Nowoczesny wygląd i możliwość dopasowania wzmacniacza do potrzeb użytkownika

Jeśli chodzi o wzmacniacze Monitor Audio, to mamy tutaj możliwość korzystania ze sprzętu, który daje się nie tylko dopasować do konkretnego użytkownika, ale także modyfikując system, poprawiamy jego funkcjonowanie. Ponadto mamy gwarancję korzystania ze sprzętu, który wykorzystuje nowoczesną technologię z możliwością podłączenia do sieci, co sprawia, że możemy jeszcze lepiej dopasować sprzęt do konkretnego użytkownika tak, aby spełnił idealnie wszystkie jego potrzeby. Musimy jednak mieć pewność, że monitor Audio sklep będzie oferował naprawdę dobrej jakości, bo tylko taki wpisze się w nie tylko nasze osobiste oczekiwania, ale da nam gwarancję długoletniego korzystania. To bowiem doskonała jakość sprawia, że możemy być pewni nie tylko tego, że sprzęt spełni nasze oczekiwania pod względem trwałości, ale także funkcjonowania, które pozwoli się modyfikować dowolnie pod konkretną osobę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Monitor Audio IA40-3 – Wzmacniacz instalacyjny

2 490,00 
Wzmacniacz IA40-3 to urządzenie, które znacznie poprawi wydajność nagłośnienia i zapewni niezrównaną jakość odsłuchu i pożądaną głośność muzyki.

Monitor Audio IA150-8C – Wzmacniacz instalacyjny

17 090,00 
Wzmacniacz IA150-8C to urządzenie, które wchodzi w skład serii Connect firmy Monitor Audio. Może obsługiwać nawet do ośmiu kanałów (czterech par stereofonicznych), co pozwala na znaczną rozbudowę własnego systemu audio.

Monitor Audio IWA-250 – Wzmacniacz do subwoofera sufitowego

2 890,00 
Trzecim komponentem systemu subwoofera ściennego IWS 10 jest wzmacniacz IWA250: niskoprofilowa, ale mocna konstrukcja w obudowie rackowej U1.

Monitor Audio IA200-2C – Wzmacniacz instalacyjny

6 290,00 
Wzmacniacz instalacyjny IA200-2C dostarcza do 200W mocy na kanał dla 4 Ω. Jako wzmacniacz z linii ‘Connect’, wyposażony jest w interfejs sieciowy Connect IP, do którego dostęp można uzyskać za pomocą dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową pracującego w tej samej sieci.

Monitor Audio IA60-12 – Wzmacniacz instalacyjny

8 290,00 
IA60-2 może napędzać do 12 kanałów (6 par stereofonicznych) dając możliwość konfiguracji dla 1, 2, 3, 4, 5, 6, lub 12 kanałów. Dzięki wykorzystaniu w nim modułów wzmacniaczy Hypex oraz naszemu ogromnemu doświadczeniu w zakresie instalacji niestandardowych, efekt gwarantuje wyjątkowe doznania dźwiękowe.

Monitor Audio IA150-2 – Wzmacniacz instalacyjny

4 890,00 
Wzmacniacz instalacyjny Monitor Audio IA150-2 dysponuje mocą 150 W na kanał dla 4Ω i służy do napędzenia jednej, stereofonicznej pary głośników. Należy on do serii najnowocześniejszych wzmacniaczy instalacyjnych Monitor Audio, wyposażono go w wejścia liniowe oraz wyjścia Loop (pętla).

Jaki sklep wybrać, aby kupić idealny Monitor Audio?

Wzmacniacze Monitor AudioPrzede wszystkim warto zdecydować się na zakup w sklepie, który da nam możliwość ogromnego wyboru sprzętu, ale także zagwarantuje zakup tego, którego jakość będzie doskonała. Inwestycja wyłącznie w taki sprawi, że nie będziemy chcieli go wymieniać w krótkim czasie, co jest bardzo ważne. Musimy mieć pewność, że zainwestowaliśmy swoje pieniądze w coś, co sprawdzi nam się pod każdym względem. Warto więc postawić na taki, który będzie oferował sprzęt, który będzie pochodził od znanych i sprawdzonych marek. Oczywiście bardzo istotna jest także kwestia ceny, bo im korzystniejsza, tym mniej wydamy na to, co mimo wszystko sprawdzi nam się doskonale. Jednak to urządzenia dające się modyfikować do potrzeb konkretnej osoby są tym, na co z całą pewnością warto postawić swoje pieniądze. Będziemy dzięki temu pewni zadowolenia i tego, że nie będziemy chcieli wymieniać sprzętu, bo ten zakupiony raz spełni nasze wszystkie, nawet najbardziej wyszukane potrzeby, co jest możliwe, kiedy dobrze dobierzemy sprzęt dla siebie zwracając uwa

Obecnie wzmacniacze nie muszą być pokaźnych rozmiarów, aby działały dokładnie tak, jak tego oczekujemy, co jest dobrą wiadomością dla osób, które poszukują sprzętu do pomieszczenia, gdzie miejsce jest ograniczone. Wzmacniacze Monitor Audio to doskonała propozycja dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje od wzmacniacza nie tylko nowoczesnego, charakternego wyglądu, ale także działania, które zadowoli pod każdym względem. Musimy mieć pewność, że stawiamy na coś, co spełni nasze oczekiwania w całości i rzeczywiście, jeśli chodzi o Monitor Audio możemy na to liczyć. Mamy tutaj gwarancję skuteczności, możliwości rozbudowania systemu tak, aby spełnił oczekiwania użytkownika indywidualnie, a także przede wszystkim, aby móc zmieniać te parametry, które na ten moment będą odpowiedzią na nasze wszystkie oczekiwania. Duży wybór wzmacniaczy sprawi ponadto, że otrzymamy dokładnie to, co będzie dla nas idealne pod każdym względem.