- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
MONACOR RG-58 – Kabel koncentryczny, szpula 100m, 50Ω
171,54 zł
Na stanie

Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
MONACOR RG-58
Kabel koncentryczny, antenowy, 50Ω
- Szpula 100m
- Wewnętrzna żyła z pokrytej miedzią stali, Ø 0.6mm
- Podwójne ekranowanie
- Osłona z PVC, Ø 5mm, czarna
- Odpowiedni wtyk BNC BNC-88/RG58 dostępny jako wyposaż. dodatk.
Dlaczego warto wybrać produkt – MONACOR RG-58 – Kabel koncentryczny antenowy, szpula 100m, 50Ω ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić MONACOR RG-58 – Kabel koncentryczny antenowy, szpula 100m, 50Ω?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Kabel koncentryczny antenowy, szpula 100m, 50Ω RG-58 to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko MONACOR RG-58 – Kabel koncentryczny antenowy, szpula 100m, 50Ω ale także wzmacniacze, głośniki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagłośnieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie | communications technology |
| Złącza | – |
| Parametry przewodu | – |
| Długość | 100 m |
| Kolor | black |
| Żyły | Ø 0.6 mm |
| Materiał | copper-clad steel |
| Liczba żył | 1 |
| Średnica zewnętrzna | Ø 5 mm |
| Oznaczenie metryczne | – |
| Min. kąt zgięcia | – |
| Ekranowanie | double |
| Wartość ekranowania | – |
| Impedancja | 50 Ω |
| Tłumienie | – |
| Pojemność | – |
| Moc znamionowa | – |
| Prąd znamionowy | – |
| Opakowanie | coil |
| Waga | 2.7 kg |
| Pozycja | – |
| Dodatkowe właściwości | – |
| Inne cechy | matching crimp plug: BNC-88/RG58 |
EAN: 4040849500930
Informacje dodatkowe
| Marka | Monacor |
|---|---|
| Długość [mb] | 100 |
Opinie (0)
Napisz pierwszą opinię o „MONACOR RG-58 – Kabel koncentryczny, szpula 100m, 50Ω” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
O marce
Monacor jest marką, którą większość muzyków zna. Została ona założona w 1965 roku, a obecnie specjalizuje się z produkcji sprzętu estradowego, eventowego i muzycznego. Jednymi z bardziej popularnych produktów w branży muzycznej są głośniki Monacor, które cechuje najwyższa jakość dźwięku. Dlaczego warto wybrać markę Monacor?
Monacor - niemiecka precyzja
Założona w 1965 roku firma na początku zatrudniała jedynie dwie osoby. Obecnie Monacor jest koncernem, w którego ofercie można znaleźć marki takie jak CAR Power czy Stage Line. Firma ma do zaoferowania ponad 4500 produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętej dziedzinie elektroniki. Między innymi produkuje wzmacniacze PA, sprzęt dla DJ-a, głośniki czy sprzęt samochodowy. Koncern posiada na całym świecie ponad pół tysiąca partnerów handlowych, co jednoznacznie świadczy o potędze tej marki. Różnorodność oferty to nie wszystko, co charakteryzuje Monacor. Jest to marka, która przywiązuje najwyższą uwagę do precyzji wykonania oraz najwyższych standardów. Wszystkie produkowane sprzęty są najwyższej jakości tak, aby spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo są to urządzenia dostępne w przystępnych cenach, co jeszcze bardziej przemawia za marką Monacor. Produkty tej firmy bardzo często można znaleźć w biurowcach, centrach sportowych, klubach, hotelach, czy na stadionach. Sprzęt świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, a nawet w małym studio nagrań. Dodatkowo miłośnicy tuningowanych aut będą mieli duże pole do popisu, wybierając akcesoria do nagłośnienia Monacor.| Producent | Monacor |
|---|---|
| Nazwa własna | Monacor |
| Adres |
Niemcy Zum Falsch 36 Bremen 28307 |
| Kontakt | support@monacor.de |
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7 – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
MONACOR PAST-550/SW – Uchwyt ścienny do zestawów głośnikowych
221,35 zł
MONACOR SPE-15F/WS – Para wodoodpornych głośników do montażu wpustowego, 15WRMS, 4Ω
314,83 zł
MONACOR IT-400TW x10 + PA-9100D
19 939,55 zł
MONACOR IT-400TW to dwudrożny głośnik tubowy o mocy 60/30/15/7,5 W, szerokim paśmie 100–20 000 Hz i skuteczności 98 dB/W/m. Klasa IP66 zapewnia odporność na warunki atmosferyczne 🌧️❄️, a solidna obudowa ABS i mocny dźwięk gwarantują niezawodne nagłośnienie dużych przestrzeni. Idealny do zastosowań zewnętrznych i przemysłowych.
4x MONACOR WALL-05T + HQM 2060BC – nagłośnienie naścienne do 60m2
2 895,00 zł
MONACOR MHB-15 – Uchwyt ścienny
332,05 zł
POLTON ARS-320 + MONACOR PA-924 – Zestaw nagłośnienia naściennego dla powierzchni do 150m2
6 731,00 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.