Amplituner Yamaha

Prędzej czy później miłośnik muzyki zauważa, że potrzeba mu znacznie lepszego sprzętu, gdyż obecny nie jest na tyle dobry, by usłyszeć wszystkie brzmienia w ulubionych utworach. Zazwyczaj najczęstszym wyborem jest wówczas amplituner, który świetnie sprawdza się w zwiększaniu głośności, czystszym dźwięku i regulowaniu wszystkich składowych. Obserwując rynek, śmiało można zauważyć, że liderem jeśli chodzi o wszystkie muzyczne aspekty, jest Yamaha. To właśnie ta firma od wielu lat produkuje najróżniejsze instrumenty i urządzenia związane z produkcją, graniem lub odtwarzaniem muzyki. Ich wieloletnie doświadczenie daje gwarancję, że amplituner Yamaha spełni wszystkie oczekiwania wymagających klientów.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Yamaha MusicCast R-N600A – Amplituner stereo

2 959,00 
Yamaha R-N600A to wszechstronny amplituner sieciowy, który zapewnia niezwykłą przyjemność słuchania muzyki w nowoczesnym stylu.  

Yamaha MusicCast R-N1000A – Amplituner stereo

7 399,00 
Yamaha R-N1000A to wszechstronny amplituner sieciowy, który zapewnia niezwykłą przyjemność słuchania muzyki w nowoczesnym stylu.  

Yamaha MusicCast R-N800A – Amplituner stereo

4 149,00 
Yamaha R-N800A to wszechstronny amplituner sieciowy, który zapewnia niezwykłą przyjemność słuchania muzyki w nowoczesnym stylu.  

Yamaha WXA-50 – Amplituner stereo

2 799,00 
Yamaha MusicCast WXA-50 to wyposażony w najnowsze funkcje sieciowe wzmacniacz zintegrowany. Wystarczy podłączyć do niego kolumny głośnikowe i otrzymamy nowoczesny sprzęt audio, będący dodatkowo elementem wyjątkowego systemu bezprzewodowej muzyki (multi-room) Yamaha MusicCast.

Cechuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością brzmienia. Często bywa, że niektóre sprzęty mają słyszalne spięcia, bądź jakość dźwięku czasami jest gorsza. W amplitunerze nie ma tego problemu. Został on stworzony w oparciu i najnowocześniejszą technologię, która uważana jest za wiodącą. Dzięki niej możemy cieszyć się nieprzerwanym, krystalicznym dźwiękiem. Ponadto bardzo ważnym elementem w trakcie słuchania muzyki są oczywiście tony. W amplitunerze można ustawiać zarówno głośność ogólną, jak i każdych tonów z osobna. Wysokie, średnie i niski. W zależności od tego, jakie mamy preferencje, możemy ustawić amplituner w takim ustawieniu, by spełniał nasze oczekiwania. Warto również pamiętać, że ma on także dodatkowe opcje, takie jak loudness czy reverb, odpowiadające kolejno nagłośnieniu oraz echu. Można więc ustawić urządzenie w naprawdę różne kombinacje.

Amplituner Yamaha można sterować za pomocą pilota, co jest bardzo wygodne. Do amplitunera można spokojnie podłączyć zarówno głośniki, urządzenia odtwarzające, komputer a nawet telefon czy pendrive, co jest w obecnych czasach bardzo praktycznym udogodnieniem. Aplikacje takie jak spotify czy apple music można więc śmiało używać, a jeśli mamy ochotę posłuchać radia – urządzenie ma wbudowaną antenę, dzięki której jest w stanie je odbierać.