Sprawdzone rozwiązanie za rozsądną cenę

Megafony Tonsil skonstruowane zostały tak, aby sprawnie wzmocnić głos człowieka. Naturalnie głos jest nie tylko lepiej słyszalny, ale również brzmi bardzo zrozumiale na dużej przestrzeni i w głośnych warunkach. Dodatkowym atutem megafonów Tonsil jest możliwość podłączenia odtwarzacza plików MP3 lub włożenia karty SD. Stworzone z myślą o służbach ratunkowych, które działają na obszarach, gdzie jest dużo ludzi, a komunikaty wygłaszane przez nich muszą być klarowne i słyszalne. Mogą być także wykorzystywane podczas manifestacji, imprez masowych czy meczów piłkarskich.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Tonsil TE 23/20 – megafon 30W

259,00 339,00 
Megafon Tonsil TE 23/20, który z pewnością znajdzie zastosowanie w imprezach masowych oraz manifestacjach. Bardzo często megafony używane są również przez służby porządkowe oraz ratowników wodnych na strzeżonych kąpieliskach.

Tonsil TE 24/20 – megafon z odtwarzaczem MP3 USB SD 30W

329,00 369,00 
Megafon Tonsil TE 24/20 który z pewnością znajdzie zastosowanie w imprezach masowych oraz manifestacjach. Bardzo często megafony używane są również przez służby porządkowe oraz ratowników wodnych na strzeżonych kąpieliskach

Tonsil TE 25/20 – Megafon MP3 USB SD

319,00 369,00 
Wysokiej jakości megafon bezprzewodowy. Główne cechy to: Funkcja nagrywania. Pasek transportowy + Wtyk do ładowania. Urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz MP3, czytnik USB oraz SD!

Tonsil TE 30/20 – megafon 30W

399,00 449,00 
Megafon Tonsil TE 30/20 to przede wszystkim duża moc i daleki zasięg komunikatów głosowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów mamy pewność, że nasz głoś, będzie, czysty oraz wyraźny, o zasięgu sięgającym nawet do 900 metrów

Długi czas pracy i wysoka moc

Megafony TonsilMegafony Tonsil posiadają także pasek transportowy, który znacząco ułatwia i zabezpiecza sprzęt przed upadkiem. Jest to także bardzo wygodna forma transportu megafonu w trakcie, gdy nie jest on używany. W niektórych modelach dodatkowo zastosowany jest zewnętrzny mikrofon. Rozwiązanie to pozwala na używanie megafonu bez konieczności trzymania go w ręku. Megafony Tonsil mają także wbudowany akumulator, który można podłączyć do ładowarki samochodowej. Najczęściej spotykanymi i wybieranymi modelami są megafony 30W, które mają zasięg nawet do 900 metrów.

Megafon Tonsil - sprzęt, który musisz mieć!

Megafony Tonsil wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są one wytrzymałe i solidne. Ich lekka konstrukcja sprawia, że można je ze sobą nosić wszędzie tam, gdzie mogą się przydać. Wbudowany port USB pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia zewnętrznego, dzięki czemu można odtwarzać różne dźwięki. Bardzo ważne jest także to, że istnieje możliwość nagrywania dźwięku w niektórych megafonach. Wybierając jakikolwiek model megafonu Tonsil na pewno można liczyć na niezawodną jakość w rozsądnej cenie. Z megafonem Tonsil na pewno każdy usłyszy Twój głos bez względu na to, w jakich warunkach się znajdziesz.

Tonsil to polska marka, która znana jest od wielu lat. Na przestrzeni tych lat Tonsil udoskonalił swoje produkty, które zyskały wielu zwolenników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma korzysta z własnych linii produkcyjnych oraz rozwiązań technologicznych, a to sprawia, że oferuje produkty bardzo dobrej jakości w konkurencyjnej cenie.

Megafony Tonsil - wszechstronny sprzęt do różnych zastosowań

Megafon jest urządzeniem, które kojarzy się z imprezami masowymi bądź z działaniami stróżów prawa. Bardzo często używane są także przez służby ratunkowe oraz podczas różnego rodzaju manifestacji. Megafony Tonsil zapewniają doskonały przekaz. Wyposażone zostały w niezawodną i nowoczesną technologię, dzięki czemu są niezwykle solidne i wydajne. Megafony Tonsil wykonane są z wytrzymałego tworzywa, które nie tylko są odporne na warunki atmosferyczne, ale także są lekkie i poręczne. Wbudowane wzmacniacze pozwalają na generowanie dużej mocy, dzięki czemu można wygłaszać przez nie głośne i zrozumiałe komunikaty nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Dodatkową zaletą megafonów Tonsil jest zasilanie bateriami, co powoduje brak uzależnienia od zasilania sieciowego.