Pylon Sapphire

Wysokiej jakości brzmienie. Jeśli jesteś osobą, która lubi mieć czyste dźwięki, które są wyraźne zarówno na wysokich, jak i niskich częstotliwościach, to seria Pylon Sapphire jest dla ciebie. Bardzo szerokie pasmo przenoszenia pozwoli wyłapać nawet najmniejsze niuanse brzmieniowe, dzięki czemu doznania płynące z odtwarzanej muzyki będą jeszcze lepsze. Ponadto kino domowe, jak i pozostałe kolumny pozwalają na dźwięk przestrzenny, co jest niebywałym atutem i jest niemal niezbędne, by słyszeć wszystkie dźwięki w muzyce, czy podczas oglądania filmów. Najnowsza technologia wykorzystana do stworzenia serii Pylon Sapphire pozwoliła na rozmieszczanie dźwięków między wszystkie głośniki jeszcze dokładniej, dzięki czemu możemy być pewni, że słyszalność wszystkich efektów dźwiękowych będzie prawidłowa z tym co dzieje się na ekranie. Pozwala to na barwny i dynamiczny dźwięk, z tegoż zestawu stereo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pylon Audio Sapphire 31 – Kolumna podłogowa

2 449,00 3 149,00 szt.
Cena za sztukę. Sapphire 31 odznacza się klasycznym designem oraz nowymi rozwiązaniami technicznymi w stosunku do swego poprzednika Sapphire 30. Kolumny dostarczają bogatszy, wierniejszy, bardziej spójny dźwięk oraz cechują się dynamiką i prężnością brzmienia. Konstrukcja kolumny została wyposażona o dodatkowe wzmocnienia i wzbogacona o 1 calowy tekstylny przetwornik Seas’a oraz przetworniki niemieckiego Visatona. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-42 m2.  

Pylon Audio Sapphire Center – Kolumna centralna

1 399,00 1 599,00 
Sapphire Center wykazuje cechy brzmienia spójne z całą serią Sapphire. Gwarantuje naturalne wyartykułowanie warstwy dialogowej w systemie wielokanałowym. Pełni rolę kolumny centralnej w konfiguracji zestawu kina domowego. Zestaw głośnikowy Sapphire Center wyposażony jest w przetwornik wysokotonowy Seas oraz w mniejsze analogi głośników niskośredniotonowych. Obudowa cechuje się kompaktowymi wymiarami oraz sztywnością konstrukcji.

Pylon Audio Sapphire Sat – Kolumna podstawkowa

1 149,00 1 399,00 szt.
Cena za sztukę. Sapphire Sat to zestaw głośnikowy pełniący funkcję kolumn efektowych, będących częścią składową w konfiguracji kina domowego. Obudowa cechuje się kompaktowymi wymiarami oraz sztywnością konstrukcji, co usprawnia montaż zestawu w określonej powierzchni odsłuchowej. Sapphire Sat odznacza się szerokim spectrum zastosowań. Doskonale sprawdza się jako element systemów wielokanałowych, małych systemów stereo lub jako kolumna multimedialna.  

Pylon Audio Sapphire 23 – Kolumna głośnikowa

1 995,00 2 549,00 szt.
Cena za sztukę. Sapphie 23 stanowi najmniejszy 2,5 drożny zestaw podłogowy serii Sapphire, odznaczający się czystym, płynnym brzmieniem wysokiej jakości i jest przeznaczony do niewielkich pomieszczeń.  Sapphire 23 jest  przeznaczony do profesjonalnych zestawów stereo wysokiej jakości, jak również do prostych konfiguracji kina domowego. Odznacza się niezwykłą precyzją, a także bogatym i barwnym brzmieniem instrumentów osadzonych w przestrzeni.  

Pylon Audio Sapphire 25 – Kolumna podłogowa

2 349,00 3 099,00 szt.
Cena za sztukę. Zestaw głośnikowy Sapphire 25 w zestawieniu z kolumnami Sapphire 31 odznacza się mniejszymi rozmiarami, lecz gra z jednakową mocą i swobodą wydobywanego dźwięku. Jego smuklejsza budowa idealnie wpasowuje się do mniejszych pomieszczeń.  

Pylon SapphireDesign tej serii kolumn został zaprojektowany z wielką starannością, gdyż dzięki swojej uniwersalnej budowie, nadają się niemalże do każdego wnętrza. Oczywiście warto mieć na uwadze, że nie każdy zestaw będzie się nadawał do każdego pomieszczenia, dlatego warto najpierw przyjrzeć się i określić, ewentualnie posiłkować się radami producenta, który zazwyczaj zamieszcza informacje, do jak dużego pomieszczenia zestawy się nadają. Pylon Sapphire to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych serii kolumn dostępna na rynku w tym przedziale cenowym.

Kolumny to niepodważalnie najlepsze środowisko do słuchania muzyki. Pylon Sapphire to seria urządzeń audio takich jak kino domowe, kolumny stojące czy po prostu głośnikowy zestaw. Dla miłośników szczególnie dobrych brzmieć, ta firma jest dobrze znana, gdyż obecnie jest jednym z najlepszych producentów urządzeń audio, a w swoim asortymencie ma naprawdę wiele bardzo dobrych urządzeń. Seria Pylon Sapphire została wyprodukowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, gdyż w swojej budowie ma mnogość świetnych podzespołów, które składają się na pełną dobrych brzmień całość. Co więc takiego ma w sobie ta seria kolumn?