Obowiązkowe elementy amplitunera do kina domowego

Amplitunery kina Domowego Pioneer wyposażone są w różne wejścia i wyjścia. Poza oczywistym HDMI oferują również podłączanie urządzeń za pomocą wejścia cyfrowego, które jest bardzo przydatne w przypadku sprzętu pozbawionego wyjścia w standardzie HDMI. Urządzenie jest również wzbogacone o wyjście analogowe, które pozwoli podłączyć starsze urządzenia audio. To samo tyczy się wmontowanego w urządzenie wyjścia analogowego, które będzie służyć do podłączania zewnętrznego wzmacniacza w przypadku gdy uzna się wzmacniacz wbudowany w amplituner za niedostatecznie satysfakcjonujący.

Wyświetlanie jednego wyniku

Tonsil Altus 300 – Kolumna podłogowa Hi-FI

1 599,00 1 649,00 
Kolumny Tonsil Altus 300 są większym odpowiednikiem Altus 200.Większa moc, przetworniki i sama pojemność kolumny sprawiają, że są jeszcze bardziej pożądane.

Tonsil Altus 200 – kolumna podłogowa HI-FI

1 449,00 1 499,00 
Kolumny Tonsil Altus 200 jest mniejszym odpowiednikiem Altusa 300, ale to nie oznacza, że jest kolumną o słabszej jakości. Altusy 200 potrafią pokazać pazur i mimo swoich rozmiarów grają głośno i czysto.

Dali Oberon 7 – Kolumna podłogowa

2 399,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 7 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Tonsil Maestro III – kolumny podłogowe HI-FI

3 398,00 4 898,00 
Zestaw głośnikowy Maestro III to lifting zestawu Maestro II 180. Zasadniczym celem tej modernizacji było uzyskanie bardziej zdecydowanego basu. Obudowa posiada nowo zaprojektowany ekran wykończony czarnym lakierem oraz nową lakierowaną podstawę, całość odchylona jest lekko do tyłu.

Tonsil Maestro II 180 – Kolumny podłogowe HI-FI

2 498,00 3 038,00 

Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 180 jest kolumną trójdrożną, o dźwięku dynamicznym z dobrze zarysowanym basem

Pylon Audio Pearl 27 – Kolumna głośnikowa

1 499,00 1 745,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl 27 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy o 3-drożnej technologii. Kolumny odznaczają się dobrze zaakcentowanym i kontrolowanym basem oraz precyzyjną górą pasma. Wszystkie detale są wyartykułowane w bardzo staranny i wyrazisty sposób, tworząc perfekcyjnie zgraną całość.Swobodne ustawienie kolumn w problematycznych przestrzeniach, możliwe jest dzięki Tunel-bass-reflex, umieszczonemu na froncie obudowy. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Opal 30 – Kolumna podłogowa

2 099,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 30 stanowi duże kolumny 3-drożne. Charakteryzuje się dźwięczną prezentacją, głębokim rytmicznym basem, a także dobrze dopasowaną muzykalną górą pasma. Kolumny Opal 30 odznaczają się nowoczesnymi walorami technicznymi, bogatym brzmieniem. Mimo większych rozmiarów zachowany jest ogólny charakter i muzykalność. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-45 m2.  

HECO AURORA 1000 – Kolumny podłogowe Hi-Fi

4 198,00 
Jako flagowy produkt nowej serii Aurora, głośnik podłogowy o dumnym numerze 1000 zachwyca eleganckim wyglądem, innowacyjną technologią i oczywiście, wyjątkowymi właściwościami akustycznymi.

Z pewnością poprawi to komfort i przyjemność płynącą ze słuchanej muzyki. Co ciekawe amplitunery kina domowego Pioneer wyposażone, są również w coś co zaskoczy niejednego amatora starych metod odtwarzania muzyki, czyli wejście gramofonowe, które pozwala na podłączenie nowoczesnego amplitunera do gramofonu. Z bardziej nowoczesnych rozwiązań technicznych ważnym dodatkiem do amplitunerów jest oczywiście wejście USB, które daje możliwość odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych lub przenośnych źródeł pamięci.

Zestaw kina domowego składa się nie tylko z szeregu głośników w ilości dostosowanej do wielkości pomieszczenia oraz zasobów portfela osoby budujące taki zestaw. Sercem każdego kina domowego jest bezapelacyjnie amplituner. Amplituner jest to urządzenie, które jest zarówno wzmacniaczem, jak i odbiornikiem radiowym. Dzięki wejściom, w które wyposażony jest sprzęt, można do niego podłączyć wiele rodzajów urządzeń wejściowych, a nawet kilka jednocześnie.