- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
AMC PC 3WP – Ultra cienki głośnik sufitowy z ochroną IP54
AMC PC 3WP to nowoczesny głośnik sufitowy 100V wykonany z trwałego tworzywa ABS, zaprojektowany do instalacji w obiektach użyteczności publicznej. Dzięki wbudowanemu transformatorowi 100V i wysokiej jakości przetwornikowi 3″ (76 mm) oferuje czyste, klarowne brzmienie, idealne do odtwarzania muzyki w tle i komunikatów głosowych.
Jego ultra cienka i lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwy w montażu w sufitach podwieszanych, a elegancki design w kolorze białym doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą. Ochrona IP54 zapewnia odporność na kurz i wilgoć, co pozwala na stosowanie głośnika także w miejscach narażonych na trudniejsze warunki, takich jak restauracje, bary, kawiarnie, sklepy czy przestrzenie biurowe.
Model AMC PC 3WP charakteryzuje się mocą znamionową 6W z możliwością regulacji poziomu głośności za pomocą odczepów (6W, 3W, 1,5W). Pasmo przenoszenia 150 Hz – 20 kHz gwarantuje naturalne brzmienie muzyki i wyraźny przekaz mowy. Czułość 81 dB (1W/1m) oraz rozproszenie 180° przy 1000Hz pozwalają na równomierne pokrycie dźwiękiem całej przestrzeni. Maksymalny poziom SPL wynosi 91 dB, co zapewnia odpowiednią głośność przy zachowaniu jakości dźwięku.
Dzięki niewielkim wymiarom Ø115 mm x 90 mm i wadze zaledwie 0,38 kg, głośnik jest niezwykle prosty w instalacji. To doskonały wybór dla instalatorów poszukujących lekkiego, wydajnego i estetycznego rozwiązania do nagłośnienia przestrzeni publicznych.











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.