Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz

1 049,00 
IMG STAGELINE TXS-812SET Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego W skład zestawu wchodzą: 2 mikrofony doręczne z nadajnikiem, 1 odbiornik oraz zasilacz

Voice Kraft V-380 – zestaw mikrofonów bezprzewodowych

699,00 
Zestaw dwóch mikrofonów bezprzewodowych ze stacją odbiorczą. Stacja posiada osobną regulację poziomu głośności dla obu mikrofonów co pozwoli na indywidualne wyregulowanie poziomów mikrofonów dla naszych potrzeb.

P2 WA 511RC – bezprzewodowy system konferencyjny

3 490,00 

Bezprzewodowy system konferencyjny marki P2 polecamy do obsługi wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, zebrań administracji publicznej etc. P2 WA 511RC składa się z odbiornika i czterech stołowych mikrofonów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF.

P2 WA 520RC – Bezprzewodowy system konferencyjny

11 990,00 
Bezprzewodowy system konferencyjny WA 520RC to zestaw złożony z odbiornika WA 520R oraz mikrofonów pulpitowych delegata w liczbie od 10 do 100. Istnieje możliwość dodania stanowiska przewodniczącego.

IMG STAGELINE TXS-686 + 8x TXS-606DT/2 – Zestaw Konferencyjny Bezprzewodowy

9 991,00 
Zestaw Konferencyjny Bezprzewodowy z odbiornikiem wieloczęstotliwościowym i 8 mikrofonami pulpitowymi

JTS CS-W4C/6 + CS-W4T/6 x4 – Zestaw konferencyjny bezprzewodowy

13 395,00 
Bezprzewodowy zestaw konferencyjny z odbiornikiem i czterema pulpitami mikrofonowymi

P2 WA 510R + WA 510RCT – bezprzewodowy system konferencyjny z mikrofonami doręcznymi

6 390,00 
Bezprzewodowy zestaw konferencyjny marki P2 złożony z odbiornika WA 510R i ośmiu mikrofonów doręcznych WA 510RCT. Zestaw polecany m.in. do obsługi  konferencji czy różnego rodzaju zebrań zarządu, rad miasta etc.

P2 WA 511R + P2 WA 510RCT – bezprzewodowy system konferencyjny z mikrofonami doręcznymi

3 790,00 

P2 WA 511R + P2 WA 510RCT - Zestaw polecany m.in. do obsługi konferencji czy różnego rodzaju zebrań zarządu, rad miasta etc.

Dexon WA 510RC – Zestaw konferencyjny

5 790,00 
System konferencyjny WA 510RC składa się z odbiornika i ośmiu stołowych mikrofonów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF. Bezprzewodowe mikrofony umożliwiają bardzo szybkie uruchomienie, nie jest konieczne podłączanie przewodami stanowisk co czyni go bardzo mobilnym i umożliwia pracę w miejscach gdzie nie ma możliwości pracy zestawu przewodowego.

Dexon – Mównica z systemem konferencyjnym

11 390,00 
Aktywna mównica z wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym oraz 8 mikrofonami konferencyjnymi i mikrofonem na gęsiej szyi oraz podświetlanym pulpitem.

Voice Kraft US-08 – zestaw mikrofonów bezprzewodowych

3 078,60 
Zestaw ośmiu mikrofonów bezprzewodowych ze stacją odbiorczą. Bazę możemy podłączyć do wzmacniacza za pomocą kabla XLR. Dodatkową zaleta jest możliwość podłączenia mikrofonów na ośmiu osobnych kanałach lub podłączyć zsumowane kanały.

Voice Kraft V-740 – zestaw mikrofonów bezprzewodowych

782,60 
Zestaw czterech mikrofonów bezprzewodowych ze stacją odbiorczą. Stacja posiada osobną regulację poziomu głośności dla obu mikrofonów co pozwoli na indywidualne wyregulowanie poziomów mikrofonów dla naszych potrzeb.

Voice Kraft V-840 – zestaw mikrofonów bezprzewodowych

1 398,60 
Zestaw czterech mikrofonów bezprzewodowych ze stacją odbiorczą. Stacja posiada osobną regulację poziomu głośności dla obu mikrofonów co pozwoli na indywidualne wyregulowanie poziomów mikrofonów dla naszych potrzeb.

Tonsil MBD 610 – bezprzewodowy zestaw mikrofonowy

299,00 
Mikrofonowy zestaw bezprzewodowy Tonsil MBD 610 składa się z jednostki bazowej oraz dwóch mikrofonów doręcznych w komplecie.

Zestaw konferencyjny Dexon – 2xWA 510RC + 1xJPA 1060 + 6xRPT 80×80 z funkcją przewodniczącego

12 949,00 
Zestaw konferencyjny składający się z 8 bezprzewodowych mikrofonów stołowych z odbiornikiem oraz wzmacniacza wraz z 6 głośnikami sufitowymi. Do wzmacniacza można podłączyć komputer, tablet i rejestrator.

Zestawy konferencyjne bezprzewodowe stały się jednym z najbardziej popularnych narzędzi wykorzystywanych w przestrzeniach biurowych i salach konferencyjnych. Zestawy te są idealne do prowadzenia spotkań, narad i szkoleń, a także do prowadzenia telekonferencji jak i zwyczajnych konferencji. Zestawy konferencyjne bezprzewodowe  są wyposażone w mikrofony, głośniki i technologię bezprzewodową, które umożliwiają łatwe i wygodne prowadzenie spotkań.

łównymi zaletami zestawów konferencyjnych bezprzewodowych jest ich łatwość użytkowania i duża swoboda. Ze względu na bezprzewodową technologię, uczestnicy spotkań nie muszą się martwić o ograniczenia dotyczące przewodów lub kabli. Zestawy konferencyjne bezprzewodowe są też proste w instalacji i obsłudze, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo je skonfigurować, aby rozpocząć konferencję. Kolejną zaletą zestawów konferencyjnych bezprzewodowych audio jest ich wytrzymałość. Niezawodność i trwałość tych zestawów są niezbędne, aby zapewnić uczestnikom spotkań bezawaryjną i przyjemną rozmowę. Wysokiej jakości zestawy konferencyjne bezprzewodowe audio są zaprojektowane tak, aby wytrzymywały wysokie temperatury, wibracje i wilgoć, dzięki czemu są one idealne do użytku w salach konferencyjnych lub innych miejscach pracy. Jeśli chodzi o wady zestawów konferencyjnych bezprzewodowych audio, często są one związane z kosztami. Ze względu na skomplikowaną konfigurację i wyższy poziom wytrzymałości, zestawy te są zwykle droższe niż tradycyjne zestawy konferencyjne. Jednak zestawy te są zazwyczaj bardziej wydajne i łatwiejsze w obsłudze, dzięki czemu będą one doskonałym rozwiązaniem dla spotkań biurowych lub konferencji. Zestawy konferencyjne bezprzewodowe audio są doskonałym wyborem dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom i klientom łatwe i wygodne prowadzenie spotkań. Są one wytrzymałe, łatwe w instalacji i obsłudze, a także wyposażone w technologię bezprzewodową, która wyeliminuje potrzebę używania kabli lub przewodów. Chociaż zestawy te są droższe niż tradycyjne zestawy konferencyjne, ich wyższa jakość i łatwość użytkowania czynią je doskonałym wyborem dla wszelkiego rodzaju spotkań.