Czym jest kolumna podstawkowa i jakie są jej największe zalety?

Kolumna podstawkowa stanowi świetną alternatywę dla kolumny podłogowej. Jej głównym atutem jest mały rozmiar. Dobrze sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Można ją umieścić na półce, a w niektórych przypadkach zamontować na ścianie. Niepozorny wygląd skrywa jednak wielkie możliwości. Kolumna podstawkowa potrafi naprawdę zaskoczyć swoim brzmieniem. Oprócz kompaktowych wymiarów jej podstawową zaletą jest bardzo sztywna obudowa, a co za tym idzie odporność na zakłócenia spowodowane rezonansami. Właśnie dlatego kolumny podstawkowe dzieli się zazwyczaj ze względu na rodzaj obudowy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Tonsil Premium Sat – Kolumny podstawkowe para

938,00 
Zestaw marki Tonsil Premium to zestaw głosników o smukłej i eleganckiej sylwetce,skonstruowany w oparciu o wyprodukowane i sprawdzone głośniki wysokiej jakości.

Tonsil Fenix Sat – Kolumny podstawkowe para

698,00 

Model Fenix II Sat to kolumna dwudrożna, która oferuje przyjemny, relaksujący i bardzo czytelny dźwięk. Sprężysty bas i kolorowy dźwięk najwyższej jakości są dedykowane miłośnikom każdego gatunku muzycznego – bluesa, jazzu czy muzyki klasycznej.

Tonsil Maestro II 60 Sat – Czarne para

858,00 
Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 60 jest kolumna dwudrożną.

Tonsil Siesta Sat – Czarne para

1 238,00 
Kolumny Fiesta Sat wykorzystują głośniki i rozwiązania techniczne podłogowych Fiesta Front, zachowując podobny neutralny charakter dźwięku.

Sounddeco Alpha SR – wysokiej klasy kolumna kina domowego

1 998,00 
Sounddeco Alpha SR - wysokiej klasy kolumna kina domowego. Sounddeco Alpha SR, czyli surround to najnowszy produkt uzupełniający linię Alpha.

Sounddeco Alpha M2 – wysokiej klasy kolumna kina domowego

1 799,00 
Sounddeco Alpha M2. Dwa urządzenia głośnikowe Alpha M2 tworzą pełnoprawny zestaw stereofoniczny. Monitor Alpha M2 powstał z myślą o klientach, którzy równie wysoko cenią sobie jakość brzmienia co dobrze zorganizowaną wolną przestrzeń.

Sounddeco Alpha M1 – podstawkowa kolumna kina domowego

1 299,00 
Sounddeco Alpha M1. Dwa urządzenia głośnikowe Alpha M1 tworzą pełnoprawny zestaw stereofoniczny. Wielu już słuchaczy zostało zaskoczonych ich dużym i szczegółowym brzmieniem, zwłaszcza wtedy, gdy dobrze ustawiono je w pomieszczeniu. Z powodzeniem zasługują one na miano zgrabnych monitorów podstawkowych. Alpha M1 wyposażono w te same przetworniki, co Alpha F1.

Tonsil Maestro II 60 Sat – Kolumny podstawkowe para

858,00 
Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 60 jest kolumna dwudrożną.

Tonsil Maestro II 60 Sat – Orzech para

858,00 
Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 60 jest kolumna dwudrożną.

Kolumny podstawkowe TonsilIstnieją dwa typy obudowy – najpopularniejszy bass-reflex oraz dość rzadko występujący rodzaj, wyposażony w bierną membranę. W celu wydobycia większych możliwości i uzyskania jeszcze lepszej dynamiki, kolumny podstawkowe można bez problemu łączyć z subwooferami. Pełen, solidny zestaw audio, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego słuchacza z pewnością pozwolą stworzyć kolumny podstawkowe Tonsil.

Kolumny podstawkowe Tonsil – skuteczność i niezawodność

Kolumny stereo Tonsil, w tym kolumny podstawkowe; są jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Oferują bardzo przyjemny, wyraźny i czytelny dźwięk niezależnie od panujących w pomieszczeniu warunków akustycznych. Sprawdzą się w przypadku każdego gatunku muzycznego. Różne modele pozwalają na dopasowanie sprzętu do własnych oczekiwań i pozostałych elementów swojego zestawu nagłośnieniowego. Kolumny podstawkowe Tonsil zostały zaprojektowane tak, aby z ich użytkowania byli zadowoleni zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące. Instalacja nie wymaga pomocy specjalisty, co wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów. Nie jest konieczne posiadanie fachowej wiedzy czy narzędzi. Kolumny podstawkowe Tonsil różnią się między sobą parametrami, funkcjami dodatkowymi, wyglądem oraz ceną. Niezależnie od tego, każda z nich została objęta długim okresem gwarancyjnym.