Wzmacniacze do sali konferencyjnej — czym są?

W najprostszym wyjaśnieniu wzmacniacz audio jest urządzeniem, które ma na celu wzmocnienie mocy sygnałów elektrycznych wytwarzanych przez źródła sygnału elektroakustycznego. Do tego rodzaju źródeł zalicza się wszelkiej maści urządzenia odtwarzające dźwięk, czyli mikrofon, odtwarzacz mp3, instrument czy komputer, na którym uruchomimy płytę CD. Wzmocniony sygnał jest dalej przekazywany do kolumn głośnikowych. W efekcie otrzymujemy dużo lepszą jakość dźwięku, niż miałoby to miejsce bez zastosowania wzmacniacza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

HQM2060BC Wzmacniacz 100V 60W 6 strefowy

985,00 
HQM 2060BC 60W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy. Wykorzystywany do tworzenia prostych i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnienia audio. Odznacza się solidną i niezawodną pracą, a także prostotą w obsłudze. Gwarantuje skuteczną  pracę w miejscach użytku publicznego.

HQM 2120BC Wzmacniacz strefowy 100V 120W

1 216,47 
HQM 2120BC 120W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę.  Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Zapewnia skuteczną  pracę w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

RDUCH – MWL-5D2/200 Wzmacniacz z mikserem

3 999,00 
MWL-5D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w sześć proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

RDUCH – MWL-7D2 Wzmacniacz z mikserem

4 599,00 4 999,00 
MWL-7D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w sześć proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

RDUCH – MWL-9D2 Wzmacniacz z mikserem

4 799,00 5 199,00 
MWL-9D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w osiem proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

HQM 2250BC Wzmacniacz strefowy 100V 250W

1 523,97 
HQM 2250BC 120W to wysokiej jakości i najnowszej technologii wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę. Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Aby sprostać wymaganiom klientów, znajduje zastosowanie w  miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego

HQM 1120BT Wzmacniacz strefowy 100V 120W

1 118,07 
HQM 1120BT 120W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem. Wykorzystywany do tworzenia nowoczesnych systemów nagłośnienia audio. Zapewnia skuteczną pracę w miejscach użytku publicznego, a także równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

RH SOUND Wzmacniacz 100V PA-4120

2 253,00 
RH SOUND PA 4120 - Czterostrefowa centrala radiowęzłowa z wbudowanym mikserem, odtwarzaczem multimedialnym Mp3/USB/SD/BLUETOOTH wyposażonym w pilot zdalnego sterowania.

JBL VMA 260 – wzmacniacz miksujący radiowęzłowy

3 954,45 
Seria VMA JBL-a to linia opłacalnych mikserów/wzmacniaczy, z funkcjonalnością wyjść nisko impedancyjnych (4Ω, 8Ω) oraz wysokonapięciowych 70V i 100V.

PA450BE/MP3 Wzmacniacz 100V

599,00 
PA 450BE / MP3 to wysokiej jakości mini wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy. Wykorzystywany do tworzenia małych systemów nagłośnienia audio. Zapewnia skuteczną pracę w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego. Znajduje swoje zastosowanie w  np : hotelach, salonach kosmetycznych, restauracjach, kawiarniach, urzędach, małych obiektach handlowych i sakralnych.

HQM 2350BC Wzmacniacz PA 350W

1 817,94 
HQM 2350BC to wysokiej jakości i najnowszej technologii wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę. Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. .Znajduje zastosowanie w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

HQM 1060BT Wzmacniacz strefowy 100V 60 W

859,77 
HQM 1060BT 60W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy. Wykorzystywany do tworzenia prostych i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnienia audio. Odznacza się solidną i niezawodną pracą, a także prostotą w obsłudze. Zapewnia skuteczną pracę w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego. Stanowi nieodłączny element każdego system nagłośnienia PA.

