Kolumny podstawkowe Polk Audio

Kolumny podstawkowe Polk Audio nie mają sobie równych. Jakość ich brzmienia sprawia, że nie pozostają w tyle za kolumnami podłogowymi. Prezentowane rozwiązania gwarantują niewiarygodne wręcz doznania stereo w przystępnej cenie. Szukając najlepszych produktów dostępnych na rynku, warto spojrzeć na ofertę tej firmy. Z całą pewnością nieprześcigniony sprzęt Polk Audio wyróżnia się na tle licznej konkurencji. Firma zajmuje bezkonkurencyjny piedestał na rynku, dzięki patentom i rozwiązaniom technologicznym, których nie uraczysz nigdzie indziej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

POLK AUDIO Reserve R200 – Kolumna podstawkowa

1 899,00 szt.
Cena za sztukę. Serię Reserve charakteryzuje minimalistyczny design i uniwersalny wygląd. Model R200 to flagowy produkt firmy Polk, który dzięki wyjątkowemu dźwiękowi skutecznie konkuruje z głośnikami z wyższej półki. Zaawansowany 1-calowy tweeter Pinnacle z radiatorem stożkowym oferuje ultra czyste, wyraźne brzmienie wysokich tonów, a precyzyjnie dostrojony falowód zapewnia szeroki „sweet spot”. Dodatkowo, krytycznie tłumiona tylna komora pomaga pokonać wszelkie niepożądane rezonanse.

POLK AUDIO Reserve R100 – Kolumna Podstawkowa

1 449,00 szt.
Cena za sztukę. Seria głośników Reserve to elegancki i minimalistyczny design, który zapewnia uniwersalny wygląd. Model R100 wykorzystuje szanowany układ przetworników Polk Audio, który dostarcza wyjątkowy, czysty dźwięk, który konkuruje z głośnikami kosztującymi dwa razy więcej. Głośnik wysokotonowy Pinnacle wyposażony w precyzyjnie dostrojony falowód, zapewnia szerokisweet spot i ultra-czyste wysokie tony. Membrana Turbine, opracowana specjalnie dla flagowych produktów, zapewnia naturalną reprodukcję średnich częstotliwości.

POLK AUDIO – Signature Elite ES10 WHITE

519,00 
Ciesz się filmami, grami i wielokanałową muzyką z kinowym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości.

POLK AUDIO – Signature Elite ES10 BLACK

519,00 
Ciesz się filmami, grami i wielokanałową muzyką z kinowym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości.

POLK AUDIO – Signature Elite ES15 BLACK

649,00 
Ciesz się filmami, grami i wielokanałową muzyką z kinowym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości.

POLK AUDIO – Signature Elite ES20 WHITE

799,00 
Ciesz się filmami, muzyką i grami w wysokiej rozdzielczości, wypełniającym pomieszczenie kinowym dźwiękiem z doskonale kontrolowanym basem.

POLK AUDIO – Legend 900 Atmos Kolumny efektowe ATMOS

1 499,00 
Przetworniki wysokotonowe i przetworniki niskotonowe modułu wyższej warstwy są zorientowane poziomo, aby zapewnić wyrównanie fazowe i czasowe, a także by tworzyć szeroki idealny punkt odsłuchu zapewniający wciągające wrażenia muzyczne.

POLK AUDIO – Legend 100 Kolumny głośnikowe podstawkowe

5 998,00 
L100 został wyposażony w nowo zaprojektowany 1-calowy przetwornik wysokotonowy Pinnacle o wysokiej rozdzielczości, 5.25 calowy przetwornik średnio-niskotonowy z membraną Turbine oraz ulepszony Power Port.

POLK AUDIO – Signature Elite ES20 BLACK

799,00 
Ciesz się filmami, muzyką i grami w wysokiej rozdzielczości, wypełniającym pomieszczenie kinowym dźwiękiem z doskonale kontrolowanym basem. Wys

POLK AUDIO – T15 Kolumny podstawkowe

649,00 
Kolumna podstawkowa T15 to uniwersalny sprzęt nagłośnieniowy stworzony przez markę Polk. Sprawdzi się zarówno w prostym systemie stereo, jak i miniwieży.

Technologie Polk Audio

Kolumny podstawkowe Polk AudioGłośniki podstawkowe Polk Audio, tak jak reszta ich produktów, przewyższają sprzęt innych producentów o epokę. Zastosowane koncepcje i wynalazki zapewniają jakość brzmienia na zupełnie odmiennym poziomie. Duża część produktów z tej kategorii wspiera rewolucyjną technologię Dolby Atmos, która sprawi, że Twój salon zamieni się w prawdziwą scenę akcji. Same podzespoły, takie jak zwrotnica czy wzmacniacz, dają kolumnom porządnego kopa, co dodatkowo wzmacnia wrażenia kinowe.

Wszystkie kolumny podstawkowe Polk Audio zrealizowane są w opatentowanej na potrzeby marki technologii Dynamic Balance. Dzięki procesowi wizualizacji dźwiękowej, materiały z których wykonane są głośniki, dobrane są tak, aby zniwelować rezonanse do absolutnego minimum.

Obudowy wysokiej jakości

Produkty Polk Audio tworzą niezwykle solidne konstrukcje. Struktury te dokładnie przemyślano pod kątem zminimalizowania niepożądanych wibracji i turbulencji. Oprócz tego całość jest odporna na działanie środków czyszczących i stosunkowo silne uderzenia mechaniczne. Wszystkie obudowy kolumn podstawkowych Polk Audio wykonane są z wysokiej jakości specjalnej płyty MDF, która charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością.

Stylowy i elegancki design

Już od pierwszego spojrzenia łatwo zakochać się w tych pełnych inspiracji kolumnach. Każda seria marki Polk Audio to pieczołowity projekt mający na celu nacieszyć nie tylko ucho, ale również i oko. Kolumny podstawkowe zostały otoczone szczególną troską o estetykę i elegancję. Trudno się jednak temu dziwić, w końcu są one elementami kina domowego, które mocno zwracają uwagę.