Doskonała jakość i idealnie dobrane parametry

Kiedy chcemy stworzyć nagłośnienie do całkiem sporego pomieszczenia, to musimy wybrać kolumny, które sprostają naszym oczekiwaniom pod każdym względem. Musimy mieć na uwadze, że nie tylko wygląd kolumn jest tutaj ważny, ale także parametry, które poradzą sobie z zadaniem zafundowania dźwięku czystego i pozbawionego zakłóceń, bo tylko taki okaże się idealny, szczególnie kiedy mamy do czynienia z pomieszczeniem pokaźnych rozmiarów. Marka Pylon Diamond to wybór, dla każdej osoby, która poszukuje nie tylko jakości na tyle wysokiej, że głośniki mogą służyć kilka lat bez uszczerbków, ale także dla tych osób, dla których wygląd kolumn jest równie istotny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Pylon Audio Diamond 28 – Kolumna podłogowa

4 499,00 6 299,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond 28 to 2,5 drożna konstrukcja,w której zastosowano 19 mm kopułkę tekstylną firmy Scan Speak oraz dwa 18cm przetworniki norweskiej marki Seas, które odpowiadają za średnie tony i dół pasma. Diamond 28 łączy w sobie naturalne brzmienie i nowoczesny design konstrukcji. Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 25 - 42 m2.

Pylon Audio Diamond Center – Kolumna centralna

3 390,00 4 399,00 
Diamond Center znakomicie sprawdzi się w charakterze kolumny centralnej w zestawie kina domowego. Konstrukcja Diamond Center zbudowana jest z solidnych płyt MDF. W celu wytłumienia i pozbycia się niepożądanych rezonansów, użyto naturalnej wełny owczej. Ponadto, została wyposażona o głośnik wysokotonowy Scan Speak oraz 15cm przetworniki norweskiego Seas’a,

Pylon Audio Diamond 25 – Kolumna podłogowa

3 999,00 5 499,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond 25 stanowi kompaktową wersję flagowego modelu Diamond 28.  Stanowi unikalne połączenie naturalnego, płynnego brzmienia i oryginalnego efektu wizualnego. Mniejsze rozmiary urządzenia z łatwością wpasują się w nieduże przestrzenie, bez utraty właściwego charakteru brzmienia znanego z kolumn Diamond 28. Kolumny idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o metrażu 18-32 m2.  

Pylon Audio Diamond 30 – Kolumna podłogowa

5 499,00 6 999,00 szt.
 Cena za sztukę. Diamond 30 stanowi największą, pokaźną, 3 drożną konstrukcję wolnostojącą w linii Diamond. Zestaw  odznacza się sprawną konfiguracją, która zapewnia właściwe nagłośnienie większych pomieszczeń, a także gwarantuje komunikatywność na wysokim poziomie. Obudowy głośnikowe charakteryzują się wysoką jakością, zostały wykonane z płyt MDF, a kolumny idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o metrażu 28-48 m2.  

Pylon Audio Diamond monitor 18 mk II – Kolumna podstawkowa

2 849,00 3 499,00 szt.
Cena za sztukę. Pylon Audio Diamond monitor 18 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond 25 mk II – Kolumny podłogowe

4 349,50 5 999,50 szt.
Pylon Audio Diamond 25 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond Sub – Subwoofer aktywny

6 599,00 7 599,00 szt.
Pylon Audio Diamond Sub - Subwoofer aktywny dedykowany do dobrze znanej serii Diamond.

Pylon Audio Zirkon 20- Kolumny podłogowe

Dostępny wkrótce
Pylon Audio Zirkon 20 - Całkowicie nowy model kolumny podłogowej od Pylon Audio. Charakteryzuje się fantastycznym brzmieniem i smukłą sylwetką.

