Głośniki instalacyjne Yamaha

Wszyscy dobrze wiedzą, że sprzęt audio, a w szczególności kolumny zajmują sporo miejsca. Niestety nie zawsze chcemy, by nasza przestrzeń była ograniczona właśnie przez taki sprzęt, dlatego szuka się wszelkiego rodzaju zamienników. Miłośnicy muzyki pewnie już wiedzą o jakie zamienniki chodzi. Świetnym rozwiązaniem jest w tej sprawie głośnik sufitowy Yamaha, czyli głośnik, który możemy zainstalować sobie na ścianie, bądź też suficie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu problem z małą ilością miejsca nie będzie zakrzątał nam już głowy. Rodzi się więc pytanie, czy montaż takich głośników jest trudny?

Instalacja została specjalnie ułatwiona, by niemal każdy mógł zainstalować głośnik. Oczywiście jeśli nie jesteśmy pewni, czy podołamy zadaniu, to lepiej by ktoś zrobił to za nas. Łatwość montażu jest jednak jednym z atutów. Jakość i czystość brzmienia jest prawdopodobnie najważniejszym aspektem podczas wyboru sprzętu audio. Głośnik sufitowy Yamaha jest zdecydowanie faworytem, gdyż wyprodukowany został przy użyciu najlepszych materiałów oraz innowacyjnej technologii, która poskutkowała wysoką jakością dźwięku i odczuciu przestrzenności. Pozwalają na to specjalne układy magnetyczne, które maksymalizują możliwości głośników. Pasmo przenoszenia wynosi od 56Hz do 20 kHz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Warto również wspomnieć o samym designie głośników, gdyż ten jest naprawdę przyzwoity i będzie się on dobrze prezentował zarówno w domu, jak i wszelkiego rodzaju lokalach. Ich atutem jest również możliwość zmiany koloru. Są one pokryte specjalną osłoną, dzięki czemu spokojnie można pomalować je na taki kolor, jak nam pasuje. Ponadto głośniki spełniają normy EN54-24, czyli normy systemów alarmowych. Głośnik sufitowy Yamaha może więc służyć zarówno do słuchania muzyki, jak i alarmu. Jest to bardzo ważne przede wszystkim w różnego rodzaju lokalach. Za dnia grać będzie z głośników muzyka, natomiast po zamknięciu będzie możliwe zabezpieczenie lokalu.