- Głośniki Instalacyjne
- Wzmacniacze Radiowęzłowe 100v
- Wzmacniacze Instalacyjne
- Megafony
- Przenośne / Mobilne
- Odtwarzacze i przetwarzanie sygnału
- Akcesoria Montażowe
- Pozostałe
- Dźwiękowe systemy ostrzegawcze
JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)
276,70 zł
Na stanie
Gwarancja najniższej ceny
Prześlij nam link do konkurencyjnej oferty i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny! Zadzwoń do nas, tel. 530 377 243
Darmowa dostawa
Zrób zamówienie w naszym sklepie za min. 300zł i otrzymaj darmową dostawę.
Raty 0% w Credit Agricole
Skorzystaj z oferty rat 10x0%
Opis
JTS PT-RMS
Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)
- Do mikrofonów krawatowych i nagłownych JTS
- Wybór trybu wyciszania (ON/OFF, chwilowy ON, chwilowy OFF)
- 4-pinowe złącza mini XLR
- Kompatybilny z każdym nadajnikiem kieszonkowym JTS
Dlaczego warto wybrać produkt – JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button) ?
Wszystkie produkty marki Monacor to obietnica pełnego zadowolenia z zakupu. Najwyższej jakości sprzęt, który został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie spełni oczekiwania jakie zostaną mu powierzone.
Gdzie kupić JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)?
W naszym autoryzowanym sklepie z produktami marki Monacor znajdziecie Państwo pełny asortyment jaki dostępny jest w Polsce. Przycisk wyciszający (cough button) PT-RMS to jedna z wielu bardzo ciekawych propozycji produktów bo w ofercie marki Monacor znajdziemy ponad ich 5000.
Opinie o produktach marki Monacor:
Rewelacyjne produkty marki Monacor spotkały się na Polskim rynku z bardzo dobrymi opiniami oraz znalazły zastosowanie w wszelkich instalacjach nagłośnieniowych w użytku domowym, przemysłowym oraz publicznym.
Sklep stacjonarny z asortymentem Monacor na Śląsku – Obszerną ofertę produktów Monacor oraz akcesoriów zawsze znajdziesz w naszym centrum odbioru w Będzinie k.Katowic. Oczywiście zawsze zakupisz produkty w najniższej cenie!
Jakie produkty znajdziesz w ofercie Monacor.
W ofercie Monacor znajdziesz nie tylko JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button) ale także wzmacniacze, gÅ‚oÅ›niki, mikrofony, przewody / kable, megafony, systemy konferencyjne oraz zestawy nagÅ‚oÅ›nieniowe.
Dane techniczne
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Typ urzÄ…dzenia | przycisk wyciszajÄ…cy |
| Wartość nominalna | – |
| Typ | – |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie | mikrofony nagłowne i krawatowe JTS |
| Zasilanie | 5 V z nadajnika kieszonkowego |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | – |
| Wymiary | 49 x 41 x 30 mm 38 x 22 x 17 mm (przycisk) |
| DÅ‚ugość | – |
| Wymiary montażowe | – |
| Waga | 60 g |
| Połączenia | 4-pinowy mini XLR (mic in), 4-pinowy mini XLR (out), 2.5 mm (przycisk) |
| Inne cechy | – |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.09 x 0.15 x 0.055 m |
| Waga brutto | 0.1 kg |
| Waga netto | 0.06 kg |
EAN: 4007754256321
Informacje dodatkowe
| Marka | JTS |
|---|
Opinie (0)
Napisz pierwszÄ… opiniÄ™ o „JTS PT-RMS – Przycisk wyciszajÄ…cy (cough button)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Koszty dostawy
DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł
| Kurier Inpost – 16,99 zł (czas dostawy 24h) | |
| Kurier Inpost Pobranie 19,68 zł (czas dostawy 24h) | |
| Inpost Paczkomaty 24/7  – 14,99 zł (czas wysyłki 24h) |
Darmowa dostawa w sklepie Akustyka już przy zakupach powyżej 300 zł. Podczas pakowania Państwa zamówienia skutecznie zabezpieczamy przesyłki tak aby dotarły do Państwa bez żadnych uszkodzeń.
Podobne produkty
IMG STAGELINE FLY-16R – 16-kanaÅ‚owy odbiornik audio
370,80 zł
LDM Electronic – Walker P – Pasywny mobilny zestaw nagÅ‚oÅ›nieniowy
2 100,00 zł
LDM Electronic Walker P to pasywny mobilny zestaw nagłośnieniowy o mocy 240 W i pasmie przenoszenia 80-20000 Hz, wyposażony w sześć głośników 3″. Waży tylko 4,5 kg, ma wymiary 380x1150x140 mm i oferuje wejścia/wyjścia Speakon. Idealny do procesji, demonstracji i imprez plenerowych. Niezawodne, naturalne brzmienie! 🔊🎒
Bose AMS-115 Przenośny Subwoofer
10 199,00 zł
Przenośny subwoofer Bose Professional AMS115 posiada 15-calowy przetwornik neodymowy i oferuje niskie częstotliwości sięgające aż do 35 Hz. Dzięki lekkiej obudowie, ergonomicznym uchwytom, gwintowanemu mocowaniu słupa M20 i 12 punktom zawieszenia M10, ten pasywny subwoofer doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach w przenośnych konfiguracjach lub stałych instalacjach
IMG STAGELINE LTR-102 – Transformator liniowy
332,05 zł











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.