Czym jest głośnik mobilny i jakie są jego największe zalety?

Nagłośnienie, które sprawdzi się zarówno na imprezie, w domu, jak i w podróży? To możliwe. Głośnik mobilny będzie idealnym rozwiązaniem. Znajdzie zastosowanie w plenerze, na grillu i w samochodzie. Jest niewielkim akcesorium, które zazwyczaj można połączyć z innymi urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth – na przykład z telefonem lub laptopem. Największą zaletą tego typu przetwornika jest możliwość przenoszenia go w dowolne miejsce i słuchania muzyki, kiedy tylko ma się na to ochotę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Tonsil ZP 12 DSP – Aktywna kolumna mobilna

1 299,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil ZP 12 to mobilna kolumna aktywna z wysokiej klasy wzmacniaczem i procesorem DSP służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń

Tonsil – ZP 18 DSP 250W Kolumna mobilna

1 459,00 
Aktywna kolumna mobilna. Wysokiej klasy wzmacniacz i procesor DSP. Gwarancja dobrego brzmienia. Dwa wysokiej jakości mikrofony bezprzewodowe w zestawie!

Tonsil ZP 6.5 – Zestaw bezprzewodowy ze statywem

899,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil ZP 6,5 to mobilna kolumna aktywna służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń.

Tonsil WMA 8110 – zestaw nagłośnieniowy z 3 mikrofonami

999,00 
Zestaw nagłośnieniowy jednokanałowy ze wzmacniaczem + trzy mikrofony bezprzewodowe: do ręki, na klips, nagłowny.

Tonsil – Mobilny system nagłośnieniowy

1 199,00 
Mobilny system nagłośnieniowy Tonsil w obudowie ABS - idealnej do transportowania - sprzęt może by używany nawet tam, gdzie brak zasilania sieciowego

Tonsil ZE 800 Aktiv – Aktywna kolumna nagłośnieniowa z DSP

3 499,00 6 998,00 
Tonsil ZE 800 Aktiv to nowoczesny aktywny zestaw kolumn nagłośnieniowych z procesorem dźwięku i wysokiej klasy wzmacniaczem.

Tonsil ZE 720 Aktiv – Aktywna kolumna nagłośnieniowa z DSP

3 199,00 6 398,00 
Tonsil ZE 720 Aktiv to nowoczesny aktywny zestaw kolumn nagłośnieniowych z procesorem dźwięku i wysokiej klasy wzmacniaczem.

Tonsil ZE 200 Aktiv – Aktywna kolumna mobilna

3 649,00 7 299,00 
Tonsil ZE 200 to aktywne kolumny o bardzo dużej mocy i efektywności. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością dźwięku, szerokim pasmem akustycznym oraz głębią brzmienia.

Tonsil AZN 12 DSP – Aktywna kolumna mobilna

1 729,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil AZN 12 to mobilna kolumna aktywna z wysokiej klasy wzmacniaczem i procesorem DSP służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń

Tonsil ZP 6.5 DSP – Aktywna kolumna mobilna

699,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil ZP 6,5 to mobilna kolumna aktywna z wysokiej klasy wzmacniaczem i procesorem DSP służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń

Tonsil – ZP 15 DSP 200W Kolumna mobilna

1 499,00 
Aktywna kolumna mobilna ZP 15 DSP. Wysokiej klasy wzmacniacz i procesor DSP. Gwarancja dobrego brzmienia. Dwa wysokiej jakości mikrofony bezprzewodowe w zestawie!

Tonsil WMA 9026 – przenośny zestaw nagłośnieniowy z 2 mikrofonami bezprzewodowymi

1 449,00 
Tonsil WMA 9026 - Przenośny zestaw nagłośnieniowy z odtwarzaczem CD/MP3/USB, wzmacniaczem i dwoma mikrofonami bezprzewodowymi

Tonsil ZP9CD – Przenośny zestaw nagłośnieniowy

2 899,00 
Zestaw jest przenośnym systemem nagłośnieniowym ze zintegrowanym odtwarzaczem DVD, ekranem 23cm, gniazdem USB-MP3 i wbudowanym akumulatorem o głęboko przemyślanym wzornictwie i licznych funkcjach otwierających szerokie spektrum zastosowań.

Tonsil ZP 6.5 – Zestaw przenośny

799,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil ZP 6,5 to mobilna kolumna aktywna służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń.

Głośniki mobilne TonsilPrzy wyborze głośnika bezprzewodowego należy zwrócić uwagę na jego wielkość. Jeśli ma być używany w różnych okolicznościach i stale przenoszony z miejsca na miejsce najlepiej, aby był jak najmniejszy. Większy głośnik zapewnia lepszy dźwięk, ale zajmuje więcej miejsca i jest cięższy. Należy także zwrócić uwagę na czas pracy urządzenia, co również zależy od tego, gdzie będzie używane i jak często będzie istniała możliwość naładowania go. Kolejnym, bardzo istotnym, aspektem jest jakość dźwięku i głośność. Nie można nie zwrócić uwagi również na odporność głośnika i sposób obsługi. Bardzo prosty i wygodny w użytkowaniu jest głośnik mobilny Tonsil. Nie sprawi problemów nawet osobie, która nie ma zbyt dużego doświadczenia ze sprzętem nagłośnieniowym.

Niezawodny głośnik mobilny Tonsil

Głośnik mobilny Tonsil jest jednym z najlepszych wyborów, wśród produktów ze swojej kategorii. Profesjonalne wykonanie i dbałość o każdy szczegół stanowią gwarancję niezawodności oraz brzmienia na najwyższym poziomie. Z tym urządzeniem można rozkręcić każdą imprezę. Każdy głośnik mobilny Tonsil ma nieco inne parametry, więc bez problemu można dobrać idealny dla siebie sprzęt, który spełni wszystkie oczekiwania. Różne modele są zróżnicowane pod względem wyglądu, ceny oraz funkcji dodatkowych. Głośniki zostały objęte przez producenta długim okresem gwarancyjnym.