Jak wybrać odpowiedni wzmacniacz Marantz?

Wzmacniacz jest jednym z najważniejszych elementów zestawu audio, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego modelu dla danego systemu. Zadaniem wzmacniacza jest przesyłanie sygnału ze źródła do głośników. Dane przetworzone przez wzmacniacz są znacznie mocniejsze, co skutkuje wyższą jakością dźwięku. Dokonując wyboru należy wziąć pod uwagę własne kompetencje i umiejętności. Jeśli jesteśmy osobami początkującymi najlepiej wybrać urządzenie zintegrowane, które wystarczy podłączyć do źródła dźwięku. Zintegrowany sprzęt stanowi gwarancję dobrze skomponowanych elementów, tworzących spójną całość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

MARANTZ PM7000N – Wzmacniacz Stereo

4 399,00 
Zaprojektowany z dbałością o szczegóły wzmacniacz PM7000N prezentuje się maksymalnie atrakcyjnie w każdym typie wnętrza.

MARANTZ PM6007 – Wzmacniacz Stereo

2 300,00 2 349,00 
Starannie wykonany, wygodny w użytkowaniu wzmacniacz PM6007 charakteryzuje się wydajną, pozwalającą na podłączenie do niego głośników z niską impedancją sekcją zasilania.

Wzmacniacze MarantzDrugim bardzo istotnym aspektem jest ilość oferowanych kanałów. Im jest ich więcej, tym bardziej rozbudowany system można będzie stworzyć. Ważne są także parametry wzmacniacza, które nie powinny być jak najwyższe, a powinny zostać dopasowane do parametrów i możliwości głośników wchodzących w skład zestawu. Nieodpowiednie dobranie mocy może skutkować niepożądanymi zniekształceniami dźwięku i zakłóceniami. Dodatkowe funkcje urządzenia też nie są bez znaczenia. Zanim zdecydujesz się na zakup danego modelu powinieneś przemyśleć, które funkcje mogą być przydatne w przyszłości. Ostatnim krokiem jest, jeśli istnieje taka możliwość, uruchomienie wzmacniacza i sprawdzenie czy oferowany dźwięk, jego barwa i moc są zadowalające. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty - odpowiednim rozwiązaniem, w atrakcyjnej cenie będzie wzmacniacz Marantz.

Wzmacniacze Marantz

Firma Marantz oferuje wiele modeli wzmacniaczy, aby każdy mógł znaleźć sprzęt odpowiadający jego oczekiwaniom. Wzmacniacz Marantz jest produktem pozwalającym na uzyskanie muzykalnego dźwięku w najwyższej jakości. Zastosowane technologie zapewniają niezwykłą szczegółowość i moc brzmienia, niezależnie od odtwarzanego gatunku muzycznego. Wzmacniacz Marantz kryje ogromne możliwości w niewielkiej obudowie. Jest kompaktowy, więc znajdzie zastosowanie nawet w bardzo małych pomieszczeniach.