Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kolumna centralna Monitor Audio

Wielu posiadaczy zestawów kina domowego uważa, że kolumna centralna nie jest tak istotna dla odpowiedniego brzmienia systemu, jak głośniki frontowe. Jest to mit, który nie ma ze stanem faktycznym nic wspólnego. W rzeczywistości element ten odpowiada za odtwarzanie znacznej większości ścieżki dźwiękowej filmu. Aby więc móc cieszyć się przestrzenną sceną dźwiękową, należy wyposażyć swój system kina domowego w solidne urządzenie tego typu, takie jak np. kolumna centralna Monitor Audio. Dodatkowo, jeśli chcemy uzyskać najlepszy efekt akustyczny, zalecany jest wybór urządzeń frontowych z tej samej linii produktowej. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu należącego do jednej serii sprzętów grających każdy kinoman może mieć pewność, że będą one współgrały pod względem m.in. dynamiki oraz barwy.

Kolumna centralna Monitor Audio to gwarancja czystego brzmienia

Brytyjska marka wyposaża swoje produkty w wysokiej jakości, solidne i wytrzymałe komponenty akustyczne. Duże magnesy, doskonale skomponowane zestawy głośników nisko i wysokotonowych oraz zastosowanie nowoczesnej, często autorskiej technologii sprawiają, że kolumna centralna Monitor Audio oferuje znakomitą prezentację zarówno muzyczną, jak i filmową. Wszystkie urządzenia tej firmy emitują precyzyjny, czysty dźwięk o wysokim stopniu głębi. Dzięki zastosowaniu w zestawie kina domowego kolumny centralnej Monitor Audio nawet najbardziej subtelne efekty dźwiękowe w oglądanym filmie będą znakomicie słyszalne.

 

Innowacyjne wnętrze oraz elegancki design

Mocne przetworniki gwarantujące wysoką jakość brzmienia to nie jedyna zaleta kolumn centralnych Monitor Audio. Oprócz znakomitych parametrów technicznych wyróżniają się one także nowoczesnym, wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. W naszym sklepie dostępne są zarówno urządzenia o klasycznym designie należące np. do serii Monitor Bronze lub Silver, jak i smukłe kolumny z linii produktowej Radius, które zaskakują niebanalną, smukłą budową. Wszystkie urządzenia dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Bogaty asortyment produktów brytyjskiej marki pozwala na znalezienie kolumny centralnej Monitor Audio doskonale odpowiadającej zarówno wymaganiom muzycznym, jak i wizualnym odbiorcy.