RDUCH – MWL-5DSP1-D2 Wzmacniacz z Mikserem

4 899,00 
Nowoczesny wzmacniacz wyposażony w procesor sygnału DSP, który umożliwia precyzyjne wyrównanie właściwości dźwięku w pomieszczeniach o bardzo trudnych warunkach akustycznych.

HQM 2180BC Wzmacniacz strefowy 100V 180W

1 273,05 
HQM 2180BC 120W to wysokiej jakości wzmacniacz radiowęzłowy, cechujący się niezawodnością pracy i klarownym brzmieniem, nawet przez 24h na dobę.  Wykorzystywany do tworzenia prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Znajduje zastosowanie w miejscach użytku publicznego, a także zapewnia równomierne pokrycie dźwiękiem obszaru odsłuchowego.

RDUCH AMWL-7DSP1D – Wzmacniacz z mikserem

5 811,75 6 266,85 
Automatyczny wzmacniacz cyfrowy AMWL-7DSP1D renomowanej marki Rduch wyposażony został w procesor sygnałowy DSP, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie skorygować charakterystykę dźwięku w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach akustycznych

RDUCH – AMWL-9DSP1D Wzmacniacz z mikserem

5 977,80 6 457,50 
Automatyczny wzmacniacz cyfrowy AMWL-9DSP1D renomowanej marki Rduch wyposażony został w procesor sygnałowy DSP, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie skorygować charakterystykę dźwięku w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach akustycznych

RDUCH AMWL-9DSP4D – Wzmacniacz z mikserem

7 226,25 8 127,84 
Automatyczny wzmacniacz cyfrowy AMWLC-9DSP4D renomowanej marki Rduch wyposażony został w procesor sygnałowy DSP, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie skorygować charakterystykę dźwięku w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach akustycznych.

RDUCH AMWLC-9DSP4D – Wzmacniacz z mikserem

7 763,76 8 671,50 
Automatyczny wzmacniacz cyfrowy AMWLC-9DSP4D renomowanej marki Rduch wyposażony został w procesor sygnałowy DSP, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie skorygować charakterystykę dźwięku w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach akustycznych.

wzmacniaczWzmacniacze do sali konferencyjnej — szeroki asortyment

Nasz sklep posiada rozbudowaną ofertę urządzeń wzmacniających sygnał. W zależności od potrzeb i rozbudowania systemu nagłaśniającego, każdy znajdzie odpowiedni wzmacniacz dla siebie. Urządzenia cechują się dużymi możliwościami dopasowania systemu audio wedle własnych preferencji w każdej strefie, którą obsługują. Zaś zróżnicowana moc wzmacniaczy daje pewność, że nie kupimy produktu nieadekwatnego do wymagań sali konferencyjnej.

Wzmacniacze do sali konferencyjnej — tylko najlepsi producenci

W sklepie znajdują się produkty najlepszych firm na rynku. Dobrze znane i cenione przez klientów marki, takie jak: HQM, Monacor, JBL czy RH Sound dają gwarancję, że każdy wzmacniacz został wykonany z pieczołowitością i posłuży wiernie przez wiele lat. Ponadto dźwięk wzmacniany dzięki tym urządzeniom jest dużo lepszej jakości, czyli wyraźniejszy i bardziej zrozumiały dla uczestników konferencji.

Wzmacniacze do sali konferencyjnej

Różnego rodzaju prelekcje i spotkania w pomieszczeniach o dużym metrażu wymagają odpowiedniego nagłośnienia. Na pewno chcemy uniknąć sytuacji, w której ktoś siedzący w mniej przystępnym miejscu sali nie będzie w stanie usłyszeć wszystkich przekazywanych informacji. Nie dość, że może go ominąć ważna wiadomość, to jeszcze uzna spotkanie za źle przygotowane i poczuje się ignorowany. Pozbędziemy się tego problemu dzięki specjalnym urządzeniom, którymi są wzmacniacze do sali konferencyjnej. Pomogą w odpowiednim przekazaniu sygnału do każdego głośnika w sali.