Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Subwoofery Polk Audio

Jeśli jesteś miłośnikiem niskiego, potężnego basu i uważasz, że jest on niezbędnym elementem potrzebnym do osiągnięcia prawdziwych emocji kinowych, to lepiej nie mogłeś trafić. Subwoofery Polk Audio nie mają sobie równych! Przerażająca fala akustyczna tych produktów wbije Cię głęboko w kanapę i zabrzmi w każdej kości Twego ciała. Tylko zestaw wzbogacony o ten element może zapewnić Ci takie doznania.

Niesamowicie niski i zarazem czysty bas

Jak subwoofer to musi być solidny bas przy samym dole pasma. Z takiego założenia wychodzą nie tylko wymagający klienci, ale również firma Polk Audio. Z tego względu zdecydowana większość ich produktów zaczyna się od przetworników 10-calowych.

Głośniki te mają ogromną moc, którą zawdzięczają wzmacniaczom najwyższej klasy. Takie natężenia możliwe są do zniesienia, dzięki wielu sprytnym rozwiązaniom. Przede wszystkim podzespoły wykonane są z najlepszych elementów. Membrany są porządnie zawieszone. Porty basowe, dzięki innowacyjnemu zaprojektowaniu niezwykle skutecznie stabilizują ciśnienie.

Wszystko to stworzone zostało po uprzednim dopasowaniu materiałów do perfekcji tak, aby wykluczyć wszelkie rezonanse. Umożliwia to wyspecjalizowany i opatentowany proces oparty o technologię Dynamic Balance.

Wygodne i praktyczne

Subwoofery Polk Audio to sprzęt niezwykle profesjonalny, ale nie stwarza problemów klientom, którzy cenią prostotę. Subwoofery tej marki cieszą się przyjaznym i łatwym w konfiguracji interfejsem. Uniwersalne wejścia podłączyć można do praktycznie każdego systemu. Większość urządzeń tego typu producent wyposażył w pokrętło filtra dolnoprzepustowego, dzięki czemu można dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb i okoliczności. Podobne rozwiązanie zastosowano również w przypadku regulacji głośności.

Elegancki i nowoczesny design

Subwoofery Polk Audio słyną na rynku jeszcze z jednego powodu. Wszystkie egzemplarze realizują projekt oddający hołd pięknu i finezji. Design głośników zaskakuje swoim eleganckim i prestiżowym wrażeniem. Nie tylko ze względu na jakość brzmienia, ale też ze względu na wygląd klienci chętnie sięgają po produkty marki Polk Audio.