Nagłośnienie dla obiektów użytku publicznego

Zestawy nagłośnieniowe wysokiej jakości w okazyjnej cenie to marzenie wielu przedsiębiorców. Urządzenia nie dość, że muszą być wysokiej jakości i zapewniać odwiedzającym przestrzeń komfort słuchania, to jeszcze powinny charakteryzować się wysoką wytrzymałością i odpornością na intensywną pracę. To wszystko w rozsądnych cenach oferuje akustyka.com.pl. Oferowane zestawy idealnie sprawdzą się w restauracjach, salach weselnych, barach, a także w salonach kosmetycznych, siłowniach czy kościołach. Na stronie zakupić można urządzenia nagłaśniające muzykę lub mowę na powierzchni od 60 do 200 metrów kwadratowych.

Wyświetlanie 1–25 z 137 wyników

W poszczególne zestawy wchodzi od kilku do kilkunastu kolumn oraz wzmacniacz. Dodatkowo w pakiecie znajdują się kompatybilne z urządzeniami uchwyty rack ułatwiające bezpieczne mocowanie sprzętu. Wzmacniacze prezentowane na stronie to wysokiej jakości wielofunkcyjne urządzenia różniące się parametrami w zależności od przeznaczenia zestawu. Wszystkie jednak charakteryzują się wytrzymałością, łatwością montażu i rozbudowanymi funkcjami dodatkowymi. Oferowane w zestawach wzmacniacze posiadają także wbudowane połączenie Bluetooth oraz port USB, co czyni je intuicyjnymi w obsłudze i uniwersalnymi.

Różnorodne głośniki dostosowane do przestrzeni użytkowania posiadają zawory, które w zależności od potrzeb przestrzeni, pozwalają dopasować siłę i rodzaj dźwięku. Kolumny mocowane mogą być zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku. Poza tradycyjnymi głośniki ściennymi, w zestawach na stronie można znaleźć także głośniki sufitowe, które dzięki bezramkowej konstrukcji idealnie wtapiają się w tło. Oferowane są również głośniki kulowe, które idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie klienci oczekują wysokiej jakości muzyki lecącej w tle np. w restauracjach. Sklep akustyka.com.pl ma w swoim asortymencie także projektory dźwięku idealne do przestrzeni, w których wymagany jest czysty i wyraźny dźwięk. Dzięki perfekcyjnemu oddaniu nie tylko muzyki, lecz także mowy to rozwiązanie sprawdzi się na basenach, halach magazynowych czy dworcach.