Głośniki instalacyjne Tonsil – świetna alternatywa dla kolumn

Głośniki instalacyjne są przeznaczone do zabudowy. Można je ukryć, i mimo to cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości. Sprawdzą się tam, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na wstawienie tradycyjnej kolumny. Jednym z najlepszych wyborów są głośniki instalacyjne Tonsil. Marka ta oferuje naprawdę szeroki wybór przetworników, więc z łatwością można dopasować model do indywidualnych preferencji. Występują w różnych cenach; niezależnie od posiadanego budżetu każdy wybierze coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–28 z 90 wyników

Tonsil ZGR 20/120 Głośnik wewnętrzny 20W, 10W, 5W

139,00 
ZGR 20/120 biały głośnik naścienny. Zestaw głośnikowy ścienny wewnętrzny. Technika 100V.  Jeden głośnik. Obudowa z wysokiej jakości tworzywa ABS.

Tonsil ZGSU 20B – Głośnik sufitowy Bluetooth 20W

389,00 
Głośnik wyposażony jest we wzmacniacz, wejście liniowe AUX i łącze Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych.

Tonsil ZGSU 30A – aktywny głośnik sufitowy 30W

599,00 
Innowacyjny głośnik sufitowy ZGSU 30A. Wysokiej jakości głośnik z wbudowanym wzmacniaczem oraz wejściem AUX i Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych. Dzięki takiej konstrukcji nie ma potrzeby montażu dodatkowego wzmacniacza i źródła dźwięku.

Tonsil – BS 35TR Głośnik ścienny zewnętrzny 35W 100V

299,00 

Głośnik radiowęzłowy 100V, dwudrożny, o szerokim paśmie przenoszenia i dużej efektywności.Przeznaczony do nagłaśniania: szkół, sal konferencyjnych, wykładowych, biur, urzędów, restauracji, sklepów itp.

Tonsil ZGSU 25 T Głośnik sufitowy czarny 10W

169,00 
Możliwość montażu w sufitach podwieszanych i ścianach. Głośniki ZGSU 25 T przeznaczone są do nagłaśniania obiektów takich jak: hipermarkety, sklepy, banki, szpitale, restauracje itp. Dla poszerzenia zakresu niskich tonów polecamy zastosowanie subwoofera.

Tonsil – GSR 20 pasywny głośnik naścienny 20W 8 Ohm

129,00 

Głośnik radiowęzłowy 8Ohm, dwudrożny, o szerokim paśmie przenoszenia i dużej efektywności.Przeznaczony do nagłaśniania: szkół, sal konferencyjnych, wykładowych, biur, urzędów, restauracji, sklepów itp.

Tonsil GDT 14/18-2 Tuba zewnętrzna 25W

129,00 
Tonsil GDT 14/18-2 Tuba zewnętrzna 25W - Tani i lekki głośnik tubowy do zastosowań zewnętrznych.

Tonsil ZGSU 24T Sufitowy Wewnętrzny 100V 15W

139,00 
Wysokiej klasy pasywny głośnik sufitowy dwudrożny. Został zaprojektowany do nagłaśniania biur, mieszkań, łazienek, salonów kosmetycznych, małych sklepów, gabinetów, poczekalni i wielu innych miejsc gdzie powinna nam towarzyszyć muzyka w tle.

Tonsil ZGSU 20 Pasiv – Głośnik Sufitowy 6W

89,00 
Pasywny głośnik sufitowy. ZGSU 20 Pasiv został zaprojektowany do nagłaśniania biur, mieszkań, łazienek, salonów kosmetycznych, małych sklepów, gabinetów, poczekalni i wielu innych miejsc gdzie powinna nam towarzyszyć muzyka w tle

Tonsil – Zestaw – Głośnik sufitowy ZGSU 20 Aktiv + Głośnik sufitowy ZGSU 20 Passiv

279,00 
Zestaw dwóch głośników sufitowych z Bluetooth ZGSU 20 Aktiv + ZGSU 20 Passiv. Głośniki nie potrzebują żadnego zewnętrznego urządzenia/wzmacniacza aby działać.

