Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolumny centralne Polk Audio

Kolumny centralne Polk Audio to produkty, które zadowolą szerokie grono klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz rozszerzyć swój zestaw stereo, czy pragniesz jedynie centralnego dźwięku, głośniki Polk Audio to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Wszystkie kolumny centralne stworzone zostały z myślą o możliwości przystosowania ich do zaawansowanej konfiguracji z pełnym kinem domowym. Doskonale radzą sobie również w pojedynkę.

Niezwykły realizm dialogów

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby poczuć się tak jakbyś był w samym centrum akcji to Twoje marzenia może spełnić jedynie sprzęt marki Polk Audio. Wszystkie kolumny centralne, które oferuje producent, zaprojektowano w taki sposób, aby oddawały dialogi tak realistycznie, jak to tylko możliwe. Przetworniki idealnie realizują średnie pasmo przenoszenia dźwięków ludzkiej mowy, ale oprócz tego rzetelnie reprezentują również resztę pasm.

Technologie Polk Audio

Kolumny centralne Polk Audio, tak jak reszta produktów tej marki, tworzone są z myślą o autorskich, innowacyjnych technologiach. Opatentowana przez firmę technologia Dynamic Balance zapewnia czystość brzmienia, które wolne jest od niepożądanych zakłóceń. Rewolucyjny proces, polega na tym, że materiały, z których wykonane są głośniki dobrano i ukształtowano w taki sposób, aby nawzajem tłumiły potencjalne rezonanse.

Wysokiej klasy przetworniki

Przetworniki wykorzystywane przy produkcji kolumn centralnych firmy Polk Audio zrealizowane są z niezwykłą dbałością o szczegółowość prezentacji sygnału. Głośniki średniotonowe i wysokotonowe zbudowane są ze specjalnie wyselekcjonowanych elementów. Praktycznie wszystkie produkty Polk Audio zachwycają jakością dźwięku, dlatego że tworzy się je z najlepszych surowców. Firma produkuje cewki wykorzystujące niezwykle sprytne i wydajne układy zwrotnicy.

Wytrzymała obudowa

Konstrukcje z których wykonane są obudowy kolumn centralnych Polk Audio to nie tylko stylowe i piękne formy, ale również rozwiązania minimalizujące drgania i rezonanse do absolutnego minimum.