Odtwarzacz sieciowy Yamaha

Niezaprzeczalnym jest, że najczęściej muzyki słucha się obecnie poprzez różnego rodzaju platformy streamingowe. Jest to wygodne i pozwala słuchać muzyki wszędzie, gdzie jesteśmy. Obecnie sprzęty audio również produkowane są z myślą o wykorzystaniu właśnie tych źródeł muzycznych. Takim sposobem najczęściej wybierana na rynku firma, czyli Yamaha, wyprodukowała produkty z wykorzystaniem najnowszej technologi, które pozwalają odtwarzać muzykę z platform streamingowych. Odtwarzacz sieciowy Yamaha to wysokiej klasy urządzenie, które ułatwi nam słuchanie muzyki w domowym zaciszu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Yamaha WXC-50 – Odtwarzacz Sieciowy

1 999,00 
Dzięki Yamaha MusicCast WXC-50 Twój tradycyjny sprzęt stereo lub amplituner kina domowego zyska pełny dostęp do funkcji sieciowych oraz wyjątkowego systemu bezprzewodowej muzyki (multi-room) Yamaha MusicCast.

Przede wszystkim plusem jest kompatybilność ze Spotify, Tidal i Deezer, czyli najchętniej wybieranymi aplikacjami muzycznymi, dzięki czemu dostęp do ogromnych zasobów muzycznych, będzie znacznie ułatwiony. Warto również pamiętać, że jakość dźwięku jest na niesamowicie wysokim poziomie, gdyż producent użył najlepszych części, do stworzenia tego urządzenia, co przekłada się właśnie na gwarancje zadowolenia. Urządzenie ma wbudowane również WiFi oraz Bluetooth i Air Play, dzięki czemu można połączyć się z wcześniej wspomnianymi platformami/aplikacjami, natomiast dostęp do internetu ma również jeszcze jeden plus. Współpraca z asystentem Google. Umożliwia to oczywiście głosowe sterowanie i wydawanie poleceń, co jest nieocenionym udogodnieniem. Można włączyć swój ulubiony utwór bez wstawania z łóżka. Jeśli natomiast wolimy analogowe sterowanie, to do zestawu dołączany jest pilot, który pozwoli na sterowanie odtwarzaczem bez użycia komend głosowych.

Odtwarzacz sieciowy Yamaha ma wbudowany moduł sieciowy, który jest świetnym rozwiązaniem kwestii szumów i zapewnia wysokiej jakości dźwięk ze źródeł zewnętrznych. Jest to bardzo ważny element, który umożliwia obniżyć szum jitteru podczas odtwarzania muzyki ze źródeł zewnętrznych czyli sieciowych bądź USB czy bezprzewodowych takich jak Bluetooth. Jest to specjalistyczny zegar audio, który rozróżnia częstotliwości pożądane, a  takie, których należy się pozbyć lub wyciszyć. To właśnie temu małemu urządzeniowi zawdzięcza się wysoką jakość dźwięku.