Tonsil GDT 14-18/10-2 Tuba zewnętrzna 10Wg

129,00 
Tonsil GDT 14-18/10-2 Tuba zewnętrzna 10 W - Tani i lekki głośnik tubowy do zastosowań zewnętrznych.

Tonsil – ZGK 100 Kolumna zewnętrzna sztuka

1 569,00 
Dwudrożny zestaw głośnikowy przeznaczony do nagłaśniania powierzchni otwartych: stadionów, placów itp. Oferuje wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu dużej odporności na warunki atmosferyczne.

Tonsil ZGSU 20 Sufitowy Wewnętrzny 40W

139,00 
Możliwość montażu w sufitach podwieszanych i ścianach. Głośniki przeznaczone do nagłaśniania obiektów takich jak:domy, hipermarkety, sklepy, banki, szpitale, restauracje itp. Dla poszerzenia zakresu niskich tonów polecamy zastosowanie subwoofera.

Tonsil ZGSU 25P – Głośnik Sufitowy 100W

419,00 
Wysokiej klasy pasywny głośnik sufitowy. Został zaprojektowany do nagłaśniania biur, mieszkań, łazienek, salonów kosmetycznych, małych sklepów, gabinetów, poczekalni i wielu innych miejsc gdzie powinna nam towarzyszyć muzyka w tle.

Tonsil – Zestaw – Głośnik sufitowy ZGSU 25B + Głośnik sufitowy ZGSU 25 para

739,00 
Dwudrożny, aktywny głośnik sufitowy ZGSU 25B. Głośnik wyposażony jest we wzmacniacz, wejście liniowe AUX i łącze Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych. Głośnik ZGSU 25B wymaga zasilania sieciowego 230V. Możliwość montażu w sufitach podwieszanych i ścianach.

Tonsil – Zestaw – Głośnik sufitowy ZGSU 20B + Głośnik sufitowy ZGSU 20 para

529,00 
Dwudrożny, aktywny głośnik sufitowy ZGSU 20B. Głośnik wyposażony jest we wzmacniacz, wejście liniowe AUX i łącze Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych. Głośnik ZGSU 20B wymaga zasilania sieciowego 230V.

Tonsil ZGSU 25B Głośnik sufitowy Bluetooth 60W

449,00 
Dwudrożny, aktywny głośnik sufitowy ZGSU 25B. Głośnik wyposażony jest we wzmacniacz, wejście liniowe AUX i łącze Bluetooth do odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych. Głośnik ZGSU 25B wymaga zasilania sieciowego 230V.

Tonsil ZGSU 25B – Głośnik Sufitowy 4x20W

449,00 
Wysokiej jakości głośnik z wbudowanym wzmacniaczem odbiornikiem BLUEOOTH oraz wejściem AUX do odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych i laptopów. Dzięki takiej konstrukcji nie ma potrzeby montażu dodatkowego wzmacniacza i źródła dźwięku.

Tonsil ZGSU 22W – kulowy głośnik wiszący 15W

199,00 
Głośnik kulowy ZGSU 22W jest profesjonalnym rozwiązaniem, stosowanym do pracy w podstawowych jak i w rozbudowanych systemach nagłośnienia Public Address. Charakteryzując się niezawodnością oraz solidną konstrukcją, doskonale sprawdza się w megafonizacji miejsc użytku publicznego.

TONSIL GZT 15 – Głośnik Tubowy Zewnętrzny

149,00 
Fabrycznie nowy głośnik tubowy GZT 15 produkcji Tonsil o zwiększonej wytrzymałości na warunki atmosferyczne.

Tonsil – ARS-320 biały 30W

359,00 
ARS-320 30W/100V Kolumny radiowęzłowe wykonane z aluminium w kolorze białym. Osłonka metalowa,wyposażone w transformator na 100V, dający stałą wartość napięcia. Kolumny są wodoodporne co umożliwia ich montaż także na zewnątrz budynku.

