Akustyka.com.pl – Hurtownia, sklep, serwis oraz specjalistyczna firma instalacji nagłośnień Skomentuj

Monacor, Tonsil, Jamo, Monitor Audio, Dali, Yamaha, Marantz, Pioneer, JBL, Wilson, ITC, Apart, Klipsch, STX, Melodika, Focal, Hertz, Rduch, RCF, Proel, Onkyo, Heco, Bosch, Magnat, Taga Harmony, Orange, IMG Stageline, Pylon, Bose, JTS oraz wiele więcej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo największych producentów, na których opieramy nasze propozycje nagłośnień domowych, firmowych oraz przemysłowych. Możemy poszczycić się wieloletnim partnerstwem z renomowanymi firmami z dziedziny audio, których lista jest stale rozwijana. Dzięki temu na akustyka.com.pl dostępny jest niezwykle szeroki wybór sprzętu najwyższej klasy. Ogromne doświadczenie pozwala nam na wybranie dla Państwa tylko sprawdzonych rozwiązań, za które ręczymy naszą marką!


Miłośnicy dźwięku


Dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy w porównaniu z konkurencją? Po pierwsze, dźwięk jest naszą największą pasją. Zamiłowanie do doskonałych wrażeń akustycznych pozwala nam tworzyć i rozwijać markę przeznaczoną dla innych pasjonatów. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pojedynczego urządzenia czy pragną stworzyć system audio od podstaw wraz z wszystkimi akcesoriami – nie musicie szukać nigdzie indziej.
Nasz prężnie działający sklep zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową, przy czym zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Poza tym, Akustyka nie ogranicza się jedynie do sprzedaży sprzętu audio. Nasz sklep wyróżnia się na tle pozostałych pod względem kompleksowej obsługi w dziedzinie nagłośnienia – zajmujemy się doborem najlepszych rozwiązań, ich profesjonalną instalacją oraz serwisowaniem sprzętu.


Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie


Oferta akustyka.com.pl dostosowana jest praktycznie do każdego Klienta. Jednocześnie jesteśmy pewni, że zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników doskonałego brzmienia. W naszym sklepie znajduje się między innymi sprzęt przeznaczony do użytku domowego oraz wszelkie składowe kompletów car audio. Z łatwością znajdą Państwo również rozwiązania idealne dla miejsc pracy czy głośniki dedykowane do pracy podczas imprez na otwartej przestrzeni, a także najwyższej jakości sprzęt dla zawodowych dźwiękowców.


Wszystkie urządzenia przed umieszczeniem w sklepie przechodzą staranną selekcję, której kryteria wymagają od sprzętu najlepszych parametrów. Wybieramy jedynie taki sprzęt, który z czystym sumieniem możemy polecić. Niezwykle ważna jest dla nas także intuicyjna obsługa urządzeń, która nie będzie nastręczać problemów. Dokładamy wszelkich starań, by dobrana oferta stale zaspokajała potrzeby rynku i zapewniała konkurencyjne ceny, a także zawierała modne i innowacyjne rozwiązania.


Specjalistyczny dobór nagłośnienia zgodnie z Państwa oczekiwaniami.


Dla wygody Klientów, oferowane urządzenia zostały przejrzyście podzielone na naszej stronie, dzięki czemu bardzo łatwo znaleźć daną kategorię. Jeśli jednak czują się Państwo przytłoczeni ogromem dostępnych rozwiązań lub mają wszelkie wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w zakresie konfiguracji systemów audio. Współpraca z renomowanymi producentami pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie i wiedzę, które chętnie wykorzystujemy, doradzając Klientom. Oferujemy pomoc w tworzeniu zindywidualizowanych, profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, które zapewniają najlepsze możliwe brzmienie przy uwzględnieniu oczekiwań i ustalonego budżetu.
W celu maksymalnego usprawnienia procesu, na naszej stronie dostępny jest darmowy konfigurator nagłośnienia. W krótkiej ankiecie prosimy o podanie kilku informacji na temat ilości i powierzchni pomieszczeń oraz preferowanych cech systemu audio. Niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy proponowane rozwiązania oraz ich wycenę. Dobrane do Państwa potrzeb oraz zamontowane przez nas systemy charakteryzują się bezawaryjnością i najwyższym komfortem użytkowania przez wiele lat.


Dostawa i montaż z pomocą specjalisty


Zapewniamy kompleksową usługę, w której zakres wchodzi dostawa i montaż sprzętu. Gwarantujemy sprawną i trwałą instalację w gospodarstwach domowych lub firmach. Sprzęt ustawiamy i montujemy w taki sposób, aby zapewnić jak największy komfort użytkownika i połączyć efektywne rozprzestrzenianie dźwięku z wykorzystaniem niewielkiej powierzchni. Po zabezpieczeniu sprzętu za pomocą dołączonych przez producenta systemów, wykonujemy optymalizację urządzeń. W jej skład wchodzi profesjonalne dostosowanie parametrów do wymagań akustycznych przestrzeni.


Zadowolenie Klientów naszą wizytówką


Nasze usługi spotykają się z pełną satysfakcją Klientów, która jest potwierdzona w postaci wielu referencji i pozytywnych komentarzy. Na stronie oprócz rekomendacji mogą Państwo znaleźć także fotografie niektórych zrealizowanych przez nas zleceń – tam najlepiej widoczna jest ich różnorodność. Oprócz montażu domowego i samochodowego sprzętu audio, posiadamy doświadczenie w nagłośnieniu bardzo dużych i wymagających obiektów, takich stadiony, siłownie czy baseny. Zajmujemy się również modernizacją audio w obiektach sakralnych, placówkach medycznych i w wielu innych miejscach.


Serwis i naprawa sprzętu


W zakresie naszej pracy mieści się również serwis i naprawa sprzętu audio. Zajmujemy się usuwaniem usterek, takich jak przebite membrany czy spalone instalacje elektryczne, ale oferujemy też składanie urządzeń od nowa. Jeśli pragną Państwo nadać nowe życie starym, kultowym zestawom głośnikowym – z wielką przyjemnością się tym zajmiemy. Posiadamy różnorodne, pojedyncze komponenty, które po dodaniu do konstrukcji sprawią, że sprzęt ponownie będzie pracował i prezentował się jak nowy. Oferujemy specjalistyczną pomoc zarówno w zakresie systemów użytku prywatnego, jak i publicznego.


Aktualności z dziedziny nagłośnienia w przerwie od zakupów
Zapraszamy do przeglądu blogowej części naszej witryny w zakładce Aktualności. Zamieszczamy w niej ciekawe artykuły dotyczące szeroko pojętego sprzętu audio oraz bieżące informacje o promocjach i działaniu firmy. Znajdą tam Państwo szczegółowe opisy oferowanych produktów oraz wiele informacji przydatnych podczas doboru odpowiedniego nagłośnienia.

Dodaj komentarz