Odpowiedni wzmacniacz podstawą każdego zestawu audio

Wzmacniacz jest jednym z najważniejszych elementów systemu nagłośnieniowego. Podczas wyboru odpowiedniego sprzętu należy wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, w którym zostanie zastosowany. Im mniejsza powierzchnia, tym prawdopodobnie mniejsza moc będzie wymagana. Kolejną istotną kwestią jest dopasowanie urządzenia do parametrów głośników, wchodzących w skład zestawu audio. Źle dobrana moc może spowodować przeciążenie przetworników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Tonsil WS 25 – Wzmacniacz 4x30W z Bluetooth 8ohm

399,00 
Tonsil WS-25 - wzmacniacz 4x30W z Bluetooth. Bardzo poręczny i dyskretny wzmacniacz głośnikowy z wbudowanym odtwarzaczem Bluetooth!

Tonsil WS-30 – Odtwarzacz ścienny 2 x 15W, USB, SD, FM, BT

639,00 
Model WS-30 wyposażony jest we wzmacniacz o mocy 2x15W, wejście USB, wejście na kartę SD, łącze Bluetooth, wejście liniowe AUX oraz tuner radiowy FM.

Tonsil SA-1055U – wzmacniacz 230V/12V

399,00 
Wzmacniacz Tonsil SA-1055U jest jednym z najmniejszych z rodziny wzmacniaczy zasilanych napięciem 230V.

Tonsil – SA 25 Wzmacniacz

299,00 
Interesujący model wzmacniacza z niskoimpedancyjnym wyjściem. może być stosowany w pojazdach samochodowych nagłaśniających, wozach strażackich, samochodach policyjnych itp. Wbudowana syrena (dwa typy), gniazdo mikrofonowe i liniowe ''Jack'' 6,3mm, regulatory poziomu sygnału mikrofonowego i liniowego.

Tonsil W-280 Wzmacniacz stereo 8x20W

1 199,00 
Wysokiej klasy wzmacniacz stereo, pozwalający podłączyć aż 8 głośników. Nadaje się doskonale do nagłaśniania biur, mieszkań, łazienek, salonów kosmetycznych, małych sklepów, gabinetów, poczekalni i wielu innych miejsc gdzie powinna nam towarzyszyć muzyka w tle.

Tonsil W-120 Wzmacniacz stereo 4x30W

899,00 
Wysokiej klasy wzmacniacz stereo, pozwalający podłączyć aż 4 głośniki. Nadaje się doskonale do nagłaśniania biur, mieszkań, łazienek, salonów kosmetycznych, małych sklepów, gabinetów, poczekalni i wielu innych miejsc gdzie powinna nam towarzyszyć muzyka w tle.

Tonsil W-100U Wzmacniacz miksujący 5-strefowy 100W

999,00 
Wzmacniacz Tonsil W-100U to pięciostrefowy wzmacniacz miksujący wyposażony w trzy wejścia mikrofonowe oraz 2 wejścia liniowe. Wejścia wyposażono w liczne możliwości konfiguracyjne (regulacja czułości, zasilanie fantomowe, priorytet, regulacja barwy i wzmocnienia niezależna dla każdego wejścia).

TONSIL WL5180U – Wzmacniacz 5-strefowy 100V USB MP3 Bluetooth

1 599,00 
Wzmacniacz WL-5180U to pięciostrefowy wzmacniacz miksujący wyposażone w trzy wejścia mikrofonowe oraz 2 wejścia liniowe. Wzmacniacz wyposażony jest w odtwarzacz plików MP3/USB oraz łącze Bluetooth. Sygnał w każdej z pięciu stref może być regulowany niezależnie za pomocą potencjometrów na płycie czołowej wzmacniacza.

