Subwoofer Tonsil – gwarancja świetnego brzmienia

Aby brzmienie kina domowego było jeszcze mocniejsze i lepsze można zastosować subwoofer, który odpowiada za odtwarzanie dźwięków o najniższych częstotliwościach. Subwoofery sprawdzą się także w stereofonicznych zestawach głośnikowych, poszerzając zakres odtwarzanych częstotliwości. Istnieją dwa rodzaje subwooferów – aktywne i pasywne. Te pierwsze posiadają wbudowany wzmacniacz, który zasila głośniki.

Wyświetlanie jednego wyniku

Sounddeco Alpha Sub – subwoofer wysokiej klasy

4 399,00 
Sounddeco Alpha Sub - subwoofer wysokiej klasy. Powstał on w szczególności dla klienteli, która posiada elektronikę kina domowego, np. 5.1, 6.1, czy też 7.1 albo 7.2 lub życzy sobie takie kino zbudować.

Subwoofery TonsilNatomiast subwoofery pasywne korzystają ze wzmacniaczy zewnętrznych. Mimo, że są tańsze, nie mogą funkcjonować prawidłowo bez odpowiedniego wzmacniacza, którego dobór może być dość problematyczny. Szeroki wybór subwooferów ma w swojej ofercie marka Tonsil. Subwoofer Tonsil stanowi gwarancję bardzo wysokiej jakości dźwięku; idealnie podkreśla basy i tworzy efekt drżenia ścian. Za sprawą urządzenia oglądanie filmów czy słuchanie muzyki stanie się jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo każdy subwoofer Tonsil jest bardzo solidny i precyzyjnie wykonany. Atrakcyjny wygląd i kompaktowe wymiary sprawiają, że dopasuje się do każdego wnętrza. Niezależnie od posiadanego budżetu, oczekiwań co do parametrów czy designu każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie subwoofer Tonsil.

Na co zwrócić uwagę i gdzie umieścić subwoofer?

Podczas wyboru subwoofera bardzo istotną kwestią jest jego moc, która musi być dopasowana przede wszystkim do wielkości pomieszczenia. Większe przestrzenie potrzebują subwooferów o dużej mocy, aby były one w stanie wytworzyć odpowiednie ciśnienie akustyczne. Ustawienie subbwoofera, tak aby działał prawidłowo zależy od bardzo wiele czynników – wielkości i akustyki pomieszczenia, rozmieszczenia pozostałych elementów zestawu, a także mebli. Najlepiej wypróbować kilka lokalizacji i sprawdzić, w którym miejscu urządzenie sprawuje się najlepiej. Zdarza się, że w niektórych miejscach bas subwoofera jest wyraźnie osłabiony. Często siła brzmienia wzrasta, gdy sprzęt ustawi się w rogu pomieszczenia.