Kable Melodika  – Cinch

Marka jest świadoma, jak ważna jest jakość przewodu nie tylko do głośników, ale także do wzmacniaczy, które powodują, że dźwięk staje się zdecydowanie bardziej donośny, jednak jednocześnie czystszy, jeśli chodzi o odbiór. Możemy liczyć więc na to, że zaopatrując się w przewody marki Melodika będziemy w pełni zadowoleni z tego, co otrzymamy do swojej dyspozycji. Na uwagę zasługuje fakt, że możemy liczyć tutaj na bardzo wysoką jakość nie tylko dźwięku, ale także samego kabla, który jest wysoce odporny przed uszkodzeniami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Melodika MD2R – Kabel chinch 2xRCA – 2xRCA

175,00 1 349,00 

Profesjonalny kabel 2xRCA - 2xRCA przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

Melodika MDMJ2R – Kabel Jack 3.5mm – 2 RCA

155,00 519,00 

Profesjonalny kabel Jack 3.5mm - 2xRCA MDMJ2R przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

Melodika MD2RD – Kabel Interkonekt 2xRCA

299,00 659,00 

Kabel MD2RD służy do profesjonalnego przesyłania analogowego sygnału audio. Przewód MD2R to kabel typu “Single Core”, który doskonale sprawdzi się we wszelkiego typu domowych instalacjach audio.

Melodika MDCX – Kabel Coaxial RCA- RCA

105,00 699,00 

Profesjonalny kabel Coaxial RCA - RCA MDCX przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

Melodika MDPH – Kabel 2xRCA do gramofonu

299,00 579,00 

Wysokiej jakośći kabel gramofonowy Melodika dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

Melodika MD2R02 – Zworki cinch RCA x2

159,00 

Przewody przeznaczone np. do wzmacniaczy/przedwzmacniaczy firmy NAD lub innych, służą do wymiany fabrycznych zworek.

Mamy więc możliwość korzystania z przewodów, które są pozbawione wszelkich zakłóceń, a także sprawiają, że możemy liczyć w każdym aspekcie na to, czego oczekujemy, jeśli chodzi o wyposażenie domowego systemu hi-fi. Plusem jest także kwestia bardzo korzystnej ceny i dużego wyboru modeli kabli cinch. To wszystko sprawia, że dostaniemy dokładnie to, czego oczekujemy i co będzie doskonale nam się sprawdzać przez naprawdę bardzo długi czas.

Kiedy chcemy, aby nasz system Hi-fi był nie tylko trwały, ale także dźwięk na tyle czysty, że z przyjemnością będziemy go słuchać każdego dnia, to musimy postawić na sprzęt, który pochodzi od marek pewnych i sprawdzonych. Kiedy postawimy na markę Melodika, to mamy pełną gwarancję zadowolenia, to jakość i możliwość doboru wielu różnych opcji, jest rzeczywiście tym, co wpasuje się w wymagania, nawet najbardziej wyszukanego klienta. Kable nadają się nie tylko do stworzenia całego systemu hi-fi od nowa, ale także, jeśli chodzi o wymianę każdego poszczególnego kabla, który w poprzednim systemie uległ zniszczeniu, lub nie do końca nam się sprawdza. Możemy więc nie tylko sprawić, że nasz dotychczasowy system Hi-fi stanie się jeszcze lepszy, ale także, kiedy nasz poprzedni uległ zniszczeniu i jesteśmy zmuszeni wymienić wiele kabli, aby te znowu działały prawidłowo i nadal doskonale się sprawdzały pod każdym względem. Z marką Melodika możemy to jak najbardziej zrobić.

Kiedy mamy przed sobą skompletowanie kabli do systemy Hi-fi to musimy zdecydować się nie tylko na takie, które będą idealnie dopasowane, ale także przede wszystkim, które swoją doskonałą jakością będą służyły naprawdę długi czas. Kable cinch, kiedy dobrze je dobierzemy, pozwolą nam na odbiór bez żadnych zakłóceń, co jest kluczowe, jeśli chodzi o zadowolenie ze skompletowanie całej instalacji idealnie. Kable Cinch Melodika to propozycja dla każdej osoby, która oczekuje nie tylko bardzo wysokiej jakości, ale także odbioru nieskalanego żadnym zakłóceniem. Marka wie bowiem, jak ważna jest budowa każdego przewodu, ale także, jak ważna jest przemyślana konstrukcja kabla, która nieodpowiednio dobrana może sprawić, że cały sygnał nie będzie taki, jak tego oczekujemy. Warto więc zadbać o to, aby mieć kable, które spowodują, że będziemy mieć dźwięk czysty, bez zakłóceń, jednak ze wszystkimi pożądanymi detalami. Tylko tak będziemy z przyjemnością słuchać dźwięków, które trafią do naszego ucha.