TONSIL WL180U – Wzmacniacz 5-strefowy 100V USB MP3 Bluetooth

1 799,00 
Wzmacniacz WL-180U to pięciostrefowy wzmacniacz miksujący wyposażone w trzy wejścia mikrofonowe oraz 2 wejścia liniowe. Wzmacniacz wyposażony jest w odtwarzacz plików MP3/USB oraz łącze Bluetooth. Sygnał w każdej z pięciu stref może być załączany niezależnie, za pomocą przycisków na płycie czołowej wzmacniacza.

Tonsil W-250U Wzmacniacz miksujący 5-strefowy 250W

1 899,00 
Wzmacniacz Tonsil W-250U to pięciostrefowy wzmacniacz miksujący wyposażony w trzy wejścia mikrofonowe oraz 2 wejścia liniowe. Wejścia wyposażono w liczne możliwości konfiguracyjne (regulacja czułości, zasilanie fantomowe, priorytet, regulacja barwy i wzmocnienia niezależna dla każdego wejścia).

Tonsil – SA 40 Wzmacniacz samochodowy USB/SD

499,00 
Prosty wzmacniacz dla mobilnych systemów niskoimpedacyjnych.

Tonsil SA – 1055U – centrala 1 strefowa z MP3

299,00 
Prosty wzmacniacz dla mobilnych systemów niskoimpedacyjnych z wbudowanym odtwarzaczem MP3.

Tonsil WL-240U Wzmacniacz miksujący 3-strefowy 240W

2 399,00 
Wzmacniacz WL-240U to trzystrefowy wzmacniacz miksujący wyposażone w trzy wejścia mikrofonowe oraz 2 wejścia liniowe. Wejścia wyposażono w liczne możliwości konfiguracyjne (regulacja czułości, zasilanie fantomowe, priorytet,regulacja barwy i wzmocnienia niezależna dla każdego wejścia).

Tonsil WL-5180U Wzmacniacz miksujący 5-stref regulowanych 180W

2 469,00 
Wzmacniacz WL-5180U to pięciostrefowy wzmacniacz miksujący wyposażone w trzy wejścia mikrofonowe oraz 2 wejścia liniowe. Wzmacniacz wyposażony jest w odtwarzacz plików MP3/USB oraz łącze Bluetooth. Sygnał w każdej z pięciu stref może być regulowany niezależnie za pomocą potencjometrów na płycie czołowej wzmacniacza.

Wzmacniacze TonsilOsoby nie mające zbyt dużego doświadczenia i wiedzy w zakresie sprzętu nagłośnieniowego powinny postawić na wzmacniacz zintegrowany. Można mieć stuprocentową pewność, że wszystkie elementy są odpowiednio dobrane i świetnie ze sobą współgrają. Wszystko co będzie trzeba zrobić to podłączyć sprzęt do źródła dźwięku. Przed zakupem urządzenia warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje oraz typy złączy jakimi dysponuje. Wzmacniacz wspiera sygnał pochodzący z takich źródeł, jak odbiorniki radiowe, odtwarzacze CD czy gramofony. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak na szczególną uwagę zasługuje wzmacniacz Tonsil.

Niezawodne rozwiązanie – wzmacniacz Tonsil

Tonsil jest jedną z wiodących w branży marek. Wzmacniacz Tonsil jest bardzo prosty w obsłudze. Sprawdzi się zarówno profesjonalistom, jak i osobom początkującym. Wykonany został z najwyższej jakości materiałów, więc stanowi gwarancję niezawodności i wytrzymałości. Nadaje brzmieniu głębi i wyrazistości. Zachwyci nawet najbardziej wymagającego słuchacza i miłośnika muzyki. Wzmacniacz Tonsil pozwoli wypełnić pomieszczenie czystym dźwiękiem, bez niepożądanych zakłóceń. Sprawdzi się w mieszkaniach, a także biurach, gabinetach, poczekalniach czy sklepach. Oferowane przez markę Tonsil urządzenia różnią się między sobą parametrami, ilością kanałów, rozmiarami oraz cenami. Każdy z pewnością dobierze odpowiedni sprzęt dla siebie.