Tonsil – Podstawa magnetyczna

139,00 
Podstawa magnetyczna przeznaczona do montażu głośnika na dachu samochodu. Maksymalna prędkość pojazdu z zamontowanym głośnikiem 25 km/h. W zestawie podstawa magnetyczna, podkładka i śruba do montażu głośnika. Głośnik widoczny na zdjęciu dostępny oddzielnie.

Tonsil – SA25 + GZT 30 Zestaw nagłaśniający do samochodu reklamowego komplet

799,00 
Zestaw do nagłośnienia samochodu reklamowego, składający się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Do zestawu można podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 lub uzupelnić o mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy.

Tonsil – Zestaw nagłaśniający do samochodu reklamowego MP3 USB SD SA 1055U komplet

837,00 
Zestaw do nagłośnienia samochodu reklamowego, składający się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Wzmacniacz wyposażony w gniazdo USB do podłączenia przenośnej pamięci z plikami reklamowymi. Zestaw dodatkowo można uzupełnić w mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy.

Tonsil – Zestaw – Głośnik sufitowy ZGSU 20B + 3x Głośnik sufitowy ZGSU 20P

809,00 
Tonsil ZGSU 20B + 3x Tonsil ZGSU 20P - Wysokiej klasy zestaw aż czterech głośników sufitowych. Proste w instalacji, łatwe w obsłudze przez telefon lub tablet.

Tonsil – Zestaw – Odtwarzacz ścienny WS-25 + 2 x ZGSU 25P

807,00 

Zestaw nagłośnieniowy do domu składający się z odtwarzacza ściennego WS-25 oraz 2 głośników ZGSU 25P.

Tonsil ZGSU 25P – Głośnik Sufitowy 30W

219,00 
Dzięki pasywnemu głośnikowi ZGSU 25P możliwe jest nagłaśnianie w szczególności: pokoi, łazienek, biur, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także małych sklepów oraz poczekalni.

Tonsil ZGSU 30P – Głośnik Sufitowy 30W

439,00 
Innowacyjny głośnik sufitowy ZGSU 30P. Wysokiej jakości pasywny głośnik sufitowy do odtwarzania muzyki. Głośnik zapewnia doskonałe przestrzenne brzmienie dzięki konstrukcji z zastosowaniem wysokiej klasy głośnika średnio-niskotonowego oraz bardzo wydajnych głośników wysokotonowych.

Głośniki instalacyjne TonsilGłośniki instalacyjne Tonsil mogą służyć do słuchania muzyki bądź stanowić pełnowymiarowe kino domowe. Wszystkie głośniki instalacyjne Tonsil świetnie ze sobą współgrają, co pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów. Generowany dźwięk jest wyrazisty, mocny, a także bardzo przyjemny dla ucha.

Jakie są rodzaje głośników instalacyjnych?

Wśród głośników instalacyjnych wyróżnia się głośniki sufitowe, naścienne oraz tubowe. Pierwszym krokiem do stworzenia systemu nagłośnieniowego jest wybór miejsca montażu przetworników. Głośnik sufitowy Tonsil jest bardzo wygodny i szybki w instalacji. Cechuje się uniwersalnością - sprawdzi się w korytarzu, łazience, kuchni, jadalni, salonie czy na tarasie. Jeśli nie ma możliwości montażu przetwornika w suficie, dobrym rozwiązaniem będzie głośnik naścienny Tonsil. Można go ustawić dokładnie na wysokości uszu słuchacza, co zapewnia bardziej naturalny odsłuch. Sprawdzi się doskonale do słuchania muzyki czy oglądania filmów. W nieco inny sposób działa głośnik tubowy. Najczęściej jest spotykany w kolumnach profesjonalnych. Rzadko wykorzystuje się go w systemach kina domowego. Głośnik tubowy Tonsil charakteryzuje wysoka skuteczność, więc świetnie sprawdzi się w przypadku nagłaśniania dużych przestrzeni.