Głośnik sufitowy Polk Audio

Głośnik sufitowy Polk Audio to rozwiązanie, które bez wątpienia sprosta nawet największym wymaganiom konsumenta. Niebywale funkcjonalny, niezwykle prosty w obsłudze, a przy okazji również wyjątkowo estetyczny, doskonale sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale również niewielkich biurach, salach konferencyjnych, a także pomieszczeniach użytku publicznego. Szerokie spektrum rozwiązań dostępnych w ofercie sklepu sprzyja wyborowi najlepszego z nich – dostosowanego bezpośrednio do potrzeb i preferencji odbiorcy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

POLK AUDIO – Reserve R900HT Atmos

1 449,00 szt.
Cena za sztukę. Polk Audio Reserve R900HT to moduł wyższej warstwy, który został zaprojektowany zgodnie ze specyfikacją DTS:X, posiada certyfikat Dolby Atmos i zapewnia ogromną elastyczność. Głośnik automatycznie dostosuje brzmienie do położenia, do którego zostanie przymocowany. Ponadto wyposażony został w najnowszy 1 calowy tweeter Pinnacle z radiatorem stożkowym, który zapewnia ultraczystą i wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń.

POLK AUDIO – V6S – Głośnik sufitowy

1 095,00 
POLK AUDIO V6S to głośnik sufitowy, który świetnie spisuje się jako nagłośnienie wielostrefowe domu, nagłośnienie kina domowego, a także w stosunkowo większych pomieszczeniach użytku publicznego.

POLK AUDIO – SC60 Głośnik instalacyjny

499,00 

Serie LC265i-IP oraz LC80-IP ustanowiły nowy wyższy standard dla sieciowych systemów głośnikowych. Teraz POLK rozszerza swoją ofertę produktów IP –Ready do znacznie bardziej przystępnego poziomu cenowego wraz z SC60-IPR.

POLK AUDIO – 65-RT Głośnik do montażu w suficie

1 299,00 
  Opatentowany przez Polk system wentylacji basu Power Port znacznie poprawia reakcje na niskie częstotliwości w tym łatwym do umieszczenia

POLK AUDIO – SC80 Głośnik instalacyjny

899,00 

Serie LC265i-IP oraz LC80-IP ustanowiły nowy wyższy standard dla sieciowych systemów głośnikowych. Teraz POLK rozszerza swoją ofertę produktów IP –Ready do znacznie bardziej przystępnego poziomu cenowego wraz z SC80-IPR.

 

Jakość głośników sufitowych Polk Audio

 Głośniki sufitowe Polk AudioGłośnik sufitowy Polk Audio – niezależnie od modelu – charakteryzuje się jakością, jakiej próżno szukać wśród produktów konkurencyjnych marek. Rozwiązanie to zachwyca niebywałą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ze względu na szeroko pojętą wszechstronność, głośnik ten równie dobrze sprawdzi się w mieszkaniu, domu, biurze jak i większych pomieszczeniach użytku publicznego. Głośnik sufitowy Polk Audio może pełnić rolę nagłośnienia wielostrefowego np. na potrzeby kina domowego bądź nagłośnienia ogólnego np. w szkołach, urzędach czy muzeach.

Wszystkie głośniki sufitowe Polk Audio charakteryzują się zarówno prostotą montażu, jak i obsługi. Całość zaprojektowana została tak, aby nawet laik mógł sobie z nią swobodnie poradzić. Warto zauważyć, że większość produktów od Polk Audio posiada dodatkowe maskownice, umożliwiające malowanie sprzętu na dowolny kolor. Te z pozoru nieistotne udogodnienie sprzyja dopasowaniu głośników praktycznie do każdej aranżacji wnętrza – od klasycznego, poprzez glamour, na nowoczesnym kończąc.

Niezawodne brzmienie głośnika sufitowego Polk Audio

Tak jak wszystkie głośniki marki, również rozwiązania sufitowe mogą pochwalić się niezawodnym wręcz brzmieniem – wysoką jakością, a zarazem czystością dźwięku. Wszystko za sprawą technologii Dynamic Blance – notabene powstałej dzięki specjalistom Polk Audio. DB skutecznie usuwa niepożądane rezonanse, wychwytując i redukując nawet najdrobniejsze szmery. Czyste i niezawodne brzmienie przetwornika oraz Klippel Distortion Optimization to jedne z wielu zalet, jakie kryją w sobie głośniki sufitowe Polk Audio.