Jaki mikrofon wybrać? – rodzaje mikrofonów

Mikrofony to urządzenia wielofunkcyjne. Ich zastosowanie jest bardzo różnorodne. Jednak wszystkie łączy jedna kwestia – kluczowym elementem każdego mikrofonu jest przetwornik. Głośniki dzieli się na dynamiczne i pojemnościowe. Pierwsze mają prostą budowę i nie wymagają zewnętrznego zasilania. Drugie są bardziej skomplikowane pod względem budowy, niezwykle wyczulone na dźwięk i często stosowane w studiach, natomiast trzeba je podłączyć do źródła zasilania. Wyróżnia się także podział na mikrofony przewodowe i bezprzewodowe. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Tonsil MC-301 Mikrofon elektretowy z wyłącznikiem i z podstawką

159,00 
Mikrofony elektretowe Tonsil MC-301 na giętkim ramieniu posiadają estetyczny wygląd, są umieszczone na podstawce z przyciskiem.  Dobrze tłumią sprzężenie zwrotne i posiada charakterystykę kierunkowości kardioidalną. Gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku i zrozumienia mowy. Dostępne są w kolorze czarnym.

– Tonsil – Interkom kasowy do okienek – KORONAWIRUS

639,00 
Kompletny Higieniczny zestaw interkomowy służący do komunikacji w okienkach kasowych banków, szpitali, przychodni zdrowia, dworców itp. System interkomowy do bezpiecznej komunikacji składający

Tonsil DL-868 – system bezprzewodowy – mikrofony z odbiornikiem

229,00 
Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych z odbiornikiem - bazą dedykowany do profesjonalnego i amatorskiego użytku.

Tonsil U-1000 – system bezprzewodowy – mikrofony z odbiornikiem

389,00 
Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych z odbiornikiem - bazą dedykowany do profesjonalnego i amatorskiego użytku.

Tonsil BM-SG4 – bezprzewodowe mikrofony czterokanałowe

890,00 
Tonsil BM-SG4 - bezprzewodowe mikrofony czterokanałowe. Mikrofonowy bezprzewodowy zestaw estradowy czterokanałowyW - Tani i lekki głośnik tubowy do zastosowań zewnętrznych.

Tonsil MBD 610 – bezprzewodowy zestaw mikrofonowy

299,00 
Mikrofonowy zestaw bezprzewodowy Tonsil MBD 610 składa się z jednostki bazowej oraz dwóch mikrofonów doręcznych w komplecie.

Tonsil AK-4 – Zestaw bezprzewodowych mikrofonów

539,00 
Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych dedykowany do profesjonalnego użytku scenicznego.

Tonsil R5 – Zestaw bezprzewodowych mikrofonów

1 299,00 
Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych dedykowany do profesjonalnego użytku scenicznego.

Tonsil R3 – System bezprzewodowy

1 199,00 
Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych dedykowany do profesjonalnego użytku scenicznego.

Tonsil SKM 9000 – System bezprzewodowy

1 799,00 
Wysokiej klasy zestaw bezprzewodowych mikrofonów wokalnych dedykowany do profesjonalnego użytku scenicznego i zewnętrznego.

Mikrofony TonsilObecność kabla może zmniejszyć wygodę używania urządzenia, jednakże nie trzeba martwić się zakłóceniami fal, które mogą wystąpić przy korzystaniu z mikrofonu bezprzewodowego. Mikrofony sprawdzają się podczas występów scenicznych, w użytku domowym, na przykład w rozmowach przez Skype czy przy nadawaniu komunikatów w przestrzeniach publicznych. Na szczególną uwagę zasługuje mikrofon Tonsil.

Mikrofon Tonsil – świetna jakość w dobrej cenie

Tonsil produkuje modele nagłowne, bezprzewodowe, przewodowe, jak i intercomy. Szeroka oferta pozwoli dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Mikrofon Tonsil sprawdzi się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego. Cechuje go brak jakichkolwiek zakłóceń przy włączaniu, wyłączaniu oraz w trakcie pracy. Generuje bardzo klarowny i wyrazisty dźwięk. Zasięg pracy mikrofonu Tonsil jest bardzo duży, więc spokojnie sprawdzi się podczas występów estradowych, konferencji czy wykładów. Urządzenia dostępne są w różnych przedziałach cenowych, więc każdy dobierze sprzęt dostosowany do swoich możliwości finansowych. Mikrofony występują także w gotowych zestawach. Wszystkie komponenty są odpowiednio dobrane, aby dawać jak najlepsze efekty i doznania odsłuchowe.