Wyświetlanie 1–24 z 80 wyników

Dźwięk otacza nas nieustannie, mechaniczne fale wibracji zalewają miejsca, w których spędzamy czas, niekoniecznie rezonując z naszym nastrojem. Dlatego mózg nieustannie poszukuje takiego rodzaju dźwięku, który będzie sprawiał przyjemność.
Udoskonalaniem transmisji dźwięku zajmuje się Polk audio, umiejętnie budując nośniki, które zachwycają jakością i imponują klasą.
Polk audio jest jedną z najbardziej zaufanych marek w branży audio, ich produkty są najwyższej jakości i mają opinię najlepszych na rynku.

Kiedy dźwięk brzmi najlepiej?

Wydobycie najlepszych właściwości produktów audio jest w dużej mierze uzależnione od ich umiejscowienia i proporcji stosownej do wielkości pomieszczenia. Producent wskazuje najlepszy sposób na dobranie odpowiednich głośników do potrzeb klienta, poprzez określenie wielkości przestrzeni, którą chcemy wypełnić dźwiękiem. Polk audio oferuje innowacyjne opcje dla osób poszukujących konfiguracji kina domowego, ustawienia głośników w ogrodzie, montażu w samochodzie czy nawet na łodzi. Jeśli jktośjest zainteresowany zakupem sprzętu, takiego jak soundbar, commandbar czy głośników bezprzewodowych – Polk ma świetną ofertę. Opatentowana technologia SDA Surround tworzy dźwięk przestrzenny i naturalny, ulepszony w porównaniu do tradycyjnych głośników.

Klienci są przeprowadzani przez proces dopasowania systemów audio aby precyzyjnie spełniały ich oczekiwania i były w zakresie budżetu, jaki mogą przeznaczyć na zakup sprzętu. W zależności od tego, czy preferujemy muzykę czy oglądanie filmów, do wyboru są profesjonalne głośniki, które można rozbudować jako wielokanałowe zestawy audio do każdego pomieszczenia. Komfort użytkowania zapewnia wiele funkcjonalności – od efektu dźwięku przestrzennego aż po kompaktowość. Poszerzone pasmo przenoszące dźwięk sprawi, że chociaż nasze ucho ma limit na herce, to będziemy w stanie poczuć większą głębię brzmienia i docenić legendarne głośniki Polk audio.

Dla kogo oferta Polk audio?

Firma powstała w 1972 roku z misją, aby tworzyć innowacyjne, technicznie zaawansowane produkty, wykonane przy intuicji inżynierów dźwięku i przeznaczone absolutnie dla każdego – od hobbystów, aż po codziennych użytkowników, dla których, na przykład zostały zaprojektowane soundbary Polk, poprawiające jakość dźwięku naszych telewizorów.
Ponad pięć dekad projektowania stylowych, nowoczesnych, eleganckich oraz funkcjonalnych głośników sprawiło, że sprzęt Polk w domach wygląda i działa fantastycznie, a niektóre z ich produktów są nawet wykorzystywane w studiach nagraniowych, wytwórniach filmowych i na większych wydarzeniach i imprezach, czyli wszędzie tam, gdzie oczekuje się perfekcyjnego nagłośnienia.

Entuzjaści profesjonalnego sprzętu Polk mogą wybierać spośród szerokiej oferty, zgodnie ze swoimi upodobaniami i oczekiwaniami. Producent udziela 60-dniowej gwarancji – jeśli podczas użytkowania, którykolwiek z produktów nie spełnił oczekiwań klienta – można go odesłać.
Polk audio zdobywa nagrody za wytwarzanie przejrzystego, trójwymiarowego dźwięku z gradacją tonów na wszystkich częstotliwościach oraz uznanie za kompatybilność z innymi sprzętami elektronicznymi.