Gwarancja czystości i przestrzenności dźwięku to coś, co zawsze było celem Pylon Pearl, gdyż w firmie najważniejsza była pasja do muzyki. To pozwoliło na stworzenie wielu serii urządzeń, w tym właśnie wyżej wymienioną, która jest zdecydowanie jednym z najlepszych produktów na rynku. Najnowsze technologie użyte do produkcji tej serii urządzeń pozwoliły na to, by czystość dźwięku była na najwyższym poziomie. Pozwala na to oczywiście szerokie pasmo przenoszenia, dzięki któremu słyszalne będą najmniejsze niuanse brzmieniowe, zarówno te niskie, jak i wysokie. Jest to niepodważalnie jeden z sukcesów, dzięki któremu seria Pylon Pearl jest obecnie tak popularna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pylon Audio Pearl 27 – Kolumna głośnikowa

1 499,00 1 745,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl 27 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy o 3-drożnej technologii. Kolumny odznaczają się dobrze zaakcentowanym i kontrolowanym basem oraz precyzyjną górą pasma. Wszystkie detale są wyartykułowane w bardzo staranny i wyrazisty sposób, tworząc perfekcyjnie zgraną całość.Swobodne ustawienie kolumn w problematycznych przestrzeniach, możliwe jest dzięki Tunel-bass-reflex, umieszczonemu na froncie obudowy. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Pearl Monitor – Kolumna podstawkowa

729,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl Monitor to zestaw głośnikowy o dwudrożnej technologii, którego konstrukcja zawiera starannie dopasowane przetworniki. Zestaw głośnikowy Pearl Monitor odnajduje się w niewielkich pomieszczeniach jako głośnik efektowy w kinie domowym lub pełnopasmowy systemie stereo. Zapewnia pełny i przejrzysty przekaz, z zachowaniem właściwego charakteru nagrań. Kolumny optymalnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 13-22 m2.  

Pylon Audio Pearl Center – Kolumna centralna

859,00 959,00 
Pearl Center to zestaw głośnikowy, który idealnie sprawdzi się w roli głośnika centralnego w konfiguracji kina domowego. Obudowa kompaktowych wymiarów gwarantuje dużą sztywność i stabilność, przez co usprawnia montaż kolumn w powierzchni odsłuchowej. Ponadto, głośnik wysokotonowy ze zoptymalizowaną zwrotnicą pozwala na osiągnięcie pełnej współpracy pomiędzy elementami kina domowego.

Pylon Pearl 25 – Kolumna Podłogowa

1 249,00 1 349,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl 25 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy, powstały jako następca Pearl 20. Oferuje szerokie możliwości reprodukcji dźwięku w kontekście właściwości technicznych. Zestaw został wzbogacony o dodatkowy, wysoce wyspecjalizowany woofer. Pearl odznaczają się wiekszą mocną, dynamiką oraz większą skalą dźwięku w stosunku do swego poprzednika Pearl 20. Kolumny znajdują optymalne zastosowanie w pomieszczeniach o metrażu 16-35 m2.  

Pylon Audio Pearl Sat – Kolumna podstawkowa

649,00 699,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl Sat to zestaw głośnikowy, który idealnie sprawdzi się w roli głośnika efektowego w konfiguracji kina domowego. Obudowa kompaktowych wymiarów gwarantuje dużą sztywność i stabilność, przez co usprawnia montaż kolumn w powierzchni odsłuchowej.  Znajduje szereg zastosowań, z pewnością może być użyty w systemach wielokanałowych, ale także w małych systemach stereo. Równie dobrze sprawdzi się w roli głośnika multimedialnego.  

Pylon PearlPonadto produkty są skonstruowane w taki sposób, by były estetyczne dla różnego rodzaju wnętrz. Jeśli więc ktoś zwraca uwagę na estetykę otoczenia, to głośniki wyprodukowane przez Pylon powinny spełniać te oczekiwania. Oczywiście produkty się od siebie różnią zarówno cenowo, jak i ze względu na wygląd, dlatego każdy będzie w stanie wybrać odpowiednie urządzenie audio dla siebie. Pylon Pearl to po prostu jedne z najlepszych urządzeń na obecnym rynku.

Pylon Pearl

Słuchanie muzyki jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych sposobów na relaks, odpoczynek, odstresowanie się czy po prostu miłe spędzenie czasu. Dlatego też przemysł muzyczny rozwija się coraz bardziej, szczególnie jeśli chodzi o sprzęty audio. Powodów jest wiele, jednak wszystkie skutkują właśnie tym, że możemy wybierać pośród rozmaitych urządzeń audio, które pogłębią wrażenia płynące w słuchania muzyki. Niektórzy oczywiście wolą słuchać muzyki na słuchawkach, gdyż podczas spaceru, czy jazdy autobusem jest to bardzo wygodne, jednak dla wielu osób muzyka musi być puszczana właśnie z głośników. Jednym z liderów na rynku muzycznym jest niezaprzeczalnie Pylon Pearl, czyli firma zajmująca się produkcją urządzeń audio. Jest ona szczególnie używana przez różnego rodzaju studia muzyczne, czy lokale, w których potrzeba najlepszej jakości dźwięku.