Kolumna centralna Tonsil – jeden z lepszych wyborów

Jeśli chcesz zbudować pełen zestaw nagłośnieniowy, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, nie możesz zapomnieć o kolumnie centralnej, odgrywającej bardzo znaczącą rolę. Przekonanie o tym, że ta część zestawu jest mniej istotna od pozostałych i to właśnie w tym miejscu można pokusić się o oszczędność pieniędzy jest mylne. Jej brak całkowicie zaburza pracę całego systemu. Sama świadomość dużego znaczenia tego elementu jest tylko pierwszym krokiem do stworzenia całości, która zachwyci każdego swoim brzmieniem. Na rynku jest dostępnych wiele modeli, różnych marek.produkty wieloletnią gwarancją.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Tonsil Siesta Center – Kolumna Centralna

929,00 
Oryginalna, fabrycznie nowa kolumna Tonsil Siesta Center posiadająca głośniki ekranowane idealnie sprawdza się w zestawach hi-fi zachwycając jakością oraz głębią dźwięku.

Tonsil Premium Center – Kolumna centralna

639,00 
Zestaw marki Tonsil Premium to zestaw głosników o smukłej i eleganckiej sylwetce,skonstruowany w oparciu o wyprodukowane i sprawdzone głośniki wysokiej jakości.

Tonsil Fenix II Center – Kolumna centralna

449,00 

Kolumna Fenix II Center została zaprojektowana w celu zaoferowania klientom jeszcze lepszego brzmienia niż do tej pory, na najwyższym możliwym poziomie. Na uwagę zasługuje nie tylko sam dźwięk, ale także wykonanie i wygląd urządzenia.

Tonsil Maestro II 100 Center – Kolumna Centralna

549,00 
Kolumna centralna zestawu Maestro II wyposażona jest w ekranowane magnetycznie głośniki. Głośnik niskotonowy ma membrany polipropylenowe z zawieszeniami wykonanymi ze specjalnie dobranej mieszanki gumowej o dużym współczynniku tłumienia i dużej sztywności.

Sounddeco Alpha C Plus – centralna kolumna kina domowegokol

1 499,00 
Sounddeco by Tonsil - Alpha C Plus to zestaw centralny kina domowego, lecz nie powstawał z myślą, że ma sobie poradzić jedynie z dialogami.

Kolumny centralne TonsilJednym z najlepszych wyborów jest kolumna centralna Tonsil. Przy wyborze urządzenia najważniejsze jest dobranie go względem kolumn frontowych, wchodzących w skład zestawu. Najlepiej wybrać produkt tej samej marki, a nawet serii. Każda kolumna centralna Tonsil jest wykonywana z dbałością o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Stanowi gwarancję niezawodnego brzmienia w każdych warunkach akustycznych oraz wytrzymałości na długie lata.

Bogata oferta i świetne wykonanie

Marka Tonsil ma swojej ofercie kolumny centralne, które różnią się nie tylko parametrami, ale także ceną, wyglądem i dodatkowymi funkcjami. Bez problemu można znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Kolumna centralna Tonsil zapewnia pełen, szczegółowy, precyzyjny dźwięk, bez opóźnień i zakłóceń. Stanowi idealne uzupełnienie kina domowego. Ogromne możliwości zostały zamknięte w solidnych i odpornych na uszkodzenia obudowach. Urządzenie znajdzie zastosowanie zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach. Dopasuje się do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu, gdyż każdy model jest dostępny w różnych kolorach i wykończeniach. Ze względu na swoje wymiary sprzęt może również zostać umieszczony w szafce i pozostać niezauważony. Kolumna centralna stanowi niemały wydatek, dlatego też marka Tonsil objęła swoje p