nagłośnienie obiektów sportowych

Nagłośnienie obiektów sportowych

Projektujemy, dostarczamy oraz instalujemy najwyższej jakości, przemyślane systemy nagłośnień by dźwięk zagrzewającej do gry muzyki oraz komentarze prowadzących mecze docierały idealnie w każdą część stadionu bez najmniejszych problemów.
Polegając na naszym doświadczeniu i wiedzy możemy być pewni, że nie wystąpi zjawisko nakładania się dźwięku lub jakichkolwiek sprzężeń akustycznych. Każdy stadion, hala sportowa, orlik oraz wszelkiego rodzaju obiekty sportowe będą perfekcyjnie przygotowane na każde wydarzenie.

DOBRE NAGŁOŚNIENIE TO GORĄCA ATMOSFERA NA TWOICH IMPREZACH.

Komfort pracy dla twojej załogi, luksus odbioru i niezapomniane wrażenia dla Twoich klientów i kibiców. Oferujemy sprzęt nagłaśniający dla trenerów, opiekunów grup i pilotów.
Od wielu lat tworzymy dedykowane instalacje akustyczne w każdego rodzaju obiektach sportowych w całej Polsce, posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług i spore doświadczenie co skutkuje bezproblemowym wykonaniem i najlepszymi cenami na rynku. Wybierając firmę Akustyka możesz być pewny, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym możliwym poziomie.
Obiekty jak baseny, sauny, fitness, wellness, sale zabaw dla dzieci, aquaparki itp. to dla firmy Akustyka chleb powszedni i na pewno znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie dla wybranego obiektu.
 
W określonych sytuacjach wymagania co do sprzętu są bardzo wysokie np. przy nagłaśnianiu saun i basenów gdzie występują wysokie temperatury oraz bardzo wysoka wilgotność powietrza wymagany jest sprzęt najwyższej jakości oraz wieloletniej trwałości. Z chęcią polecimy nasze sprawdzone rozwiązania, które obecnie z wielkim sukcesem działają w innych podobnych obiektach.

GOTOWE KONFIGURACJE:

Boisko piłkarskie do piłki nożnej


Głośniki naścienne
7200 – 10 500 m2

Wymagania klienta:

• Efektywny system zapewniający wysoką jakość dźwięku oraz wysoki poziom głośności, gotowy do pracy przez cały rok
• Doskonała zrozumiałość mocy na całym obiekcie
• Odtwarzacz audio z obsługą wielu nośników oraz tunerem
• Głośniki odporne na warunki atmosferyczne, montowane do masztów oświetleniowych
• Mikrofon do nadawania komunikatów
 
Rozwiązanie:

Nagłaśnianie obiekt.w sportowych to nie lada wyzwanie. Głównym problemem są zarówno odległości głośników od wzmacniacza, jak i dystans między głośnikami a słuchaczami. Zastosowanie wodoszczelnych (IP66) głośników tubowych Monacor IT-400TW pozwala na osiągnięcie kompromisu między skutecznością a jakością emitowanego dźwięku. 2-drożna konstrukcja, składająca się głośnika niskotonowego z dynamiczną membraną oraz tubowego tweetera gwarantuje szerokie pasmo przenoszenia, a co za tym idzie pełne brzmienie z wyraźnym pasmem basowym. Głośniki pracują na jednej linii, podłączonej do wzmacniacza miksującego Monacor PA-948 o mocy znamionowej 480W. Rolę źródeł sygnału pełni wielofunkcyjny odtwarzacz Monacor CD-112RDS/BT z tunerem FM RDS oraz mikrofon pulpitowy Monacor PDM-302.
 

8x Monacor IT-400TW
Nr kat. 16.2580
2-drożny głośnik tubowy, odporny na warunki atmosferyczne
 
1x Monacor PA-948
Nr kat. 17.5070
Wzmacniacz miksujący PA mono
 
1x Monacor CD-112RDS/BT
Nr kat. 21.2950
Odtwarzacz CD/MP3 z tunerem FM RDS oraz odbiornikiem Bluetooth
 
1x Monacor PDM-302
Nr kat. 23.5560
Mikrofon pulpitowy PA

Hala jeździecka


Głośniki naścienne
800 – 1200 m2

Wymagania klienta:

• Odtwarzanie podkładu muzycznego na hali ujeżdżania – wymagana dobra jakość dźwięku z wyraźnie słyszanym pasmem basowym
• Głośniki o wysokiej skuteczności, ze względu na dużą odległość miejsca montażu oraz odporne na warunki panujące w pomieszczeniu (pył)
• Możliwość korzystania z różnych nośników audio
• Dwukierunkowa bezprzewodowa komunikacja między trenerem a jeźdźcem, zasięg transmisji pozwalający na swobodne poruszanie się po całej hali
 
Rozwiązanie:

System nagłośnienia hali ujeżdżania oparto na głośnikach tubowych Monacor IT-300TW. Dzięki 2-drożnej konstrukcji zapewniają one nie tylko wysoką skuteczność, ale również pełne brzmienie – co jest istotne zwłaszcza w przypadku odtwarzania muzyki. Ich dodatkową zaletą jest wysoka klasa szczelności IP66 gwarantująca odporność nie tylko na wodę, ale również na pył i kurz, obecny w tym obiekcie. Aby ułatwić prowadzenie trening.w, do dyspozycji użytkowników oddano bezprzewodowy system transmisji mowy serii Monacor ATS-22. Te małe i lekkie urządzenia, pozwalają nie tylko na przekazywanie uwag i poleceń trenera poprzez słuchawkę, ale także na zadawanie pytań dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji. Zasięg tego systemu to 70m, co wystarcza na swobodne przemieszczanie się po całej hali.
 

4x Monacor IT-300TW
Nr kat. 16.2230
2-drożny głośnik tubowy PA

1x Monacor PA-924
Nr kat. 17.5060
Wzmacniacz miksujący PA mono

1x Monacor CD-112RDS/BT
Nr kat. 21.2950
Odtwarzacz CD/MP3 z tunerem FM RDS oraz odbiornikiem Bluetooth

1x Monacor ATS-22R
Nr kat. 25.7119
16-kanałowy odbiornik

 
1x Monacor ATS-22T
Nr kat. 25.7120
16-kanałowy nadajnik

 
1x Monacor ATS-12CNB
Nr kat. 25.5660
Torba transportowa z funkcją ładowarki

1x Monacor PDM-302
Nr kat. 23.5560
Mikrofon pulpitowy PA