Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kolumny podstawkowe Polk Audio

Kolumny podstawkowe Polk Audio nie mają sobie równych. Jakość ich brzmienia sprawia, że nie pozostają w tyle za kolumnami podłogowymi. Prezentowane rozwiązania gwarantują niewiarygodne wręcz doznania stereo w przystępnej cenie. Szukając najlepszych produktów dostępnych na rynku, warto spojrzeć na ofertę tej firmy. Z całą pewnością nieprześcigniony sprzęt Polk Audio wyróżnia się na tle licznej konkurencji. Firma zajmuje bezkonkurencyjny piedestał na rynku, dzięki patentom i rozwiązaniom technologicznym, których nie uraczysz nigdzie indziej.

Technologie Polk Audio

Głośniki podstawkowe Polk Audio, tak jak reszta ich produktów, przewyższają sprzęt innych producentów o epokę. Zastosowane koncepcje i wynalazki zapewniają jakość brzmienia na zupełnie odmiennym poziomie. Duża część produktów z tej kategorii wspiera rewolucyjną technologię Dolby Atmos, która sprawi, że Twój salon zamieni się w prawdziwą scenę akcji. Same podzespoły, takie jak zwrotnica czy wzmacniacz, dają kolumnom porządnego kopa, co dodatkowo wzmacnia wrażenia kinowe.

Wszystkie kolumny podstawkowe Polk Audio zrealizowane są w opatentowanej na potrzeby marki technologii Dynamic Balance. Dzięki procesowi wizualizacji dźwiękowej, materiały z których wykonane są głośniki, dobrane są tak, aby zniwelować rezonanse do absolutnego minimum.

Obudowy wysokiej jakości

Produkty Polk Audio tworzą niezwykle solidne konstrukcje. Struktury te dokładnie przemyślano pod kątem zminimalizowania niepożądanych wibracji i turbulencji. Oprócz tego całość jest odporna na działanie środków czyszczących i stosunkowo silne uderzenia mechaniczne. Wszystkie obudowy kolumn podstawkowych Polk Audio wykonane są z wysokiej jakości specjalnej płyty MDF, która charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością.

Stylowy i elegancki design

Już od pierwszego spojrzenia łatwo zakochać się w tych pełnych inspiracji kolumnach. Każda seria marki Polk Audio to pieczołowity projekt mający na celu nacieszyć nie tylko ucho, ale również i oko. Kolumny podstawkowe zostały otoczone szczególną troską o estetykę i elegancję. Trudno się jednak temu dziwić, w końcu są one elementami kina domowego, które mocno zwracają uwagę.