Głośnik naścienny Polk Audio

Głośnik naścienny Polk Audio to synonim jakości! Najlepsze na rynku rozwiązanie – niezależnie od wybranego modelu – zachwyci nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Firma posiada w swojej ofercie starannie wyselekcjonowane produkty wewnętrzne, a także urządzenia przeznaczone do użytku zewnętrznego. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, czystym i mocnym dźwiękiem oraz przyjaznym otoczeniu designem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Polk Audio – ATRIUM 4 Głośnik do montażu na zewnątrz

699,00 
Polk Audio ATRIUM 4 to sprzęt stworzony z myślą o nagłośnieniu otwartej przestrzeni, takiej jak ogrody, tarasy, baseny czy altany.

POLK AUDIO – Reserve R900HT Atmos

1 449,00 szt.
Cena za sztukę. Polk Audio Reserve R900HT to moduł wyższej warstwy, który został zaprojektowany zgodnie ze specyfikacją DTS:X, posiada certyfikat Dolby Atmos i zapewnia ogromną elastyczność. Głośnik automatycznie dostosuje brzmienie do położenia, do którego zostanie przymocowany. Ponadto wyposażony został w najnowszy 1 calowy tweeter Pinnacle z radiatorem stożkowym, który zapewnia ultraczystą i wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń.

POLK AUDIO – ATRIUM 8 SDI Głośnik do montażu na zewnątrz

1 549,00 
Atrium 8 SDI to głośnik zaprojektowany przez markę Polk Audio, który jest przeznaczony do montażu na zewnątrz.

POLK AUDIO – OWM3 Głośniki instalacyjne

549,00 
  Kompaktowy głośnik wielozadaniowy Elastyczność montażu większa niż w przypadku innych głośników Kompozytowe membrany wykonane w technologii Dynamic Balance®  

POLK AUDIO – OWM5 Głośnik instalacyjny

1 049,00 
OWM5 oferuje więcej. Zapewnia większą wydajność niż jakikolwiek inny głośnik w swojej klasie, ponieważ wykorzystuje unikalną technologię, aby zwiększyć wydajność, znacznie wykraczającą poza to, czego można się spodziewać po głośniku tej wielkości.

POLK AUDIO – RC55i Głośnik do montażu w ścianie

1 298,00 
Seria RCi oferuje więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej, ale nie chcesz rezygnować z jakości dźwięku.

POLK AUDIO – ATRIUM 6 Głośnik do montażu na zewnątrz

1 049,00 
Wszędzie tam gdzie potrzebny jest wysokiej jakości dźwięk, dla rozrywki na świeżym powietrzu, gdzie liczy się solidna i wytrzymała konstrukcja zdolna do pracy latami.

POLK AUDIO – ATRIUM 100 SUB Głośnik do montażu na zewnątrz

2 099,00 
Wydajny bas odporny na każdą pogodę pozwala uzyskać brzmienie jak w domu, ale na zewnątrz. SUB 100 jest idealnym uzupełnieniem w zestawie z SAT 300 pozwalając na uzyskanie pełnej dynamiki. Możesz go dowolnie pomalować aby idealnie wtopił się w otoczenie. Z tak potężnym brzmieniem to istna impreza plenerowa.

Co kryje w sobie zewnętrzny głośnik naścienny Polk Audio?

 Głośniki naścienne Polk AudioZewnętrzny głośnik naścienny Polk Audio doskonale sprawdzi się na otwartej przestrzeni – nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ale również na basenie, w ogródku piwnym bądź w altanie, przy miejskim skwerze. Całość wykonana została tak, aby sprostać nawet najtrudniejszym warunkom pogodowym. Niestraszny mu deszcz, śnieg czy grad – jest w pełni odporny na zmiany atmosferyczne czy urazy mechaniczne.

Za jakość dźwięku w głośnikach naściennych Polk Audio odpowiada starannie dobrany przetwornik oraz tweeter. Wysoka moc oraz efektywność sprawiają, że dźwięk słyszalny jest nawet ze znacznych odległości.

Wysokiej jakości wewnętrzny głośnik naścienny Polk Audio

Wewnętrzne głośniki naścienne Polk Audio niczym nie ustępują rozwiązaniom zewnętrznym, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonanie czy odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Ich piękny, pełen dźwięk z pewnością zachwyci niejedno ucho – nawet melomana. Proste nie tylko w obsłudze, ale również montażu, znajdą zastosowanie w mieszkaniach i domach, biurach oraz salach konferencyjnych, a także w większych pomieszczeniach obiektów użyteczności publicznej. Dostępne w różnych wzorach oraz kolorach, doskonale sprostają wymaganiom otaczającej ich aranżacji.

Głośnik naścienny Polk Audio stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości komponentów, nowoczesnej technologii oraz eleganckiego designu. Całość tworzy praktyczne, wszechstronne wręcz rozwiązanie idealne zarówno na co dzień jak i „do zadań specjalnych”.