Kolumny podstawkowe Pylon

Kolumny są niepodważalnie najczęściej wybieranym produktem do słuchania muzyki. Oczywiście słuchawki też mają swoje plusy, których nie można podważyć, jednak ciągłe słuchanie muzyki na słuchawkach bywa uciążliwe. Jeśli natomiast zaopatrzymy się w kolumny, które świetnie brzmią – trudno będzie znowu przestawić się na słuchawki. Kolumny podstawkowe Pylon to zdecydowanie jedne z najlepszych na rynku. Są one zrobione przez firmę znaną większość miłośników muzyki, gdyż jest to firma klasyfikująca się na podium producentów sprzętu audio. Kolumny te są bardzo dobrej jakości, co gwarantuje nam zadowolenie. Przyjrzyjmy się co znajduje się w ich wnętrzu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pasmo przenoszenia definiuje to jakie częstotliwości będziemy mogli usłyszeć w dźwiękach. W tych kolumnach jest to ono naprawdę szerokie gdyż wynosi od 55 aż do 20000 Hz. Dzięki temu kolumny podstawkowe Pylon będą świetnie sprawdzały się zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki. Dzięki temu jakość brzmienia będzie idealna niezależnie od tego, czy puszczamy muzykę głośno czy cicho. Przestrzenność zapewniona przez nowoczesną i innowacyjną konstrukcje, pozwoli wyłapać niemalże niesłyszalne dotychczas tony. Wszystko dzięki dynamicznemu przetwornikowi, dzięki któremu dźwięki będą, można powiedzieć żywe. Kolumny cechują się również bardzo mocnym dźwiękiem, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, czy będą one dostarczały wystarczająco głośnego dźwięku. Efektywność wynosi 86 dB, natomiast moc maksymalna do 60 W. Impedancja 8 Ohm. Te wszystkie specyfiki mówią same za siebie. Kolumny podstawkowe Pylon to jedne z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku kolumn w tym przedziale cenowym.

Kolumny są też w miarę lekkie i nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu spokojnie znajdziemy odrobinę przestrzeni, by je umieścić. Ponadto ich design jest klasyczny i prosty, co z pewnością ułatwi ich umieszczenie. Kolumny nadają się zarówno do systemów stereo, jak i do kina domowego, więc dźwięk muzyki, czy efektów będzie na najwyższym poziomie.