- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MIRA-1/1

Aktywny, kolumnowy system głośnikowy, 1100W
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
- Aktywny, kolumnowy system głośnikowy, 1100W
- Kompaktowy, pełnopasmowy system z subwooferem bass-reflex oraz modułem kolumnowym
- 6 x 7.6cm (3″) gÅ‚oÅ›nik Å›redniotonowy + 2 x 2.5cm (1″) kopuÅ‚kowy gÅ‚oÅ›nik wysokotonowy w obudowie bass-reflex
- 1 x 30 cm (12″) gÅ‚oÅ›nik basowy w osobnej obudowie bass-reflex
- 2-kanałowy wzmacniacz cyfrowy o mocy 400 + 150W
- 1 symetryczne wejście liniowe (XLR)
- 1 niesymetryczne wejście linowe (RCA L/R)
- 1 zrównoleglone wyjście liniowe (XLR, symetryczny)
- Regulowana częstotliwość zwrotnicy: 30-200Hz
- Niezależna regulacja głośności subwoofera i modułu średnio-wysokotonowego
- Wytrzymała drewniana obudowa z metalową maskownicą
- W komplecie kable połączeniowe do modułu średnio-wysokotonowego oraz płyta montażowa z gwintem M20
Dane techniczne
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | przewodowa |
| Moc muzyczna MAX | 1 100 W |
| Moc znamionowa RMS | 550 W (400+150) bass: 400 W średnio-wysokotonowy: 150 W |
| Pasmo przenoszenia | 35-20 000 Hz |
| THD | < 0.06% (sub) < 0.07% (sat) |
| Sygnał wejściowy | 400 mV/21 kΩ (line) |
| System | pełnopasmowy |
| Głośnik niskotonowy | 30 cm (12") |
| Głośnik średniotonowy | 6 x 7.6 cm (3") |
| Głośnik wysokotonowy | 2 x 25 mm (1") |
| Liczba przetworników | 9 |
| Rozmiar głośnika | |
| Skuteczność | 98 dB/W/m |
| Max SPL | 122 dB |
| Kąt promieniowania | poz.: 120°/pion.: 30° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 120° |
| Kąt promieniowania w pionie | 30° |
| Materiał obudowy | sklejka |
| Kolor | czarny |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 230 V˜/50 Hz/760 VA |
| Wymiary | 110 x 720 x 145 mm (kolumna) 345 x 520 x 450 mm (subwoofer) |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Głębokość | |
| Waga | 30 kg |
| Wejścia | 1 x XLR (line) 1 x RCA L/R |
| Wyjścia | 1 x XLR (zrówn. out) |
| Akcesoria | kabel zasilajÄ…cy |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.78 x 0.81 x 0.44 m |
| Waga brutto | 32.1 kg |
| Waga netto | 28.3 kg |
| Waga netto | 28.3 kg |
Informacje dodatkowe
| Marka | Marka |
|---|
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR SPH-176 – Wysokiej jakoÅ›ci gÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy, 120WMAX, 70WRMS, 8Ω
260,10 zł
MONACOR SP-100/8 – GÅ‚oÅ›nik nisko-Å›redniotonowy HiFi, 60WMAX, 30WRMS, 8Ω
149,40 zł
MONACOR ESP-62AB/WS – GÅ‚oÅ›nik naÅ›cienny PA do systemów A/B
392,94 zł
MONACOR SP-250P – GÅ‚oÅ›nik niskotonowy, 200WMAX, 100WRMS, 8Ω
420,61 zł
AMC PCR 8T + MONACOR PA-812DMP – Zestaw nagÅ‚oÅ›nienia sufitowego dla powierzchni do 150m2 N
4 038,60 zł
8x MONACOR WALL-06T + JBL VMA 1120 – nagÅ‚oÅ›nienie naÅ›cienne do 150m2
5 795,00 zł










