Polk Audio to czołowy producent niezawodnego, niezwykle funkcjonalnego sprzętu, który fenomenalnie sprawdza się nie tylko w kinie domowym, ale również jako nagłośnienie muzyczne. Twórcy oferują konkretny wybór kolumn podłogowych najwyższej jakości. Technologie wykorzystywane przez Polk Audio zapewniają zarówno krystalicznie czysty dźwięk o ogromnej mocy akustycznej, jak i niezwykle szeroką dynamikę. Kolumny podłogowe firmy to najlepsze możliwe rozwiązanie dla fanów czystego, mocnego brzmienia.

Bezkonkurencyjne brzmienie

Kolumny podłogowe Polk Audio zawdzięczają swoje nieziemskie brzmienie nowinkom technicznym takim jak Dynamic Balance. Technologia ta zapewnia czystość dźwięku, dzięki procesom wizualizacji wibracji powierzchni membrany głośników, a następnie niwelowaniu wyłapanych rezonansów poprzez dobór odpowiednich materiałów. Rozwiązanie to zostało opatentowane przez Polk Audio, co stanowczo wyróżnia producenta na tle licznej konkurencji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolumny podłogowe Polk Audio

Kolumny podłogowe Polk Audio charakteryzują się pełnym pasmem przenoszenia dźwięków. Posiadają niebywale precyzyjne przetworniki niskotonowe, średnio-niskotonowe i tweetery. Membrany i kopułki wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Elementy zapewniają niczym niezmącony odbiór wrażeń słuchowych.

Ulepszona emisja niskich częstotliwości

Kolumny podłogowe Polk Audio zachwycają wyjątkowo wyrazistym i jednocześnie nieskalanym niskim brzmieniem. Konstrukcję obudowy każdego produktu zrealizowano z myślą o niskim brzmieniu pozbawionym zniekształceń. Z tego względu producent wyposażył głośniki w takie technologie, jak na przykład Power Port.

Piękno i prestiż

Oprócz konkretnego ukłonu w stronę jakości dźwięku, Polk Audio dba również o to aby kolumny podłogowe stanowiły stylowe uwieńczenie wystroju wnętrz. Wszystkie głośniki zaprojektowano z artystycznym wyczuciem piękna. Dzięki niebywałej wrażliwości estetycznej głośniki prezentowanej firmy stanowią piękny i elegancki dodatek praktycznie do każdego pomieszczenia.