Polk Signature – kolumny

Podstawkowa, centralna, podłogowa – Polk Signature od Polk Audio to seria wysokojakościowych kolumn głośnikowych, przeznaczonych do kina domowego. Odpowiednio dobrane rozwiązanie z dźwiękiem surround zapewni użytkownikowi wręcz doskonałe doznania muzyczne.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pokaż kotku co masz w środku

Polk SignatureRozwiązania z serii Polk Signature mogą pochwalić się wysokojakościową konstrukcją przetworników w technologii Dynamic Balanse – odpowiedzialną za bogaty, czysty i pełnozakresowy dźwięk, niezależnie od jego rodzaju. Opatentowana przez firmę Polk Audio technika skutecznie analizuje system elektroakustyczny oraz mechanizm głośnika, pozwalając dobrać do niego wydajniejszą geometrię czy lepszy jakościowo materiał.

Dodatkowo wzmocnione przetworniki z domieszką włókiem Conex charakteryzują się wydajnością, jakiej próżno szukać wśród produktów konkurencyjnych. Sprzęt Polk Signature stanowi doskonałe połączenie jakości, funkcjonalności, wytrzymałości oraz designu. Czysty, głęboki bas, doskonała liniowość, znikome zniekształcenia – wszystko to wpływa na całe kino domowe sprawiając, że te staje się jeszcze bardziej przyjazne odbiorcy.

Kompatybilność Polk Signature

Kolumny Polk Signature mają to do siebie, że doskonale łączą się z każdym sprzętem, niezależnie od jego rodzaju. Głośniki te będą charakteryzować się równie wysoką jakością oraz szeroką funkcjonalnością w parze ze skromnym wzmacniaczem, zabytkową platformą czy najnowszym cyfrowym procesorem. Odpowiednio zestawione, pozwalają uzyskać przestronną, przejrzystą, klarowną oraz oczywiście realistyczną reprodukcję dźwięku. Wszystko w zgodzie z najnowszymi technologiami DTS i Dolby.

Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych kolumny Polk Signature doskonale sprawdzą się zarówno wśród tradycyjnej, jak i nowoczesnej aranżacji wnętrza. Uniwersalny design sprzyja ich prostemu dopasowaniu w niemal każdym pomieszczeniu. Mocna, solidna obudowa cechuje się wysoką odpornością na negatywne czynniki zewnętrzne.