Wyświetlanie 1–25 z 41 wyników

Głośnik sufitowy Monitor Audio

Nagłośnienie montowane na suficie od lat stosowane jest w lokalach użytkowych takich jak miejsca użyteczności publicznej, sklepy, szpitale czy też poczekalnie. W ostatnich latach cieszą się one coraz większą popularnością także wśród odbiorców prywatnych. Stworzenie niewidocznego dla postronnego obserwatora, kompleksowego systemu nagłośnienia to zadanie, które wymaga profesjonalnych rozwiązań, takich jak głośnik sufitowy Monitor Audio. Brytyjska marka dostarcza swoim odbiorcom przeróżne modele tego typu sprzętu, dzięki czemu każdy użytkownik może znaleźć produkt w stu procentach spełniających jego oczekiwania zarówno muzyczne, jak i wizualne.

Niezawodne w każdej sytuacji

Nagłośnienie sufitowe to specyficzna kategoria produktów. Często poddawane są one testom wytrzymałości, z którymi nie muszą mierzyć się klasyczne głośniki. Są one niejednokrotnie stosowane w miejscach trudno dostępnych, narażonych na wilgoć, wysoką temperaturę lub działanie czynników atmosferycznych. Głośniki sufitowe Monitor Audio to urządzenia, które rewelacyjnie spisują się nawet w trudnych warunkach. Wiele modeli cechuje się nieprzemakalnością oraz odpornością na wysoką lub niską temperaturę. Wydajne urządzenia brytyjskiej firmy są nie tylko wytrzymałe. Przede wszystkim oferują one wysokiej jakości brzmienie o znakomitej barwie i czystości, a także świetnym stopniu precyzji.

Uniwersalne głośniki sufitowe Monitor Audio

Niezależnie od tego, czy szukasz urządzenia do wielkiej hali produkcyjnej, poczekalni czy prywatnego salonu lub łazienki, pośród bogactwa głośników sufitowych Monitor Audio z pewnością znajdziesz taki, który idealnie spełni w Twoje potrzeby. Wysokiej klasy produkty zostały wyposażone w niezwykle przydatne funkcje, takie jak np. przełącznik wysokich tonów, który pozwala na dostrojenie ustawień do rozmiaru pomieszczenia, w którym zamontowany zostanie sprzęt. Technologia C-CAM wpływająca na obsługę szerokiego pasma przenoszenia oraz Metal Matrix Polymer, czyli metaliczna powłoka zwiększająca trwałość głośników to kolejne, ale nie jedyne rozwiązania, które znacznie poprawia komfort użytkowania głośników sufitowych Monitor Audio.