Monitor Audio Bronze

Kolumny Bronze wyróżniają się spośród innych urządzeń tej klasy przede wszystkim rewelacyjną jakością dostarczanego dźwięku. Znakomite parametry sprzętów z serii są konsekwencją zastosowania do ich konstrukcji nowoczesnych komponentów akustycznych oraz wyłącznie wysokiej jakości, solidnych materiałów. Produkty Monitor Audio Bronze to wszechstronne urządzenia, które znakomicie spisują się zarówno jako element zestawu stereo przeznaczonego do odsłuchów muzyki, jak i część systemu kina domowego. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest ich elegancki design. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych kolumny, doskonale komponują się z dowolnym wystrojem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Monitor Audio Bronze 6G – Bronze 50 Kolumna podstawkowa

945,00 1 890,00 szt.
Cena za sztukę. W kompaktowych Bronze 50 wykorzystaliśmy zaawansowane technologie Monitor Audio by zaoferować niezapomniane wrażenia dźwiękowe niezależnie od tego, gdzie zostaną ustawione.  

Monitor Audio Bronze 6G – Bronze FX Kolumny efektowe

999,00 1 145,00 szt.
Cena za sztukę. Głośniki Bronze FX mają nową, piękną formę i zostały zaprojektowane by otaczać słuchacza przekonującym dźwiękiem. Nasze wyjątkowe przetworniki gwarantują niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Monitor Audio Bronze 6G – Bronze AMS Dokładka Dolby Atmos

1 139,00 szt.
Cena za sztukę. Dolby Atmos ożywia ścieżki dźwiękowe, otaczając słuchacza ruchomym dźwiękiem płynącym z żywym trójwymiarowym realizmem. Po umieszczeniu naszego modułu Atmos na jednej z naszych pozostałych kolumn z serii Bronze doświadczysz nowego świata dźwięków.

Monitor Audio Bronze 6G – Bronze W10 Subwoofer

3 590,00 
Jeśli kochasz niskie, wyrafinowane dźwięki basowe, Bronze W10 jest niezbędnym dodatkiem do Twojego zestawu kolumn, ponieważ realizm każdego utworu, każdej ścieżki dźwiękowej zostanie doskonale wzmocniony przez nasz doskonale zaprojektowany subwoofer.

Monitor Audio Bronze 6G – Bronze C150 Kolumna centralna

1 390,00 
Nasz Bronze C150 został zaprojektowany by odtworzyć filmowy dźwięk w Twoim domu. Zapewnia kontrolowaną, ale potężną prezentację audio, aby zanurzyć Cię w rozgrywającej się na ekranie akcji. Dyskretna forma obudowy gwarantuje, że będzie dobrze wyglądać w dowolnym miejscu.

Monitor Audio Bronze 500 6G – Kolumna podłogowa

2 945,00 szt.
Cena za sztukę. Monitor Audio Bronze 500 6G to największe kolumny w serii Bronze oferujące potężne, detaliczne brzmienie by zaspokoić oczekiwania najbardziej nawet wymagających audiofilów.  

Monitor Audio Bronze 6G – Bronze 200 Kolumna podłogowa

1 995,00 szt.
Cena za sztukę. Nasze pięknie proporcjonalne kolumny podłogowe Bronze 200 oferują zaskakująco duży dźwięk. Wyposażone w wiodące w swojej klasie technologie firmy Monitor Audio oferują doskonały stosunek jakości brzmienia do wielkości.  

Monitor Audio Bronze 100 6G – Kolumna podstawkowa

1 295,00 szt.
Cena za sztukę. Model Bronze 100 to kolejny po Bronze 50 krok w kierunku doskonałego dźwięku. Wyposażono je w większe obudowy oraz doskonałe głośniki Monitor Audio by dostarczyć jeszcze większy, bardziej przekonujący dźwięk.

Wysokiej klasy komponenty Monitor Audio Bronze

Działająca na rynku muzycznym od ponad 40 lat brytyjska marka znana jest z tego, że jej produkty konstruowane są w oparciu o nowoczesne, często autorskie technologie. Urządzenia należące do serii Monitor Audio Bronze zostały wyposażone m.in. w pozłacane terminale głośnikowe oraz posrebrzane okablowanie z miedzi beztlenowej, co pozwala na uzyskanie czystego, stabilnego przekazu sygnału. Kolumny Bronze wykorzystują też nowy model falowodu Uniform Dispersion. Doskonale współpracuje on z głośnikiem wysokotonowym, przez co dźwięk jest równomierne rozpraszany w całym pomieszczeniu. W efekcie użytkownicy produktów z serii Monitor Audio Bronze mogą czerpać maksimum przyjemności dzięki wyjątkowo szczegółowemu, realistycznemu brzmieniu.

Udoskonalone przetworniki

Najważniejszym elementem każdej kolumny czy też głośnika są jego przetworniki. Urządzenia z serii Monitor Audio Bronze zostały wyposażone w udoskonalone, specjalnie zaprojektowane przetworniki C-CAM. Wykorzystanie stożkowej geometrii membrany pozwala na znacznie lepszą kontrolę brzmienia. Przetworniki zostały wyposażone w cewki o większej średnicy niż w innych urządzeniach tej klasy. Nowe, zmodernizowane komponenty akustyczne marki Monitor Audio zapewniają wysoką jakość brzmienia, zarówno w przypadku niskich, basowych, jak i wysokich tonów.