Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dźwięk i nagłośnienie wymagają sprzętu składającego się z wielu elementów. Osoby zajmujące się nagłośnieniem wiedzą, że każdy szczegół jest ważny. Profesjonalny sprzęt wymaga zastosowania najlepszych kabli. Warto sprawdzić kable sygnałowe Melodika. Czym się wyróżniają? Co przemawia za tym, by właśnie te kable stosować przy nagłośnieniu?

Czym charakteryzują się przewody sygnałowe firmy Melodika?

Firma Melodika to polski producent sprzętu oraz akcesoriów audio-video. Wieloletnie doświadczenie pozwala na docenienie ze strony klientów.
Okablowanie Melodika jest wykonane z najwyższej jakości komponentów. Daje to gwarancję bezawaryjnego działania i idealnego brzmienia.
Kable sygnałowe Melodika wyposażone są we wtyki BNC oraz wtyk F. Oplot kabla jest wykonany z pianki Pe, która jest bardzo wytrzymała i odporna na promieniowanie UV, a także wodę morską, ozon oraz alkohol.

Jakie wtyki stosowane są w modeli MDBFN kabla sygnałowego?

Wtyk BNC jest bardzo odporny na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Wtyk F jest całkowicie zabezpieczony przed korozją. Przewód, jak i wtyki nie wymagają specjalnej konserwacji, Stosowane mogą być wewnątrz jak i na zewnątrz. Uniwersalne zastosowanie jest bardzo praktyczne.

Wysoka jakość kabla sygnałowego

Kable sygnałowe Melodika to wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal wykonania. Drut, o przekroju równym 1,05 mm, w kablu wykonany jest z miedzi beztlenowej OFC, a to wpływa na długi okres użytkowania przewodu. Kabel objęty jest pięcioletnią gwarancją.