Pylon Audio Diamond 30 mk II – Kolumna podłogowa

5 999,50 7 499,50 szt.
Pylon Audio Diamond 30 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond 28 mk II – Kolumna podłogowa

4 999,50 6 799,50 szt.
Pylon Audio Diamond 28 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond Monitor 15 – Kolumna podstawkowa

2 549,00 3 249,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond Sat- początkowo jako kolumna efektowa w zestawie kina domowego, lecz z uwagi na jego bogate właściwości doskonale sprawdzi się jako wysokiej jakości pełnoprawny monitor bliskiego pola w małych systemach stereo. Zestaw głośnikowy Diamond Sat odznacza się dynamiką i starannością brzmienia.  

Pylon Audio Diamond Monitor 18 – Kolumna podstawkowa

2 699,00 3 449,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond Monitor to 2- drożna konstrukcja. Zawarta w niej 19 mm kopułka tekstylna firmy Scan Speak odznacza się przestrzennym i starannym brzmieniem. Odtwarzanie dołu pasma możliwe jest dzięki 18cm przetwornikowi norweskiego Seas'a, który gwarantuje barwne i płynne brzmienie. Obudowę głośników wykonano z solidnej płyty mdf, cechującej się dużą gęstością. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 12-25 m2.

Pylon DiamondTutaj możemy liczyć na wszystkie te kwestie, co sprawia, że mamy gwarancję zadowolenia z zakupów. Kiedy zdecydujemy się na cały zestaw głośników, to będziemy mieć pewność, że każdy element, który wchodzi w skład zestawu będzie do siebie idealnie pasował, co jest kluczowe. Możemy bowiem przez długi czas z nich korzystać i nie będzie konieczności wymiany, jakiegokolwiek elementu, bo ten, który mamy będzie spisywał się świetnie, co potwierdzają zadowoleni klienci na całym świecie.

Idealne kolumny do pomieszczeń o sporych rozmiarach

Kiedy poszukujemy kolumn, które idealnie sprawdzą się do pomieszczeń o dużych rozmiarach to kolumny Pylon Diamond z całą pewnością sprawdzą nam się świetnie. Możemy liczyć tutaj nie tylko na bardzo modny wygląd, ale także doskonałe działanie. Nie możemy zapominać o tym, że to właśnie duże pomieszczenia wymagają dobrania kolumn, które poradzą sobie z odpowiednim roznoszeniem się dźwięku, który będzie czysty i pozbawiony zakłóceń. Kiedy postawimy na kolumny, które pochodzą od marek pewnych i sprawdzonych, to możemy być pewni, że te rzeczywiście nam się sprawdzą. Nasza inwestycja więc będzie jak najbardziej trafna i nie będzie konieczności wymiany głośników, nawet za kilka lat. Ponadto mamy pewność, że solidne wykonanie z dbałością o każdy szczegół sprawi, że kolumny wpiszą się w każde, nawet wyjątkowe i wymagające wnętrze. Jesteśmy więc w stanie otrzymać wszystko to, co jest kluczowe, aby stwierdzić, że inwestycja w kolumny była opłacalna, bo te posłużą nam długi czas i będą świetnie sprawdzać się, do nawet bardzo dużego wnętrza spełniając swoje zadanie idealnie.

Kolumny Pylon Diamond to bez wątpienia sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Możemy za ich pomocą stworzyć naprawdę solidne nagłośnienie dużego pomieszczenia, a na uwagę zasługuje również fakt modnego wyglądu kolumn. Kompatybilność i doskonałe parametry sprawiają, że stworzymy we własnym domu nagłośnienie, które spełni nasze wszystkie oczekiwania. Ponadto mamy pewność, że stawiamy na markę, która od lat sprawdza się i jest chętnie wybierana przez użytkowników, bo mamy w pakiecie z nowoczesnym wyglądem także trwałość i doskonałe działanie. Pylon Diamond jest więc jednym z najczęściej wybieranych zestawów, bo świetnie sprawdza się, nawet po kilku latach użytkowania ze względu na doskonalą jakość.