Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sundown Audio – Zaprojektowane do perfekcji.

Nasze wzmacniacze są projektowane od podstaw tak, aby przekraczać wszelkie oczekiwania klientów. Nasze wzmacniacze są nie tylko zbudowane z myślą o mocy, ale są przeznaczone dla wymagających słuchaczy, którzy potrzebują dużej ilości mocy do subwoofera by jak najlepiej wykorzystać jego możliwości. Jakość i moc potrzebne są także w domowej instalacji, która zapewnia przyjemność słuchania, jak w przypadku wszystkich urządzeń SPL.

Zaczynamy od pomysłu, następnie do szkicu, do działającego modelu 3D, a na końcu do prototypu. Możesz zobaczyć każdy szczegół, który tworzy dzieło sztuki. Ten proces pomaga nam również stworzyć silniejszą i bardziej niezawodną konstrukcję. Używamy wysokiej jakości stali i uzyskujemy maksymalne chłodzenie. Dodaj to wszystko do naszych najlepszej jakości części, a otrzymasz doskonały subwoofer, który nazywamy Zv.4. Dumnie zaprojektowany w USA!

Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, w tym prawdziwie 100% beztlenowej miedzi. Ta pełna linia przewodów miedzianych pomaga zapobiegać utracie sygnału i natężenia prądu w całym systemie audio, umożliwiając najlepsze działanie wzmacniacza i komponentów. Trwała i elastyczna izolacja sprawia, że instalacja i prowadzenie kabla jest dziecinnie proste.