Technologie Polk Audio

Kolumny centralne Polk Audio, tak jak reszta produktów tej marki, tworzone są z myślą o autorskich, innowacyjnych technologiach. Opatentowana przez firmę technologia Dynamic Balance zapewnia czystość brzmienia, które wolne jest od niepożądanych zakłóceń. Rewolucyjny proces, polega na tym, że materiały, z których wykonane są głośniki dobrano i ukształtowano w taki sposób, aby nawzajem tłumiły potencjalne rezonanse.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

POLK AUDIO Reserve R300 – Kolumna Centralna

2 399,00 szt.
Reserve R300 firmy Polk to flagowa seria, która zapewnia wyjątkowo wyraźny i szczegółowy dźwięk. Przetwornik wysokotonowy Pinnacle z radiatorem stożkowym i precyzyjnie dostrojonym falowodem zapewnia szeroką i wyraźną reprodukcję wysokich częstotliwości, zaś membrana Turbine z oryginalnym rdzeniem piankowym firmy Polk gwarantuje naturalne średnie i basowe tony. Co więcej, głośnik posiada certyfikację Hi-Res Audio, dzięki czemu może oferować wyjątkowo szczegółowe brzmienie bez koloryzacji.

POLK AUDIO Reserve R350 – Kolumna centralna

2 899,00 szt.
Reserve R350 to flagowa seria głośników kina domowego Polk Audio, które zapewniają przestrzenny i wyraźny dźwięk bez względu na to, w którym miejscu pomieszczenia przebywasz. Zastosowanie w nim najnowszych przetworników Polk, w tym 1 calowego tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym, zapewnia ultraczystą, wyraźną reprodukcję wysokich tonów.

POLK AUDIO Reserve R400 – Kolumna centralna

3 299,00 szt.
Reserve R400 to flagowy produkt Polk Audio, oferujący niesamowitą jakość dźwięku w każdym zakątku Twojego pomieszczenia. Zaawansowany 1-calowy przetwornik wysokotonowy Pinnacle z radiatorem stożkowym zapewnia czyste i wyraźne dialogi, a membrana Turbine zapewnia szczegółową i naturalną reprodukcję średnich częstotliwości. Ponad 40 lat doświadczeń w tworzeniu głośników głośników wysokotonowych zapewnia świetny dźwięk i szerokie pole wrażeń.

POLK AUDIO – Signature Elite ES35C BLACK

1 399,00 
Dzięki wysokowydajnemu, niskoprofilowemu głośnikowi centralnemu Signature Elite ES35 możesz cieszyć się filmami, grami i wielokanałową muzyką

POLK AUDIO – Signature Elite ES30C BLACK

1 199,00 
Ciesz się filmami, muzyką i grami w wysokiej rozdzielczości, wypełniającym pomieszczenie kinowym dźwiękiem z doskonale kontrolowanym basem. Wys

POLK AUDIO – T30 Kolumna głośnikowa centralna

698,00 
T30 to kolumna centralna skonstruowana przez firmę Polk, która działa w branży zajmującej się sprzętem nagłośnieniowym już od lat i cieszy się dużym uznaniem.

POLK AUDIO – CSiA6 Kolumna głośnikowa centralna

1 999,00 
CSiA6 jest wysoce wydajnym rozwiązaniem do mniejszych pomieszczeń oraz wymagających instalacji z ograniczonym miejscem

POLK AUDIO – CSiA4 Kolumna głośnikowa centralna

1 299,00 
Dwa przetworniki 5 1/4” w technologii Dynamic Balance® oraz 1” przetwornik wysokotonowy pozwalają na dokładne umiejscowienie dźwięku w przestrzeni oraz naturalną scenę dialogową.

Wysokiej klasy przetworniki

Kolumny centralne Polk AudioPrzetworniki wykorzystywane przy produkcji kolumn centralnych firmy Polk Audio zrealizowane są z niezwykłą dbałością o szczegółowość prezentacji sygnału. Głośniki średniotonowe i wysokotonowe zbudowane są ze specjalnie wyselekcjonowanych elementów. Praktycznie wszystkie produkty Polk Audio zachwycają jakością dźwięku, dlatego że tworzy się je z najlepszych surowców. Firma produkuje cewki wykorzystujące niezwykle sprytne i wydajne układy zwrotnicy.

Wytrzymała obudowa

Konstrukcje z których wykonane są obudowy kolumn centralnych Polk Audio to nie tylko stylowe i piękne formy, ale również rozwiązania minimalizujące drgania i rezonanse do absolutnego minimum.

Kolumny centralne Polk Audio

Kolumny centralne Polk Audio to produkty, które zadowolą szerokie grono klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz rozszerzyć swój zestaw stereo, czy pragniesz jedynie centralnego dźwięku, głośniki Polk Audio to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Wszystkie kolumny centralne stworzone zostały z myślą o możliwości przystosowania ich do zaawansowanej konfiguracji z pełnym kinem domowym. Doskonale radzą sobie również w pojedynkę.

Niezwykły realizm dialogów

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby poczuć się tak jakbyś był w samym centrum akcji to Twoje marzenia może spełnić jedynie sprzęt marki Polk Audio. Wszystkie kolumny centralne, które oferuje producent, zaprojektowano w taki sposób, aby oddawały dialogi tak realistycznie, jak to tylko możliwe. Przetworniki idealnie realizują średnie pasmo przenoszenia dźwięków ludzkiej mowy, ale oprócz tego rzetelnie reprezentują również resztę pasm.