Bez kategorii

Historia marki Diora

Pamiętacie naszą wizytę z kamerą w Unitrze? Tym razem nasza kamera odwiedziła następną polską fabrykę. Ekipa naszego kanału na Youtubie tym razem wybrała się do Świdnickiej fabryki Diora w której produkowane są zarówno kolumny jak i obudowy do kolumn głośnikowych renomwanych światowych marek. Niezmiernie nam miło że przez cały czas pobytu w fabryce diora towarzyszyl nam sam prezez zarządu Pan Maciej Rojek. Na poczatku przyjazdu do Diory zostaliśmy bardzo miło przywitani jak i poczestowani świetną kawą, przy której wspólnie wymienialiśmy się spostrzeżeniami na temat świata kolum głośnikowych oraz szerokorozumianego audio. Oczywiście niemogliśmy się już doczekać kiedy z kamerą wejdziemy na halę produkcyjną marki Diora ponieważ to był główny cel naszej wyprawy,

Historia marki Diora w komiksie

Podczas picia pysznej kawy, został nam przedstawiony świetny komiks przedstawiający historię marki Diora w formie komiksu. I tutaj właśnie ten komiks nas całkowice zaskoczył, kreatywnością pomysłem, wykonaniem. Historia marki Diora ze Świdnicy została przekazana w tak ciekawy sposób, że zasługuje aby chociaż część tego komiksu zostałą Wam tutaj pokazana. Komiks został stworzony przez Pana Michała Stawickiego oraz Arnolda Kordasiewicza i przedstawia ilustrowaną historię marki Diora.

 

Jan Mańka

Jan Mańka

Jan Mańka, urodzony w 1993 roku, jest postacią szeroko rozpoznawaną w świecie audio za sprawą swojego głębokiego zaangażowania oraz bogatego doświadczenia, które nabył przez lata pracy związanej z testowaniem i handlem sprzętem audio.

Już od najmłodszych lat Jan otoczony był przez pasjonatów muzyki i najnowocześniejszy sprzęt audio, co pozwoliło mu zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie.

W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery, Mańka zdobył uznanie jako ekspert od systemów nagłośnień publicznych, jednak to nagłośnienia home audio stanowią przedmiot jego największej pasji.

Jan z pasją podchodzi do każdego aspektu swojej pracy, co znajduje odzwierciedlenie w licznych recenzjach i artykułach, które publikuje. Jego zdolność do wnikliwej analizy i oceny sprzętu audio pomogła wielu osobom w dokonaniu odpowiednich wyborów zakupowych.