Głośniki instalacyjne Melodika to doskonały wybór dla osób, które wymagają nie tylko wysokiej jakości czystego dźwięku, ale także produktów, które są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia. Inwestujemy więc w coś, co jest pewne i może służyć kilka lat bez żadnego uszczerbku, co jest kluczowe, bo sprawia, że rzeczywiście oszczędzamy swoje pieniądze. Głośniki instalacyjne pochodzące od marki Melodika to także idealny wybór, jeśli oczekujemy łatwości w montażu, a także pragniemy, aby każdy element był przede wszystkim doskonały do zamontowaniu w miejscach, gdzie mamy znacznie ograniczone możliwości, jeśli chodzi o ilość dostępnej przestrzeni. Tutaj możemy na to liczyć dlatego niezmiennie, tak wielu użytkowników decyduje się na ich kupno.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI6

695,00 

Seria Back in Black Invisible to wysokiej klasy głośniki instalacyjne zbudowane na bazie podzespołów znanych z serii wielokrotnie nagradzanych bestellerów.

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI8

869,00 

Seria Back in Black Invisible to wysokiej klasy głośniki instalacyjne zbudowane na bazie podzespołów znanych z serii wielokrotnie nagradzanych bestellerów.

Melodika – Głośniki Instalacyjne BLI5 para

1 190,00 

Model BLI5 to urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zaskakuje ogromnymi możliwościami.

Melodika – Głośniki Instalacyjne BLI6W para

1 599,00 

Dwudrożny głośnik instalacyjny Melodika BLI6W należy do serii Back in Black Invisible.

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI5-LCR

1 099,00 

Kolumna ścienna BLI5 LCR to nieodłączny element systemu rozrywki w profesjonalnych systemach kina domowego, w których górne pasmo dźwięku jest najważniejsze.

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI6-LCR

1 349,00 

BLI6LCR został skonstruowany i wyprodukowany przez markę Melodika. Jest to głośnik instalacyjny przeznaczony do zabudowy w suficie podwieszanym z gips-kartonu, ścianie lub nawet w meblach.

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI6-STR

875,00 

Model BLI6 STR to pierwszy głośnik sufitowy w kolekcji Back in Black, która dedykowana jest miłośnikom dźwięków poszukujących niezapomnianych doznań audio, przy użyciu kultowych rozwiązań Melodiki.

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI4

559,00 

BLI4 marki  Melodika to głośniki dwurożne, które wchodzą w skład serii Back in Black Invisible. Zostały skonstruowane w oparciu o najlepsze i sprawdzone rozwiązania oraz komponenty.

Melodika – Głośnik Instalacyjny BLI6 100V

835,00 

Seria Back in Black Invisible to wysokiej klasy głośniki instalacyjne zbudowane na bazie podzespołów znanych z serii wielokrotnie nagradzanych bestellerów.

Głośniki instalacyjne Melodika, świetny wybór do każdego domowego systemu audio

Głośniki instalacyjne MelodikaSystem audio, abyśmy byli zadowoleni z jego funkcjonowania wymaga zakupu bardzo wielu elementów. Nie tylko, jeśli chodzi o głośniki, ale także różnego rodzaju przewody. Każdy element powinien zostać dobrany z uwagi na jego przeznaczenie, ale także na jakość, która musi być odporna na uszkodzenia, a także zapewniająca nam dźwięk czysty, którego będziemy słuchać z nieukrywaną przyjemnością. Tutaj mamy możliwość zakupu wszystkiego, co jest potrzebne, aby cały system audio doskonale nam się sprawdzał, ale także, aby był odporny na każde mechaniczne uszkodzenie. o wszystko jest kluczem, aby inwestycja okazała się naprawdę trafna, tym bardziej że możemy to zrobić, bo marka Melodika daje nam nie tylko duży wybór, ale także jakość, która jest niezmiennie od wielu lat bardzo dobra.

Głośniki dla najbardziej wymagających osób

Zadowolenie każdego klienta to coś, na co z pewnością możemy liczyć, kiedy zaopatrzymy się w głośniki marki Melodika. Bez problemu w jednym miejscu zakupimy nie tylko głośniki, ale także różnego rodzaju kable, co sprawi, że nie będziemy musieli tracić czasu na szukanie każdego elementu z osobna. Oszczędzimy więc nie tylko czas, ale i pieniądze, co dla wielu jest równie istotne. Od wielu lat marka Melodika oferuje swoim klientom wszystko to, co jest niezbędne, aby stworzyć naprawdę bardzo wyszukany system audio. Możemy więc być pewni, że każdy produkt, na którego kupno się zdecydujemy okaże się tym, czego poszukiwaliśmy. Jest to bardzo ważne, bo tylko w ten sposób nie będziemy musieli nad wymianą którejkolwiek części systemu audio.

Głośniki instalacyjne pochodzące od marki Melodika mogą okazać się doskonałym wyborem dla każdej osoby, która szuka nie tylko wysokiej jakości, ale także elementu na tyle uniwersalnego, aby dało się zamontować go wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy. Szczególnie jeśli chcemy stworzyć system audio, który będzie niestandardowy i wykonany tak, aby spełnić konkretnie nasze oczekiwania. Tutaj znajdziemy wszystko to, co jest niezbędne, aby stworzyć go i być zadowolonym z jego codziennego użytkowania. Wiele możliwych elementów do wyboru nam to z całą pewnością umożliwi, bo wachlarz produktów jest naprawdę spory.