając we wnętrzu tylko czystą linię maskownic. Zestaw oferuje moc 100 W RMS, skuteczność 88 dB, pasmo 50 Hz–20 kHz, woofer 6,5″ z włókna szklanego i jedwabny tweeter 1″. Sprawdzi się w kinie domowym, stereo, multiroom, salonie i gabinecie. Regulacja tweetera 0/-2 dB, niskoprofilowy montaż 93 mm i malowana maskownica pomagają dopasować dźwięk oraz wygląd do projektu. Sprawdź na akustyka.pl.
Kolumna naścienna dwudrożna z uchwytem Dexon JS-EST40 B/N
799,00 zł
Kolumna dwudrożna Dexon JS-EST40 B/N o mocy 40/20/10 W (100 V) i 40 W (16 Ω), z głośnikiem 10 cm i wysokotonowym. Obudowa ABS i kratka aluminiowa – wodoodporność IP 46. Pasmo 65–20 000 Hz, 88 dB, kąt 120°. Kolor czarny lub biały, uchwyt obrotowy w zestawie. Kompaktowa i solidna (141×170×230 mm, 3 kg). Do wnętrz i na zewnątrz: tarasy, hotele, kawiarnie.
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
TAGA Harmony TCW-55RV (100V) – gÅ‚oÅ›nik instalacyjny
99,00 zł
Głośniki instalacyjne TAGA Harmony dostarczają wysokiej jakości dźwięk w świetnym poziomie cenowym. Wykorzystują bardzo sztywne i mocne obudowy, minimalizujące zniekształcenia, wibracje i rezonanse, oraz specjalne uchwyty montażowe sprawiające, że instalacja jest szybka i bezproblemowa.
HQM-46SP – GÅ‚oÅ›nik sufitowy prostokÄ…tny
121,77 zł
Głośnik sufitowy HQM 46SP – prostokątny, dwudrożny 4″+1″ o mocy 10 W, pasmo 90–20 kHz, efektywność 90 dB. Idealny do systemów 70/100 V. Obudowa ABS z tylną osłoną, montaż w sufitach (otwór 130×200 mm), szybka instalacja, biała kolorystyka (możliwość malowania). Profesjonalne nagłośnienie w barach, biurach, salach konferencyjnych i korytarzach.
TAGA Harmony – TLCR-580
549,00 zł










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.