Pasmo przenoszenia definiuje to jakie częstotliwości będziemy mogli usłyszeć w dźwiękach. W tych kolumnach jest to ono naprawdę szerokie gdyż wynosi od 55 aż do 20000 Hz. Dzięki temu kolumny podstawkowe Pylon będą świetnie sprawdzały się zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki. Dzięki temu jakość brzmienia będzie idealna niezależnie od tego, czy puszczamy muzykę głośno czy cicho. Przestrzenność zapewniona przez nowoczesną i innowacyjną konstrukcje, pozwoli wyłapać niemalże niesłyszalne dotychczas tony. Wszystko dzięki dynamicznemu przetwornikowi, dzięki któremu dźwięki będą, można powiedzieć żywe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pylon Audio Opal Sat – Kolumna głośnikowa podstawkowa

849,00 szt.
Cena za sztukę. Opal Sat pełnią funkcję kolumn efektowych w zestawie kina domowego. Odznaczają się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu mogą być wykorzystane w konfiguracji małych systemów stereo. Charakteryzują się płynnym brzmieniem, typowym dla całej linii Opal, a także rozbudowaną stereofonią.  

Pylon Audio Pearl Monitor – Kolumna podstawkowa

729,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl Monitor to zestaw głośnikowy o dwudrożnej technologii, którego konstrukcja zawiera starannie dopasowane przetworniki. Zestaw głośnikowy Pearl Monitor odnajduje się w niewielkich pomieszczeniach jako głośnik efektowy w kinie domowym lub pełnopasmowy systemie stereo. Zapewnia pełny i przejrzysty przekaz, z zachowaniem właściwego charakteru nagrań. Kolumny optymalnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 13-22 m2.  

Pylon Audio Diamond monitor 18 mk II – Kolumna podstawkowa

2 849,00 3 499,00 szt.
Cena za sztukę. Pylon Audio Diamond monitor 18 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Sapphire Sub – Subwoofer Aktywny

2 799,00 2 999,00 
Pylon Sapphire Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Sapphire charakteryzuje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Opal Sub – Subwoofer Aktywny

2 699,00 
Pylon Opal Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Opal charakteryzyje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Jasper 18 – Kolumna podstawkowa Hi-Fi

5 999,00 6 799,00 szt.
Cena za sztukę. Jasper Monitor 18 - podstawkowy przedstawiciel linii Jasper - podobnie jak więksi bracia zachowuje zaawansowane i dojrzałe brzmienie, prezentując je w sposób przyjemny i efektowny jednocześnie.  

Pylon Audio Ruby Monitor – Kolumna podstawkowa Hi-Fi

2 149,50 2 349,50 szt.
Cena za sztukę. Ruby Monitor – dwudrożna konstrukcja zbudowana jako rozszerzenie linii Ruby o kompaktowe kolumny podstawkowe. Atutem zestawu jest swobodna, przestrzeń i pastelowość brzmienia przy zaskakujących możliwościach w dziedzinie wglądu w nagranie.  

Pylon Audio Pearl Sat – Kolumna podstawkowa

649,00 699,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl Sat to zestaw głośnikowy, który idealnie sprawdzi się w roli głośnika efektowego w konfiguracji kina domowego. Obudowa kompaktowych wymiarów gwarantuje dużą sztywność i stabilność, przez co usprawnia montaż kolumn w powierzchni odsłuchowej.  Znajduje szereg zastosowań, z pewnością może być użyty w systemach wielokanałowych, ale także w małych systemach stereo. Równie dobrze sprawdzi się w roli głośnika multimedialnego.  

Pylon Audio Opal Monitor – Kolumna podstawkowa

1 049,00 szt.
Cena za sztukę. Opal Monitor to kolumny podstawkowe o konstrukcji dwudrożnej. Wyposażone w głośnik niskośredniotonowy PSW 18.8 CS/M. Dodatkowo papierowa membrana została poddana procesowi coatingu zapewnia wybiórcze brzmienie z pewną dawką ciepła. Opal 20 to zestaw, który doskonale sprawdzi się jako element domowego studia nagraniowego. Umożliwia luksusowy odsłuch z niewielkich dystansów,a cała konstrukcja zapewnia najwyższą jakość i spontaniczność każdego rodzaju odsłuchiwanej muzyki.  

Pylon Audio Sapphire Sat – Kolumna podstawkowa

1 149,00 1 399,00 szt.
Cena za sztukę. Sapphire Sat to zestaw głośnikowy pełniący funkcję kolumn efektowych, będących częścią składową w konfiguracji kina domowego. Obudowa cechuje się kompaktowymi wymiarami oraz sztywnością konstrukcji, co usprawnia montaż zestawu w określonej powierzchni odsłuchowej. Sapphire Sat odznacza się szerokim spectrum zastosowań. Doskonale sprawdza się jako element systemów wielokanałowych, małych systemów stereo lub jako kolumna multimedialna.  

Pylon Audio Diamond Monitor 15 – Kolumna podstawkowa

2 549,00 3 249,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond Sat- początkowo jako kolumna efektowa w zestawie kina domowego, lecz z uwagi na jego bogate właściwości doskonale sprawdzi się jako wysokiej jakości pełnoprawny monitor bliskiego pola w małych systemach stereo. Zestaw głośnikowy Diamond Sat odznacza się dynamiką i starannością brzmienia.  

Pylon Audio Diamond Monitor 18 – Kolumna podstawkowa

2 699,00 3 449,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond Monitor to 2- drożna konstrukcja. Zawarta w niej 19 mm kopułka tekstylna firmy Scan Speak odznacza się przestrzennym i starannym brzmieniem. Odtwarzanie dołu pasma możliwe jest dzięki 18cm przetwornikowi norweskiego Seas'a, który gwarantuje barwne i płynne brzmienie. Obudowę głośników wykonano z solidnej płyty mdf, cechującej się dużą gęstością. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 12-25 m2.

Kolumny podstawkowe PylonKolumny cechują się również bardzo mocnym dźwiękiem, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, czy będą one dostarczały wystarczająco głośnego dźwięku. Efektywność wynosi 86 dB, natomiast moc maksymalna do 60 W. Impedancja 8 Ohm. Te wszystkie specyfiki mówią same za siebie. Kolumny podstawkowe Pylon to jedne z najlepszych, dostępnych obecnie na rynku kolumn w tym przedziale cenowym.

Kolumny są też w miarę lekkie i nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu spokojnie znajdziemy odrobinę przestrzeni, by je umieścić. Ponadto ich design jest klasyczny i prosty, co z pewnością ułatwi ich umieszczenie. Kolumny nadają się zarówno do systemów stereo, jak i do kina domowego, więc dźwięk muzyki, czy efektów będzie na najwyższym poziomie.

Kolumny podstawkowe Pylon

Kolumny są niepodważalnie najczęściej wybieranym produktem do słuchania muzyki. Oczywiście słuchawki też mają swoje plusy, których nie można podważyć, jednak ciągłe słuchanie muzyki na słuchawkach bywa uciążliwe. Jeśli natomiast zaopatrzymy się w kolumny, które świetnie brzmią – trudno będzie znowu przestawić się na słuchawki. Kolumny podstawkowe Pylon to zdecydowanie jedne z najlepszych na rynku. Są one zrobione przez firmę znaną większość miłośników muzyki, gdyż jest to firma klasyfikująca się na podium producentów sprzętu audio. Kolumny te są bardzo dobrej jakości, co gwarantuje nam zadowolenie. Przyjrzyjmy się co znajduje się w ich wnętrzu.