Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Monitor Audio Bronze

Kolumny Bronze wyróżniają się spośród innych urządzeń tej klasy przede wszystkim rewelacyjną jakością dostarczanego dźwięku. Znakomite parametry sprzętów z serii są konsekwencją zastosowania do ich konstrukcji nowoczesnych komponentów akustycznych oraz wyłącznie wysokiej jakości, solidnych materiałów. Produkty Monitor Audio Bronze to wszechstronne urządzenia, które znakomicie spisują się zarówno jako element zestawu stereo przeznaczonego do odsłuchów muzyki, jak i część systemu kina domowego. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest ich elegancki design. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych kolumny, doskonale komponują się z dowolnym wystrojem.

Wysokiej klasy komponenty Monitor Audio Bronze

Działająca na rynku muzycznym od ponad 40 lat brytyjska marka znana jest z tego, że jej produkty konstruowane są w oparciu o nowoczesne, często autorskie technologie. Urządzenia należące do serii Monitor Audio Bronze zostały wyposażone m.in. w pozłacane terminale głośnikowe oraz posrebrzane okablowanie z miedzi beztlenowej, co pozwala na uzyskanie czystego, stabilnego przekazu sygnału. Kolumny Bronze wykorzystują też nowy model falowodu Uniform Dispersion. Doskonale współpracuje on z głośnikiem wysokotonowym, przez co dźwięk jest równomierne rozpraszany w całym pomieszczeniu. W efekcie użytkownicy produktów z serii Monitor Audio Bronze mogą czerpać maksimum przyjemności dzięki wyjątkowo szczegółowemu, realistycznemu brzmieniu.

Udoskonalone przetworniki

Najważniejszym elementem każdej kolumny czy też głośnika są jego przetworniki. Urządzenia z serii Monitor Audio Bronze zostały wyposażone w udoskonalone, specjalnie zaprojektowane przetworniki C-CAM. Wykorzystanie stożkowej geometrii membrany pozwala na znacznie lepszą kontrolę brzmienia. Przetworniki zostały wyposażone w cewki o większej średnicy niż w innych urządzeniach tej klasy. Nowe, zmodernizowane komponenty akustyczne marki Monitor Audio zapewniają wysoką jakość brzmienia, zarówno w przypadku niskich, basowych, jak i wysokich tonów.