Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Głośnik naścienny Polk Audio

Głośnik naścienny Polk Audio to synonim jakości! Najlepsze na rynku rozwiązanie – niezależnie od wybranego modelu – zachwyci nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Firma posiada w swojej ofercie starannie wyselekcjonowane produkty wewnętrzne, a także urządzenia przeznaczone do użytku zewnętrznego. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, czystym i mocnym dźwiękiem oraz przyjaznym otoczeniu designem.

Co kryje w sobie zewnętrzny głośnik naścienny Polk Audio?

Zewnętrzny głośnik naścienny Polk Audio doskonale sprawdzi się na otwartej przestrzeni – nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ale również na basenie, w ogródku piwnym bądź w altanie, przy miejskim skwerze. Całość wykonana została tak, aby sprostać nawet najtrudniejszym warunkom pogodowym. Niestraszny mu deszcz, śnieg czy grad – jest w pełni odporny na zmiany atmosferyczne czy urazy mechaniczne.

Za jakość dźwięku w głośnikach naściennych Polk Audio odpowiada starannie dobrany przetwornik oraz tweeter. Wysoka moc oraz efektywność sprawiają, że dźwięk słyszalny jest nawet ze znacznych odległości.

Wysokiej jakości wewnętrzny głośnik naścienny Polk Audio

Wewnętrzne głośniki naścienne Polk Audio niczym nie ustępują rozwiązaniom zewnętrznym, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonanie czy odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Ich piękny, pełen dźwięk z pewnością zachwyci niejedno ucho – nawet melomana. Proste nie tylko w obsłudze, ale również montażu, znajdą zastosowanie w mieszkaniach i domach, biurach oraz salach konferencyjnych, a także w większych pomieszczeniach obiektów użyteczności publicznej. Dostępne w różnych wzorach oraz kolorach, doskonale sprostają wymaganiom otaczającej ich aranżacji.

Głośnik naścienny Polk Audio stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości komponentów, nowoczesnej technologii oraz eleganckiego designu. Całość tworzy praktyczne, wszechstronne wręcz rozwiązanie idealne zarówno na co dzień jak i „do zadań specjalnych”.