Pylon Opal

Jeśli chcemy kupować głośniki, to oczywistym jest, że patrzymy na to, czy dźwięki będą czyste. Seria Pylon Opal posiada bardzo szerokie pasmo przenoszenia, dzięki któremu do naszych uszu dotrze wysokiej jakości muzyka oraz efekty dźwiękowe. Jest to oczywiście bardzo ważne, by muzyka grała dobrze zarówno na niskich, jak i wysokich ustawieniach głośności. W przypadku wyżej wymienionej serii jest to nieodłączna część kolumn. Przestrzenność jest równie ważna, dlatego producenci podeszli do tej kwestii profesjonalnie. Dzięki temu Pylon Opal posiada technologie przestrzennego wysyłania dźwięków. Podczas oglądania filmów sprawia to wrażenie, jakbyśmy byli w kinie na seansie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pylon Audio Opal Sat – Kolumna głośnikowa podstawkowa

849,00 szt.
Cena za sztukę. Opal Sat pełnią funkcję kolumn efektowych w zestawie kina domowego. Odznaczają się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu mogą być wykorzystane w konfiguracji małych systemów stereo. Charakteryzują się płynnym brzmieniem, typowym dla całej linii Opal, a także rozbudowaną stereofonią.  

Pylon Audio Opal 30 – Kolumna podłogowa

2 099,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 30 stanowi duże kolumny 3-drożne. Charakteryzuje się dźwięczną prezentacją, głębokim rytmicznym basem, a także dobrze dopasowaną muzykalną górą pasma. Kolumny Opal 30 odznaczają się nowoczesnymi walorami technicznymi, bogatym brzmieniem. Mimo większych rozmiarów zachowany jest ogólny charakter i muzykalność. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Opal Center – Kolumna centralna

1 299,00 
Opal Center pełnią funkcję kolumn centralnych w zestawie kina domowego. Cechuje się charakterystycznym, ciepłym brzmieniem, a także naturalnością prezentacji dialogów w systemach kina domowego.

Pylon Audio Opal 20 – Kolumna podłogowa

1 199,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 20 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy opierający się na technologii dwudrożnej. Składa się z głośnika niskotonowego Pylon Audio PSW 18.8 CS, który odznacza się doskonałymi parametrami mierzalnymi. OPAL 20 to zestaw, który doskonale sprawdzi się jako element domowego studia nagraniowego. Umożliwia luksusowy odsłuch z niewielkich dystansów,a cała konstrukcja została stworzona tak, by zapewnić najwyższą jakość każdego rodzaju odsłuchiwanej muzyki.  

Pylon Audio Sapphire Sub – Subwoofer Aktywny

2 799,00 2 999,00 
Pylon Sapphire Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Sapphire charakteryzuje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Opal Sub – Subwoofer Aktywny

2 699,00 
Pylon Opal Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Opal charakteryzyje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Opal Monitor – Kolumna podstawkowa

1 049,00 szt.
Cena za sztukę. Opal Monitor to kolumny podstawkowe o konstrukcji dwudrożnej. Wyposażone w głośnik niskośredniotonowy PSW 18.8 CS/M. Dodatkowo papierowa membrana została poddana procesowi coatingu zapewnia wybiórcze brzmienie z pewną dawką ciepła. Opal 20 to zestaw, który doskonale sprawdzi się jako element domowego studia nagraniowego. Umożliwia luksusowy odsłuch z niewielkich dystansów,a cała konstrukcja zapewnia najwyższą jakość i spontaniczność każdego rodzaju odsłuchiwanej muzyki.  

Pylon Audio Opal 23 – Kolumna podłogowa

1 649,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 23 to kolumna o konstrukcji dwudrożnej, wyposażone w dwa głośniki niskotonowe Pylon Audio PSW 18.8 CS, które odznaczają się doskonałymi parametrami mierzalnymi. Symetryczna konfiguracja kolumn umożliwia luksusowy odsłuch z niewielkich dystansów, a cała konstrukcja została stworzona tak, by zapewnić najwyższą jakość i spontaniczność każdego rodzaju odsłuchiwanej muzyki.

Pylon OpalDesign produktów jest w tej serii bardzo specyficzny, gdyż wszystkie są po prostu czarne. Takie klasyczne rozwiązanie pozwoliło na uniwersalność. Dzięki temu Pylon Opal będzie pasował niemalże do każdego wnętrze. W końcu kolor czarny jest najbardziej uniwersalnym wśród kolorów. Warto również pamiętać, że nie każdy rodzaj kolumn jest przeznaczony do każdego pomieszczenia, dlatego warto jest kierować się zaleceniami producenta, gdyż tam są wszystkie najważniejsze informacje.

Urządzenia audio są obecnie bardzo cenione, gdyż współczesna muzyka używa naprawdę szerokiego pasma brzmień i dźwięków, przez co trzeba nabyć odpowiedni sprzęt, jeśli chcemy słuchać muzyki w najwyższej jakości. Oczywiście to samo tyczy się filmów, gdyż te posiadają naprawdę wymagające ścieżki i efekty dźwiękowe, których często zwykłe, niskiej jakości głośniki nie są w stanie odtworzyć. Nie mówiąc już oczywiście o samym głośniku telewizyjnym. Jeśli więc zależy ci na wysokiej jakości dźwiękach, warto jest zaopatrzyć się w porządne głośniki, które spełnią oczekiwania. Pylon Opal jest to seria urządzeń audio, które są naprawdę dobrej jakości. Sama firma klasyfikuje się jako lider na rynku. Wieloletnie doświadczenie, pasja i najnowsza technologia to trzy elementy, które pozwoliły na to, by firma stała się jedną z najlepszych obecnie dostępnych na rynku.