Kolumny podłogowe Monitor Audio

Decydując się na zakup sprzętu stereo wielu melomanów staje przed wyborem między kolumnami podstawkowymi i podłogowymi. Pierwsze z nich dobrze spisują się w mniejszych pomieszczeniach, jednak aby właściwie nagłośnić pokój o większej powierzchni, warto sięgnąć po potężniejszy sprzęt. W takim przypadku można postawić na solidne urządzenia, takie jak kolumny podłogowe Monitor Audio. W asortymencie naszego sklepu nawet najbardziej wymagający miłośnik czystego brzmienia znajdzie zestaw głośników, który spełni jego wygórowane oczekiwania muzyczne. Dodatkowo wszystkie urządzenia brytyjskiego producenta stereo charakteryzują się elegancką, smukłą budową, dzięki czemu będą one ozdobą pomieszczenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Monitor Audio Silver 300 7G – Kolumna podłogowa

4 995,00 szt.
Cena za sztukę. Silver 300 7G to okleiny z naturalnego drewna, a także nowo opracowana konstrukcja przetwornika z membraną Rigid Surface Technology (RST) II, która zapewnia najbardziej naturalny dźwięk. Został on zaprojektowany w celu zmniejszenia zniekształceń, więc nawet gdy Twoja muzyka jest głośna, brzmienie pozostaje bardzo, bardzo przejrzyste.

Monitor Audio – Radius 270 – Kolumny Podłogowe

5 390,00 
Piękny wygląd tego głośnika pozwala Radiusowi 270 wpasować się w każde pomieszczenie i znaleźć swoje miejsce zarówno w systemach stereo jak i kina domowego. Oferuje płynny, pełnozakresowy dźwięk z eleganckiej, proporcjonalnej obudowy, która jest łatwa do zainstalowania i odwołuje się do nowoczesnego stylu życia.

Monitor Audio Silver 500 7G – Kolumny Podłogowe

11 990,00 
Mocny bas. Świetna odpowiedź wysokich i średnich tonów. Piękne wykonanie i wygląd. Nietrudno zrozumieć, co sprawia, że ​​Silver 500 7G jest wyjątkowy, ale trudniej jest docenić, jaką różnicę robią te rzeczy – dopóki ich nie posłuchasz.

Monitor Audio Silver 200 7G – Kolumny Podłogowe

7 990,00 
Smukłe, kompaktowe i eleganckie, nasze głośniki Silver 200 7G są wyposażone w przetwornik średniotonowy RST II o nowej konstrukcji, ​​zapewniającą wyjątkową klarowność. Idealnie dopasowane do większości salonów, głośniki te zostały zaprojektowane, aby niezwykły dźwięk stał się częścią codziennego świata.

Monitor Audio – Monitor 300 – Kolumny Podłogowe

4 190,00 
Kolumny Monitor 300 Monitor Audio wypełnią każdy pokój rozdzielczym, detalicznym dźwiękiem bogatym w niski, nasycony bas. Ich eleganckie proporcje i przetworniki o nowoczesnym wyglądzie sprawiają, że 300tki będą się doskonale prezentować w każdym pokoju.

Monitor Audio Monitor 200 – Kolumny Podłogowe

3 290,00 
Smukłe, podłogowe kolumny Monitor 200 pokażą każdy aspekt nagrania. Ich smukłe linie i pomarańczowe przetworniki sprawiają, że będą stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Kolumny podłogowe Monitor Audio są uniwersalne i funkcjonalne

Kolumny podłogowe Monitor AudioKażdy, kto chciałby rozbudować swój zestaw stereo lub szuka głośników wspierających system kina domowego, powinien rozważyć zakup kolumn podłogowych Monitor Audio. Wszystkie urządzenia brytyjskiej marki dostępne na stronie doskonale łączą precyzję i dynamikę brzmienia z szeroką skalą prezentacji. Dzięki temu wszystkie modele należące np. do serii Silver czy Bronze znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenia do odtwarzania muzyki, jak i w systemach kina domowego.

Wysokiej jakości komponenty akustyczne

Cechą charakterystyczną kolumn podłogowych Monitor Audio jest wysoka jakość emitowanego dźwięku. Brzmienie wydobywające się z urządzeń jest krystalicznie czyste, niezależnie od tego czy służą one do odtwarzania muzyki, czy soundtracku lub efektów dźwiękowych filmu. Niezwykle realistyczne, precyzyjne i przyjemne w odbiorze dźwięki są konsekwencją zastosowania do konstrukcji urządzeń tego producenta wyłącznie wysokiej klasy elementów akustycznych. Masywne magnesy, potężne przetworniki wykonane z solidnych materiałów, a także nowoczesna technologia wykorzystana w kolumnach gwarantują doskonałe basowe uderzenie oraz wierną, bogatą w detale reprezentację średnich i wysokich tonów.